Chantal Akerman (1996)

Dnes je 31.5. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Chantal Akerman zdarma

  • Rok uvedení: 1996
  • Délka filmu: 1 hod 03 min
  • Země původu:  Belgie,  Francie
  • Originální jazyk: Francouzština
  • Žánr: Dokumentární
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Chantal Akerman  (70 let)

Producenti filmu:

André S. Labarthe  (89 let)Janine Bazin  (97 let)

Kamera a efekty:

Raymond FromontPhilippe Gilles  (54 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Cinéma, de notre temps" Chantal Akerman par Chantal Akerman

Shlédnout Chantal Akerman film z roku 1996 online

Když belgickou režisérku, spisovatelku, herečku, producentku, scenáristku a skladatelku Chantal Akermann oslovili, aby participovala na seriálu Cinéma de notre temps, za předmět dokumentu si vybrala samu sebe. Představuje tak film složený výhradně z klipů z jejích předcházejících filmů, které, hledíce přímo do kamery a vysvětlujíc její starosti a postřehy, uvádí sama režisérka. Výsledkem je vtipná, často osobní, avšak vždy promyšlená zpověď mimořádně inteligentní filmařky.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Chantal Akerman

Shlédnout film Chantal Akerman

Videosoubor: 341851740.ogv

Stopáž: 01:02:55 Přehrát film ZDARMA


Film Chantal Akerman přidal do databáze uživatel vojt, za jeho úsilí mu děkujeme. Vojt také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Země sv. Patricka

Země sv. Patricka

Poetický cestopisný esej Jana Špáty byl v Irsku v roce 1968 vyhlášen nejlepším filmem o Irsku všech dob. Autor svůj dokument komentoval: „Respice finem jsem obhlížel třicet let, u Země sv. Patricka trvalo natáčení deset dnů i s cestou a oba jsou obsahově stejně hodnotné. Doba obhlídky není na kvalitě a hodnotě filmu odvislá, důležité je, jaký jsem člověk a jak hořím“ Online online film vyniká nadčasovou vyprávěcí polohou a mistrovským vykreslením zádumčivé atmosféry země. shlédnout film »

Sharasojyu

Sharasojyu

Shara je třetí celovečerní snímek japonské režisérky Naomi Kawaseové. Její online film se odvíjí od tajuplného zmizení malého chlapce, který se ztratí během hry se svým bratrem. Toto zmizení je klíčovou událostí filmu, neustále podprahově přítomnou i v dalších scénách snímku odehrávajícího se o několik let později... shlédnout film »