Magic's Biggest Secrets Finally Revealed (2008)

Dnes je 22.8. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Seriál
Magic's Biggest Secrets Finally Revealed zdarma

  • Rok uvedení: 2008
  • Délka tv seriálu: 13 min
  • Země původu:  USA
  • Jazyk: Angličtina
  • Žánr: Dokumentární

Hodnocení tv seriálu:

7.3 / 10

TV Seriál režíroval:

Don Weiner

Hudbu k tv seriálu vytvořil:

Danny Lux

TV Seriál uveden také jako:

  • Die Tricks der groessten Zauberer
  • Breaking the Magician's Code: Magic's Biggest Secrets Finally Revealed
  • A nagy mágusok kulisszatitkai
  • Magic's Biggest Secrets Finally Revealed

Certifikace:více informací o MPAA

USA (TV-PG)

Oficiální distributor:

Don Weiner Productions

Epizody tv seriálu Magic's Biggest Secrets Finally Revealed online

Fascinujúci seriál odkrýva tajomstvá trikov a kúziel. Aj vy chcete vedieť, čo sa skrýva za magickými trikmi a ilúziami? „Maskovaný kúzelník“ postupne vysvetlí všetky známe i menej známe kúzla a ilúzie, ktorými nás kúzelníci dokážu stále fascinovať. Koho by nezaujímalo, ako sa dosahuje levitácia, prekrojenie človeka na polovicu alebo prepichnutie boxu s ukrytou asistentkou viacerými mečmi a neublížiť jej? A čo dokonalá ilúzia teleportácie? To všetko a ešte oveľa viac prináša 13-dielny seriál, ktorý odhaľuje kúzelnícke triky, hoci každý kúzelník by mal dodržiavať základné pravidlo - nikdy neodhaliť svoje kúzlo, inak ho kolegovia zavrhnú. Aj preto hlavná postava vystupuje v maske, aby ho nepostihlo odsúdenie od komunity kúzelníkov.

Zdroj: doporučený popis od distributora


v TV Seriálu hrají:

Mitch PileggiVal ValentinoLauren Melendez


Seriál Magic's Biggest Secrets Finally Revealed a aktuální díly přidal i udržuje aktuální díly uživatel pat, za jeho úsilí mu děkujeme. Pat také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Křižník Potěmkin

Křižník Potěmkin

25. prosince 1925 měl premiéru online film (Броненосец Потёмкин), který o rok později získal cenu Americké filmové akademie, v dalším roce nejvyšší cenu Světové výstavy v Paříži a v letech 1952 a 1958 jej hlasování Mezinárodního výboru pro dějiny filmu určilo za nejlepší film všech dob Toto vrcholné Ejzenštejnovo dílo má pět kapitol: začátek vzpoury, povstání, pohřeb Vakulinčuka, masakr na schodišti Oděsy a vítězná plavba... shlédnout film »

Balada o Narajamě

Balada o Narajamě

Zlatou palmou oceněný online film od japonského režiséra Šoheje Imamury Balada o Narajamě. Díky tomuto rozhodnutí se totiž západní, zejména francouzská veřejnost seznámí s dílem, jež by mělo jinak pramalou naději na uvedení v širší distribuční síti. Šohej Imamura je autorem dobrých dvou desítek filmů (z nich Eidžanaika získala v roce 1982 diplom festivalového výboru XXIII. MFF v Karlových Varech), ale i na Západě je dosud prakticky neznám, zastíněn popularitou svého vrstevníka Nagisy Ošimy... shlédnout film »