Anita Mancic | Herec

Dnes je 22.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Anita Mancic
Herec

  • Datum narození:30. 9. 1968
  • Ve znamení:Váhy
  • Věk: 50 let
  • Výška:166 cm

Další osobnost narozená 30. 9. 1968

Vanda Hybnerová

Anita Mancic jako herec

2014...a dělo bylo ještě žhavéhrál jako Hatidza6.7 / 10
2013Válkyhrál jako Psiholog0 / 10
1992Bulevar revolucije0 / 10

Osobnost Anita Mancic přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Rvačka mezi muži

Rvačka mezi muži

Dnes již klasické dílo Rvačka mezi muži patří mezi nejlepší tzv Online online film noir nebo-li žánru černého filmu a stal se vzorem pro mnohé filmy zdarma natočené v tomto duchu během dalších desetiletí, a to nejen ve Francii. Režisér Jules Dassin nepotřebuje k vyjádření napětí mnoho slov, černobílý obraz dodává dílu nevšední poezii a syrovost zároveň. Dassin vychází z autentického popisu prostředí pařížského podsvětí. O filmu lze směle říci, že je to vloupání zapsané do filmových dějin. Tony se po pěti letech vrací z vězení a pečlivě naplánuje poslední velkou loupež svého života... shlédnout film »

Korene budúcnosti

Korene budúcnosti

Strihový dokumentárny online film o živote významného slovenského politika Alexandra Dubčeka Online film zachytáva v dvoch rovinách politický vývoj v Európe na zač. 20. storočia až po 60 roky a na jeho pozadí aj životnú púť jedného z novodobých európskych politikov - Alexandra Dubčeka. Film online zdarma obsahuje bohaté archívne dokumentárne materiály z MOSFILMU / príchod nadšených budovateľov komunizmu z európskych štátov, tzv. Interhelpo... shlédnout film »