Haris Burina | Herec

Dnes je 23.1. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Haris Burina
Herec

  • Datum narození:2. 2. 1963
  • Ve znamení:Vodnář
  • Věk: 56 let

Haris Burina jako herec

2014...a dělo bylo ještě žhavéhrál jako Zoka6.7 / 10
2013Falsifikátorhrál jako Postar Smajo7.4 / 10
1992Bulevar revolucijehrál jako Sef bande0 / 10
1991SA 204 - 272hrál jako Traktorista0 / 10
1989Kuduzhrál jako Andjin muz0 / 10
1985Otec na služební cestěhrál jako Ostojin sofer8 / 10
1985Audicijahrál jako Ahmet Saracevic0 / 10

Osobnost Haris Burina přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Hayuta and Berl

Hayuta and Berl

Starnutie je každodenná tragédia, ktorú online film zviditeľňuje a transformuje na katarzný výjav. Až do príchodu filmu Láska od Michaela Hanekeho, tohtoročného víťaza Zlatej palmy, klasické snímky ako Umberto D od Vittoria Da Sicu, alebo Balada o Narajame od Keisuke Kinoshita, zvyčajne predstavovali starých ľudí presne v čase, kedy si uvedomujú, že ich už nikto nepotrebuje. V tomto filme tvoria Hayuta a Berl postarší pár ľudí, ktorí sa nedokážu prispôsobiť súčasnému Izraelu a spoločenským zmenám, ktoré ich obklopujú... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »