Enfant de la nuit, L' (2001)

Dnes je 24.9. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Enfant de la nuit, L' zdarma

  • Rok uvedení: 2001
  • Délka tv filmu: 1 hod 30 min
  • Země původu:  Francie
  • Originální jazyk: Francouzština
  • Žánr: Drama
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Stereo

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

TV Film režírovali:

Marian HandwerkerMarian Handwerker

TV Film uveden také pod názvy:

  • Combats de femme" L'enfant de la nuit

Oficiální distributor:

M6 Métropole Télévision

Shlédnout Enfant de la nuit, L' tv film z roku 2001 online

Hrdinkou filmu je mladá žena vychovávajúca autistické dieťa. Tento deväťročný chlapec je, zdá sa, nie je celkom zvládnuteľný. Trpezlivosť má svoje hranice a potom, ako rodičia začínajú prežívať doslova peklo, prichádza geniálne riešenie: vytvorenie špeciálneho ústavu pre podobne postihnuté deti... Film získal cenu na MFF v Monte Carlo a získal Cenu UNESCO...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Enfant de la nuit, L'

Shlédnout tv film Enfant de la nuit, L'

Videosoubor: 1255266346_EDLNL_DVDRip_TreZzoR.flv

Stopáž: 01:31:01 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Bernard Yerlès  (Vincent)Nadia Fares  (Eva)Marlon CourbinMarlon Courbin  (Lo)Marie  (La mre d'Eva)Sarah Tayeb  (Cybille)Eno Krojanker  (Gilles)


Film Enfant de la nuit, L' přidal do databáze uživatel mikiannie, za jeho úsilí mu děkujeme. Mikiannie také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Kwaidan

Kwaidan

Dvoudílný japonský barevný širokoúhlý online film Kwaidan režiséra M. Kobajašiho obsahuje čtyři strašidelné povídky. První dvě povídky Černé vlasy a Sněhový královna jsou uváděny pod názvem Kwaidan Černé vlasy (Filmový přehled 16/1967), druhá dvojice Muž bez uší a Šálek pod názvem Kwaidan Muž bez uší Kwaidan patří podobně jako Rašomon, k těm nemnoha filmům japonské produkce, které přibližují západní mentalitě vzdálený duševní svět, aniž ho zkreslují a přílišně zjednodušují... shlédnout film »

Mistrovské dílo

Mistrovské dílo

Pro svůj online film potřebují herečku, která je však odmítne vášnivé milovníky filmu vyslechnout a tak se rozhodnou pro krajní řešení pro únos. Doufají, že se její nepřátelský postoj změní, až jí představí své mistrovské dílo Carolo a Benito jsou dva ztracenci, kteří to nemají v hlavě úplně v pořádku. Oba vášnivě milují film a napsali scénář, který by měl Benito režírovat a Carlo si v něm zahrát hlavní roli. Potřebují však také herečku a jako svou múzu si vyberou Amandu Castrovou... shlédnout film »