Giorgio Bracardi | Herec

Dnes je 14.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Giorgio Bracardi
Herec

  • Datum narození:3. 5. 1935
  • Ve znamení:Býk
  • Věk: 85 let

Další osobnosti narozené 3. 5. 1935

Giulio BrogiVladimír BranislavGiulio Brogi

Giorgio Bracardi jako herec

1984Mi faccia causa0 / 10
1982Quando la coppia scoppiahrál jako Armani0 / 10
1980Compagna di viaggio, Lahrál jako Member of Parliament0 / 10
1978Avere vent'annihrál jako Zambo6.2 / 10

Osobnost Giorgio Bracardi přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona

Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona

Cuba Gooding Jr. ztvárnil v tomto biografickém dramatu neurochirurga Bena Carsona Online online film vypráví inspirativní příběh chudého chlapce, který překonal množství nelehkých překážek, aby se stal jedním z nejlepších světových chirurgů. Cuba Gooding Jr. si zahrál v biografickém filmu, který vypráví strhující životní příběh Bena Carsona, muže který toužil stát se lékařem. Pocházel z nuzného prostředí, ve škole měl slabý prospěch a navíc vznětlivou povahu, což jsou velké překážky k dosažení tak vysokého cíle... shlédnout film »

Děti z Nagasaki

Děti z Nagasaki

Film online zdarma o jaderném útoku na přístavní město Nagasaki, který se uskutečnil dne 9. srpna 1945, vychází ze vzpomínek lékaře, který sice přímou katastrofu přežil, ale zhoubnému působení radiace neunikl Online online film se svým sugestivním obrazovým líčením dostává až na úroveň strohého, o to však působivějšího dokumentu, v němž hraný příběh jen zintenzivňuje účinnost výpovědi filmu. shlédnout film »