Vincent Zhao Wenzhuo | Herec

Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Vincent Zhao Wenzhuo
Herec

  • Datum narození:10. 4. 1972
  • Místo narození:Ning'an, Heilongjiang, Čína
  • Ve znamení:Beran / Skopec
  • Věk: 47 let

Další osobnost narozená 10. 4. 1972

Soledad Gatti

Vincent Zhao Wenzhuo jako herec

2002The Wesley's Mysterious File0 / 10
1998Velké riziko 2hrál jako Yim Dong5.1 / 10
1993Stalo se v Číně IVhrál jako Wong Fei6.8 / 10

Osobnost Vincent Zhao Wenzhuo přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »