Anita Mancic | Herec

Dnes je 16.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Anita Mancic
Herec

  • Datum narození:30. 9. 1968
  • Ve znamení:Váhy
  • Věk: 51 let
  • Výška:166 cm

Další osobnost narozená 30. 9. 1968

Vanda Hybnerová

Anita Mancic jako herec

2014...a dělo bylo ještě žhavéhrál jako Hatidza6.7 / 10
2013Válkyhrál jako Psiholog0 / 10
1992Bulevar revolucije0 / 10

Osobnost Anita Mancic přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Animatrix

Animatrix

Vítejte do světa Animatrixu, vizionářské fúze počítačové animace a japonské školy animace, od světově nejuznávanějších tvůrců animovanch online filmů. Vychutnejte si snímek, který vznikl před filmem Matrix a dozvíte se o posledních městech lidské rasy, válce mezi stroji a lidmi a o závěrečném úpadku lidstva. Staňte se svědky posledního letu Osirise, který připravil půdu pro online film Matrix Reloaded a videohru Enter The Matrix. Doplňte si své povědomí o Matrixu a získejte informace, které jinde nenajdete. Je čas zapojit se... shlédnout film »

Glaneurs et la glaneuse... deux ans après, Les

Glaneurs et la glaneuse... deux ans après, Les

Mnoho dokumentů o filmech nabízí pro naši radost nebo informaci záběry z doby před vznikem filmu, přípravu, herecké zkoušky, hledání lokací, záběry z natáčení nebo anekdoty z výroby filmu, čemuž se v poangličtělé francouzské hantýrce říká „making of“. My jsme se naopak rozhodli „vyprávět online film poté“, tedy to, co se stalo po premiéře filmu Všichni možní sběrači a já. shlédnout film »