Enfant de la nuit, L' (2001)

Dnes je 24.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Enfant de la nuit, L' zdarma

  • Rok uvedení: 2001
  • Délka tv filmu: 1 hod 30 min
  • Země původu:  Francie
  • Originální jazyk: Francouzština
  • Žánr: Drama
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Stereo

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

TV Film režírovali:

Marian HandwerkerMarian Handwerker

TV Film uveden také pod názvy:

  • Combats de femme" L'enfant de la nuit

Oficiální distributor:

M6 Métropole Télévision

Shlédnout Enfant de la nuit, L' tv film z roku 2001 online

Hrdinkou filmu je mladá žena vychovávajúca autistické dieťa. Tento deväťročný chlapec je, zdá sa, nie je celkom zvládnuteľný. Trpezlivosť má svoje hranice a potom, ako rodičia začínajú prežívať doslova peklo, prichádza geniálne riešenie: vytvorenie špeciálneho ústavu pre podobne postihnuté deti... Film získal cenu na MFF v Monte Carlo a získal Cenu UNESCO...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Enfant de la nuit, L'

Shlédnout tv film Enfant de la nuit, L'

Videosoubor: 1255266346_EDLNL_DVDRip_TreZzoR.flv

Stopáž: 01:31:01 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Bernard Yerlès  (Vincent)Nadia Fares  (Eva)Marlon CourbinMarlon Courbin  (Lo)Marie  (La mre d'Eva)Sarah Tayeb  (Cybille)Eno Krojanker  (Gilles)


Film Enfant de la nuit, L' přidal do databáze uživatel mikiannie, za jeho úsilí mu děkujeme. Mikiannie také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


V týlu nepřítele

V týlu nepřítele

Dej filmu je situovaný do roku 1944 - 1945. Plukovník Mlynskij,veliteľ partizánskej skupiny je poverený zaútočiť na tajnú nacistickú základňu Online online film "Front v týle nepriateľa" je posledná časť trilógie "My sa vrátime" a "Front v týle" o partizánskom odboji počas druhej svetovej vojny. shlédnout film »

Družina černého pera

Družina černého pera

Správný třídní pohled pronikal i do příběhů o dětech. Družina černého pera se odehrává v plzeňské dělnické čtvrti a vypráví o nebývale uvědomělé dětské partě, která hledá způsob, jak účinně protestovat proti běsnění první světové války a utlačovatelské státní moci... Dnes má tento ploch a schematický online film význam jen jako dobový doklad politických tlaků, které neušetřily ani dětské filmy zdarma Po těžkém úrazu režiséra Kovala při dopravní nehodě dotočil film Jaromír Dvořáček, dokončovací práce provedl Zdeněk Sirový. shlédnout film »