Jonathan Adams | Herec

Dnes je 22.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Jonathan Adams
Herec

  • Rodné jméno:John Adams
  • Datum narození:14. 2. 1931
  • Ve znamení:Vodnář
  • Věk: 88 let

Další osobnosti narozené 14. 2. 1931

Margarita LozanoOctavian CotescuBrian Kelly  (†74 let)

Jonathan Adams jako herec

1992Count of Solar, Thehrál jako Physician0 / 10
1985Z archivu Sherlocka Holmese - Stavitel z Norwooduhrál jako JonOldacre8.7 / 10
1981Antony & Cleopatrahrál jako Ventidius0 / 10
1975Rocky Horror Picture Showhrál jako Dr. Everett V. Scott7.7 / 10

Osobnost Jonathan Adams přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Rvačka mezi muži

Rvačka mezi muži

Dnes již klasické dílo Rvačka mezi muži patří mezi nejlepší tzv Online online film noir nebo-li žánru černého filmu a stal se vzorem pro mnohé filmy zdarma natočené v tomto duchu během dalších desetiletí, a to nejen ve Francii. Režisér Jules Dassin nepotřebuje k vyjádření napětí mnoho slov, černobílý obraz dodává dílu nevšední poezii a syrovost zároveň. Dassin vychází z autentického popisu prostředí pařížského podsvětí. O filmu lze směle říci, že je to vloupání zapsané do filmových dějin. Tony se po pěti letech vrací z vězení a pečlivě naplánuje poslední velkou loupež svého života... shlédnout film »

Korene budúcnosti

Korene budúcnosti

Strihový dokumentárny online film o živote významného slovenského politika Alexandra Dubčeka Online film zachytáva v dvoch rovinách politický vývoj v Európe na zač. 20. storočia až po 60 roky a na jeho pozadí aj životnú púť jedného z novodobých európskych politikov - Alexandra Dubčeka. Film online zdarma obsahuje bohaté archívne dokumentárne materiály z MOSFILMU / príchod nadšených budovateľov komunizmu z európskych štátov, tzv. Interhelpo... shlédnout film »