Enfant de la nuit, L' (2001)

Dnes je 28.2. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Enfant de la nuit, L' zdarma

  • Rok uvedení: 2001
  • Délka tv filmu: 1 hod 30 min
  • Země původu:  Francie
  • Originální jazyk: Francouzština
  • Žánr: Drama
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Stereo

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

TV Film režírovali:

Marian HandwerkerMarian Handwerker

TV Film uveden také pod názvy:

  • Combats de femme" L'enfant de la nuit

Oficiální distributor:

M6 Métropole Télévision

Shlédnout Enfant de la nuit, L' tv film z roku 2001 online

Hrdinkou filmu je mladá žena vychovávajúca autistické dieťa. Tento deväťročný chlapec je, zdá sa, nie je celkom zvládnuteľný. Trpezlivosť má svoje hranice a potom, ako rodičia začínajú prežívať doslova peklo, prichádza geniálne riešenie: vytvorenie špeciálneho ústavu pre podobne postihnuté deti... Film získal cenu na MFF v Monte Carlo a získal Cenu UNESCO...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Enfant de la nuit, L'

Shlédnout tv film Enfant de la nuit, L'

Videosoubor: 1255266346_EDLNL_DVDRip_TreZzoR.flv

Stopáž: 01:31:01 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Bernard Yerlès  (Vincent)Nadia Fares  (Eva)Marlon CourbinMarlon Courbin  (Lo)Marie  (La mre d'Eva)Sarah Tayeb  (Cybille)Eno Krojanker  (Gilles)


Film Enfant de la nuit, L' přidal do databáze uživatel mikiannie, za jeho úsilí mu děkujeme. Mikiannie také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Život je cesta

Život je cesta

Něžný milostný příběh, napínavé psychologické drama, inspirativní fyzická a duševní proměna – tím vším online film je a navíc i milníkem v kariéře Bette Davis, jíž přinesl už šestou nominaci na Oscara za nejlepší ženský herecký výkon. Kouzelným způsobem tu ztělesňuje Charlotte Valeovou, starou pannu, která se vzepře své dominantní matce (Gladys Cooper, také nominována na Oscara), aby objevila lásku, smutek a nakonec spokojenost... shlédnout film »

Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »