Mindy Sterling | Herec

Dnes je 30.5. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Mindy Sterling
Herec

  • Rodné jméno:Mindy Lee Sterling
  • Datum narození:11. 7. 1953
  • Místo narození:Paterson, New Jersey, USA
  • Ve znamení:Rak
  • Věk: 67 let
  • Výška:159 cm

Další osobnosti narozené 11. 7. 1953

Oscar L. CostoPaul WeilandAngélica AragónOscar L. CostoPatricia Reyes Spíndola

Mindy Sterling jako herec

2006Haversham Hallhrál jako Headmistress Moira Grodnickel0 / 10
2001Totally Blondehrál jako Ramona0 / 10
1994 - 2004Přátelé8.9 / 10

Osobnost Mindy Sterling přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Vzpoura bezejmenných

Vzpoura bezejmenných

Polsky celovečerní umělecký online film s historickou thematikou. Děj se odehrává v polovině 17. stol., kdy pod vlivem povstání Chmelnického na Ukrajině povstali proti svým pánům i sedláci na velkých územích Polska. Hrdinou filmu je svobodomyslný šlechtic Kostka Napierski, který vyburcuje sedláky v Podhalí ke vzpouře a v součinnosti s Chmelnickým se chce postavit proti královým a panským vojskům. Přípravy k povstání jsou však vyzrazeny a Kostka s ostatními osnovateli vzpoury je zradou zajat a odsouzen k smrti. (FILMOVÝ PŘEHLED 26 / 1956) shlédnout film »

Letec

Letec

Život Howarda Hughese patří k nejvíce fascinujícím příběhům, jaké Amerika předchozího století zrodila. Tento letecký průkopník, řežisér i producent, ropný magnát a muž nejedné další činnosti a tváře totiž vynikal nejen svým všestranným talentem, ale i svou výstřední povahou. A online film THE AVIATOR v režii legendárního Martina Scorseseho (Zuřící býk, Mafiáni) se bude soustředit právě na nejzajímavější úsek Hughesovy (Leonardo DiCaprio) životní dráhy... shlédnout film »