Enfant de la nuit, L' (2001)

Dnes je 15.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Enfant de la nuit, L' zdarma

  • Rok uvedení: 2001
  • Délka tv filmu: 1 hod 30 min
  • Země původu:  Francie
  • Originální jazyk: Francouzština
  • Žánr: Drama
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Stereo

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

TV Film režírovali:

Marian HandwerkerMarian Handwerker

TV Film uveden také pod názvy:

  • Combats de femme" L'enfant de la nuit

Oficiální distributor:

M6 Métropole Télévision

Shlédnout Enfant de la nuit, L' tv film z roku 2001 online

Hrdinkou filmu je mladá žena vychovávajúca autistické dieťa. Tento deväťročný chlapec je, zdá sa, nie je celkom zvládnuteľný. Trpezlivosť má svoje hranice a potom, ako rodičia začínajú prežívať doslova peklo, prichádza geniálne riešenie: vytvorenie špeciálneho ústavu pre podobne postihnuté deti... Film získal cenu na MFF v Monte Carlo a získal Cenu UNESCO...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Enfant de la nuit, L'

Shlédnout tv film Enfant de la nuit, L'

Videosoubor: 1255266346_EDLNL_DVDRip_TreZzoR.flv

Stopáž: 01:31:01 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Bernard Yerlès  (Vincent)Nadia Fares  (Eva)Marlon CourbinMarlon Courbin  (Lo)Marie  (La mre d'Eva)Sarah Tayeb  (Cybille)Eno Krojanker  (Gilles)


Film Enfant de la nuit, L' přidal do databáze uživatel mikiannie, za jeho úsilí mu děkujeme. Mikiannie také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Milovat v Íránu

Milovat v Íránu

Jak mluvit o lásce a přitom zvedat oči k výšinám mešity, jak mluvit o architektuře, která vám několikrát denně v uvozovkách křičí do ucha. Krátkometrážní online film zachycuje dojmy ze setkání s Pomme a Ali Dariusovými a z návštěvy v Íránu, kam Vardová odjela natáčet několik scén filmu Jedna zpívá druhá ne. Snímek o milencích před Šáhovou mešitou v Isfahánu by se však mohl stejně tak odehrávat na jakémkoliv jiném posvátném místě, kde architektura snoubí umění a víru. shlédnout film »

Horské gorily: Ztracený film Dian Fosseyové

Horské gorily: Ztracený film Dian Fosseyové

Dian Fosseyová se stala novodobou legendou. Vášnivě, nebojácně a oddaně zasvětila osmnáct let studiu goril v horském deštném pralese národního parku Volcanoes. Méně známým je Bob Campbell, fotograf a tvůrce filmů z divoké přírody, jehož záběry vynesly Dian a horské gorily do popředí zájmu po celém světě. National Geographic najala Campbella, aby natočil online film o práci Fosseyové a v letech 1968 až 1972 bylo natočeno přes 70 000 stop filmového materiálu. Bohužel většina nebyla nikdy odvysílána... shlédnout film »