Krtek a víkend (1995)

Dnes je 30.5. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Krtek a víkend zdarma

Hodnocení filmu:

8 / 10

Film režíroval:

Zdeněk Miler  (†91 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Vadim Petrov  (88 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Der kleine Maulwurf" Krtek a weekend
  • Krtek" Krtek a weekend

Shlédnout Krtek a víkend film z roku 1995 online

Krtek a víkend

Shlédnout film Krtek a víkend

Videosoubor: 256772374_KAVK_DVDRip_TreZzoRH264.mkv

Stopáž: 00:06:01 Přehrát film ZDARMA

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Česko 8. 3. 1995

Film Krtek a víkend přidal do databáze uživatel timur1, za jeho úsilí mu děkujeme. Timur1 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Vzpoura bezejmenných

Vzpoura bezejmenných

Polsky celovečerní umělecký online film s historickou thematikou. Děj se odehrává v polovině 17. stol., kdy pod vlivem povstání Chmelnického na Ukrajině povstali proti svým pánům i sedláci na velkých územích Polska. Hrdinou filmu je svobodomyslný šlechtic Kostka Napierski, který vyburcuje sedláky v Podhalí ke vzpouře a v součinnosti s Chmelnickým se chce postavit proti královým a panským vojskům. Přípravy k povstání jsou však vyzrazeny a Kostka s ostatními osnovateli vzpoury je zradou zajat a odsouzen k smrti. (FILMOVÝ PŘEHLED 26 / 1956) shlédnout film »

Letec

Letec

Život Howarda Hughese patří k nejvíce fascinujícím příběhům, jaké Amerika předchozího století zrodila. Tento letecký průkopník, řežisér i producent, ropný magnát a muž nejedné další činnosti a tváře totiž vynikal nejen svým všestranným talentem, ale i svou výstřední povahou. A online film THE AVIATOR v režii legendárního Martina Scorseseho (Zuřící býk, Mafiáni) se bude soustředit právě na nejzajímavější úsek Hughesovy (Leonardo DiCaprio) životní dráhy... shlédnout film »