Vlastimil Harapes | Herec

Dnes je 19.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Vlastimil Harapes
Herec

  • Datum narození:24. 7. 1946
  • Místo narození:Chomutov, Československo
  • Ve znamení:Lev
  • Věk: 72 let

Další osobnost narozená 24. 7. 1946

Goran Marković

Vlastimil Harapes jako herec

2003Příběhy slavných: Osudové opojení Františka Vláčila8.6 / 10
1986Operace mé dceryhrál jako Dusan Rocek5.3 / 10
1984Anynka a čerthrál jako Cert5.8 / 10
1978Jak dostat tatínka do polepšovnyhrál jako Jindrich8.7 / 10
1977Jak vytrhnout velrybě stoličkuhrál jako Jindrich8.5 / 10
1967Marketa Lazarováhrál jako Young Count Kristin8.2 / 10
1965Starci na chmeluhrál jako Student #28 / 10

Osobnost Vlastimil Harapes přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Nespatřené

Nespatřené

Film online zdarma přibližuje svět nevidomých dětí z pražské školy Jaroslava Ježka, které díky péči fotografky Daniely Horníčkové začaly samy fotografovat. Jejich fotky pomáhají vytvářet nové mosty mezi dvěma ostrovy našeho světa: mezi nespatřeným a viděným. Miroslav Janek, který je více spoluhráčem svých hrdinů než jejich režisérem, nám umožňuje sledovat proces natáčení, který se online ve filmu stává předmětem fascinujícího audiovizuálního dialogu autorů s jejich světem... shlédnout film »

Kolotoč

Kolotoč

Maďarský umělecký online film z vesnického prostředí. Vypráví o lásce nesmělé Mari Patakiové a prudkého Mátého Bíra zvítězivší nad zatvrzelostí Mariiných rodičů, kteří pro dceru sami vybrali ženicha. Mari a Máté jsou představiteli nového života na vesnici. Cesta Mariina otce do družstevního kolektivu je mnohem obtížnější, protože pouta, která jej táhnou k starému životu, jsou příliš silná. Závěr filmu však přesvědčuje, že i starý István Pataki své místo v nové společnosti najde. - Film online zdarma „Kolotoč" patří k nejzdařilejším filmům nové maďarské produkce... shlédnout film »