Extinction Soup (2014)

Dnes je 13.11. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Extinction Soup zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Philip WallerPhilip Waller

Producenti filmu:

Jorge Garcia  (47 let)Marsha Garces Williams  (63 let)Philip WallerTravis Aaron Wade  (44 let)Sidney ShermanBill BakhoLuca BarbieriPenelope Yim BarbieriAndreas BinningerStefanie BrendlEarthrace ConservationRobert DionDavid IrvinKristy KitzmillerLisa MacCarleyCeleste McQueenPeter Blair MichelmoreBarbara NockMary O'MalleyGreg PileKimberly Ventre

Hudbu k filmu vytvořili:

Randy Miller

Kamera a efekty:

Stefanie Brendl

Film uveden také pod názvy:

  • Extinction Soup

Shlédnout Extinction Soup film z roku 2014 online

Extinction Soup

Shlédnout film Extinction Soup

Videosoubor: rip_exso_2014.mpg

Stopáž: 00:58:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Hannes JaenickeGinny Tiu

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 8. 3. 2014

Tématicky podobné tituly:

Záchranný člun  (1944)Ponorka  (1981)Legenda o "1900"  (1998)Čelisti  (1975)Forrest Gump  (1994)Křižník Potěmkin  (1925)Shackleton's Antarctic Adventure  (2001)In the Wild with Robin Williams  (1993)Kapitán Nemo a podmořské město  (1969)Shirley Valentinová  (1989)


Film Extinction Soup přidal do databáze uživatel litte, za jeho úsilí mu děkujeme. Litte také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sud prachu

Sud prachu

Tragikomedie absolventa pražské FAMU, renomovaného srbského režiséra Gorana Paskaljeviće (nar. 1947), který dnes žije střídavě v Paříži a v rodném Bělehradě, vznikla podle úspěšné divadelní hry makedonského autora Dejana Dukovského. Ten psal toto dílo původně jako filmový scénář, který je mozaikou dvanácti epizod, jež za jedinou noc prožil či zahlédl mladý taxikář. Tématem filmu je srbská národní mentalita... shlédnout film »

Akce Mojžíš

Akce Mojžíš

Krásný online film pro děti i dospělé pojednává o rodince žijící na venkově u moře. Je součástí cyklu čtyř filmů Svědectví barevného ostrova (Akce Mojžíš, Svatba s překážkami, Piráti na Albertině, Ztroskotání na ostrově). Jistě si leckdo vzpomene na malou holčičku Skrolan, jejího bernardýna a veselé příhody, které u moře společně prožívali... shlédnout film »