Vincent Zhao Wenzhuo | Herec

Dnes je 23.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Vincent Zhao Wenzhuo
Herec

  • Datum narození:10. 4. 1972
  • Místo narození:Ning'an, Heilongjiang, Čína
  • Ve znamení:Beran / Skopec
  • Věk: 46 let

Další osobnost narozená 10. 4. 1972

Soledad Gatti

Vincent Zhao Wenzhuo jako herec

2002The Wesley's Mysterious File0 / 10
1998Velké riziko 2hrál jako Yim Dong5.1 / 10
1993Stalo se v Číně IVhrál jako Wong Fei6.8 / 10

Osobnost Vincent Zhao Wenzhuo přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Suché léto

Suché léto

Nezapomenutelný film, který se pravidelně objevuje v anketách o nejlepších deset tureckých online filmů, vznikl jako adaptace povídky Necati Cumalıho. Mistrovské dílo režiséra Metina Erksana získalo jako vůbec první turecký online film významné mezinárodní ocenění: v roce 1964 vyhrálo Zlatého medvěda na Berlinale. Suché léto, příběh z venkova, který čerpá svoji dramatičnost z boje o vodu a zemi, reprezentuje v turecké kinematografii jeden z nejpůsobivějších zápasů mezi dobrem a zlem. Jeho protagonisty jsou bratři Osman a Hasan... shlédnout film »

Hallelujah

Hallelujah

Příběh vypráví o tragédii v životě zemědělského pachtýře plantáže bavlny Zaka Johnsona a jeho vztahu k svůdné a neřestné Chick Online online film byl natočen v Tennessee a byl jedním z prvních, kde hráli pouze černošští herci. Byl určen pro širokou veřejnost, ale výroba byla považována za tak riskantní, že vedení studia po režisérovi požadovalo, aby investoval do filmu vlastní peníze... shlédnout film »