Magic's Biggest Secrets Finally Revealed (2008)

Dnes je 16.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Seriál
Magic's Biggest Secrets Finally Revealed zdarma

  • Rok uvedení: 2008
  • Délka tv seriálu: 13 min
  • Země původu:  USA
  • Jazyk: Angličtina
  • Žánr: Dokumentární

Hodnocení tv seriálu:

7.3 / 10

TV Seriál režíroval:

Don Weiner

Hudbu k tv seriálu vytvořil:

Danny Lux

TV Seriál uveden také jako:

  • Die Tricks der groessten Zauberer
  • Breaking the Magician's Code: Magic's Biggest Secrets Finally Revealed
  • A nagy mágusok kulisszatitkai
  • Magic's Biggest Secrets Finally Revealed

Certifikace:více informací o MPAA

USA (TV-PG)

Oficiální distributor:

Don Weiner Productions

Epizody tv seriálu Magic's Biggest Secrets Finally Revealed online

Fascinujúci seriál odkrýva tajomstvá trikov a kúziel. Aj vy chcete vedieť, čo sa skrýva za magickými trikmi a ilúziami? „Maskovaný kúzelník“ postupne vysvetlí všetky známe i menej známe kúzla a ilúzie, ktorými nás kúzelníci dokážu stále fascinovať. Koho by nezaujímalo, ako sa dosahuje levitácia, prekrojenie človeka na polovicu alebo prepichnutie boxu s ukrytou asistentkou viacerými mečmi a neublížiť jej? A čo dokonalá ilúzia teleportácie? To všetko a ešte oveľa viac prináša 13-dielny seriál, ktorý odhaľuje kúzelnícke triky, hoci každý kúzelník by mal dodržiavať základné pravidlo - nikdy neodhaliť svoje kúzlo, inak ho kolegovia zavrhnú. Aj preto hlavná postava vystupuje v maske, aby ho nepostihlo odsúdenie od komunity kúzelníkov.

Zdroj: doporučený popis od distributora


v TV Seriálu hrají:

Mitch PileggiVal ValentinoLauren Melendez


Seriál Magic's Biggest Secrets Finally Revealed a aktuální díly přidal i udržuje aktuální díly uživatel pat, za jeho úsilí mu děkujeme. Pat také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Animatrix

Animatrix

Vítejte do světa Animatrixu, vizionářské fúze počítačové animace a japonské školy animace, od světově nejuznávanějších tvůrců animovanch online filmů. Vychutnejte si snímek, který vznikl před filmem Matrix a dozvíte se o posledních městech lidské rasy, válce mezi stroji a lidmi a o závěrečném úpadku lidstva. Staňte se svědky posledního letu Osirise, který připravil půdu pro online film Matrix Reloaded a videohru Enter The Matrix. Doplňte si své povědomí o Matrixu a získejte informace, které jinde nenajdete. Je čas zapojit se... shlédnout film »

Glaneurs et la glaneuse... deux ans après, Les

Glaneurs et la glaneuse... deux ans après, Les

Mnoho dokumentů o filmech nabízí pro naši radost nebo informaci záběry z doby před vznikem filmu, přípravu, herecké zkoušky, hledání lokací, záběry z natáčení nebo anekdoty z výroby filmu, čemuž se v poangličtělé francouzské hantýrce říká „making of“. My jsme se naopak rozhodli „vyprávět online film poté“, tedy to, co se stalo po premiéře filmu Všichni možní sběrači a já. shlédnout film »