Brita Öberg | Herec

Dnes je 21.11. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Brita Öberg
Herec

  • Rodné jméno:Brita Amalia Öberg
  • Datum narození:22. 5. 1900
  • Ve znamení:Blíženci
  • Datum úmrtí: 26. 12. 1969
  • Zemřel ve věku: †70 let
  • Místo úmrtí:Stockholm, Stockholms län, Švédsko

26. 12. 1969 také zamřeli

Jiří Šlitr  (†46 let)Louise Lévêque de Vilmorin  (†68 let)

Brita Öberg jako herec

1969Náruživosthrál jako Woman in dream7.9 / 10
1968Mladé ženyhrál jako Choir member6.5 / 10
1968Hanbahrál jako En dam i frhrslokalen8.4 / 10
1966Ormen0 / 10
1944Boj na severuhrál jako Wife of Vikman0 / 10

Osobnost Brita Öberg přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Takovej barevnej vocas letící komety

Takovej barevnej vocas letící komety

Vloni v červnu zemřel Filip Topol. O půl roku později začal vznikat celovečerní dokumentární online film Takovej barevnej vocas letící komety, který vypráví o jeho životě a o historii jeho kapely Psí vojáci.Dokument by měl zachytit téměř celý život Filipa Topola, podstatu jeho osobnosti, jeho zájmy a propojení s kapelou. Tvůrci budou klást důraz na osobní, tedy ne vždy vyloženě faktografické momenty, které ukážou drsné i humorné okamžiky Topolova života. Premiéra filmu by měla být zhruba za rok. shlédnout film »

Milovat v Íránu

Milovat v Íránu

Jak mluvit o lásce a přitom zvedat oči k výšinám mešity, jak mluvit o architektuře, která vám několikrát denně v uvozovkách křičí do ucha. Krátkometrážní online film zachycuje dojmy ze setkání s Pomme a Ali Dariusovými a z návštěvy v Íránu, kam Vardová odjela natáčet několik scén filmu Jedna zpívá druhá ne. Snímek o milencích před Šáhovou mešitou v Isfahánu by se však mohl stejně tak odehrávat na jakémkoliv jiném posvátném místě, kde architektura snoubí umění a víru. shlédnout film »