Enfant de la nuit, L' (2001)

Dnes je 19.8. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Enfant de la nuit, L' zdarma

  • Rok uvedení: 2001
  • Délka tv filmu: 1 hod 30 min
  • Země původu:  Francie
  • Originální jazyk: Francouzština
  • Žánr: Drama
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Stereo

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

TV Film režírovali:

Marian HandwerkerMarian Handwerker

TV Film uveden také pod názvy:

  • Combats de femme" L'enfant de la nuit

Oficiální distributor:

M6 Métropole Télévision

Shlédnout Enfant de la nuit, L' tv film z roku 2001 online

Hrdinkou filmu je mladá žena vychovávajúca autistické dieťa. Tento deväťročný chlapec je, zdá sa, nie je celkom zvládnuteľný. Trpezlivosť má svoje hranice a potom, ako rodičia začínajú prežívať doslova peklo, prichádza geniálne riešenie: vytvorenie špeciálneho ústavu pre podobne postihnuté deti... Film získal cenu na MFF v Monte Carlo a získal Cenu UNESCO...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Enfant de la nuit, L'

Shlédnout tv film Enfant de la nuit, L'

Videosoubor: 1255266346_EDLNL_DVDRip_TreZzoR.flv

Stopáž: 01:31:01 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Bernard Yerlès  (Vincent)Nadia Fares  (Eva)Marlon CourbinMarlon Courbin  (Lo)Marie  (La mre d'Eva)Sarah Tayeb  (Cybille)Eno Krojanker  (Gilles)


Film Enfant de la nuit, L' přidal do databáze uživatel mikiannie, za jeho úsilí mu děkujeme. Mikiannie také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Příběh čs. fotografie I

Příběh čs. fotografie I

Historie a tvůrci čs. fotografie. Dokumentární online film Ministerstva kultury ČSR vyrobilo studio Krátkého filmu v roce 1989. První díl se zaměřil na mapování historie československé fotografie od jejího zrodu. shlédnout film »

Nespatřené

Nespatřené

Film online zdarma přibližuje svět nevidomých dětí z pražské školy Jaroslava Ježka, které díky péči fotografky Daniely Horníčkové začaly samy fotografovat. Jejich fotky pomáhají vytvářet nové mosty mezi dvěma ostrovy našeho světa: mezi nespatřeným a viděným. Miroslav Janek, který je více spoluhráčem svých hrdinů než jejich režisérem, nám umožňuje sledovat proces natáčení, který se online ve filmu stává předmětem fascinujícího audiovizuálního dialogu autorů s jejich světem... shlédnout film »