Haris Burina | Herec

Dnes je 25.4. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Haris Burina
Herec

  • Datum narození:2. 2. 1963
  • Ve znamení:Vodnář
  • Věk: 56 let

Haris Burina jako herec

2014...a dělo bylo ještě žhavéhrál jako Zoka6.7 / 10
2013Falsifikátorhrál jako Postar Smajo7.4 / 10
1992Bulevar revolucijehrál jako Sef bande0 / 10
1991SA 204 - 272hrál jako Traktorista0 / 10
1989Kuduzhrál jako Andjin muz0 / 10
1985Otec na služební cestěhrál jako Ostojin sofer8 / 10
1985Audicijahrál jako Ahmet Saracevic0 / 10

Osobnost Haris Burina přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Někdo to rád jinak

Někdo to rád jinak

Prenikavo ľudská ľahká komédia o strete protichodných charakterov, sociálnych prostredí a ich vzájomnej príťažlivosti Online online film vyniká podrobnou charakterovou kresbou, citom pre dialóg s príchuťou každodennej trápnosti, rozpačitosti, ale aj ľudskej nehy. Autentické režijné prevedenie a herecké výkony robia z filmu reprezentatívny príklad súčasnej európskej kinematografie sústredenej na štúdium medziľudských vzťahov. Príbeh sa sústredí na snahy úspešného podnikateľa a novozbohatlíka získať si priazeň chudobnej starnúcej herečky... shlédnout film »

Nevěsta

Nevěsta

Snímek Nevěsta vypráví příběh rodiny z Yozgatu, jež se přestěhuje do Istanbulu, vyvine značné úsilí, aby se přizpůsobila novým životním podmínkám a nakonec musí bojovat o samotnou existenci Online online film je jedním z nejlepších děl pojednávajících o přesídlení z venkova do metropole, jaká v turecké kinematografii najdeme. Nevěsta představuje první část mezinárodně uznávané trilogie režiséra Lütfiho Akada a je jednoznačně považována za nejúspěšnější. Další dva díly trilogie přišly s filmy zdarma Svatba a Prokleté peníze... shlédnout film »