Extinction Soup (2014)

Dnes je 7.6. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Extinction Soup zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Philip WallerPhilip Waller

Producenti filmu:

Jorge Garcia  (47 let)Marsha Garces Williams  (64 let)Philip WallerTravis Aaron Wade  (45 let)Sidney ShermanBill BakhoLuca BarbieriPenelope Yim BarbieriAndreas BinningerStefanie BrendlEarthrace ConservationRobert DionDavid IrvinKristy KitzmillerLisa MacCarleyCeleste McQueenPeter Blair MichelmoreBarbara NockMary O'MalleyGreg PileKimberly Ventre

Hudbu k filmu vytvořili:

Randy Miller

Kamera a efekty:

Stefanie Brendl

Film uveden také pod názvy:

  • Extinction Soup

Shlédnout Extinction Soup film z roku 2014 online

Extinction Soup

Shlédnout film Extinction Soup

Videosoubor: rip_exso_2014.mpg

Stopáž: 00:58:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Hannes JaenickeGinny Tiu

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 8. 3. 2014

Tématicky podobné tituly:

Záchranný člun  (1944)Ponorka  (1981)Legenda o "1900"  (1998)Čelisti  (1975)Forrest Gump  (1994)Křižník Potěmkin  (1925)Shackleton's Antarctic Adventure  (2001)In the Wild with Robin Williams  (1993)Kapitán Nemo a podmořské město  (1969)Shirley Valentinová  (1989)


Film Extinction Soup přidal do databáze uživatel litte, za jeho úsilí mu děkujeme. Litte také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Rvačka mezi muži

Rvačka mezi muži

Dnes již klasické dílo Rvačka mezi muži patří mezi nejlepší tzv Online online film noir nebo-li žánru černého filmu a stal se vzorem pro mnohé filmy zdarma natočené v tomto duchu během dalších desetiletí, a to nejen ve Francii. Režisér Jules Dassin nepotřebuje k vyjádření napětí mnoho slov, černobílý obraz dodává dílu nevšední poezii a syrovost zároveň. Dassin vychází z autentického popisu prostředí pařížského podsvětí. O filmu lze směle říci, že je to vloupání zapsané do filmových dějin. Tony se po pěti letech vrací z vězení a pečlivě naplánuje poslední velkou loupež svého života... shlédnout film »

Porkyho odveta

Porkyho odveta

Kamarádi zjišťují, že nenáviděný Porky si místo zničeného podniku pořídil zábavní loď. A že se jim hodlá pomstít. To by ovšem nebyli naši vynalézaví studenti, aby mu zase neprovedli něco nekalého… Kamarádi letos končí, ale momentálně věnují pozornost novému pornofilmu. Přistihne je slečna Balbrickerová – a je zle. Přestože si chce ředitel Carter ještě online film prohlédnout – chlapci tvrdí, že jde o umělecké dílo –, protivná učitelka trvá na vyloučení nemravů, kteří ho přinesli do školy... shlédnout film »