Rudolf Hrušínský nejml. | Herec

Dnes je 16.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Rudolf Hrušínský nejml.
Herec

  • Datum narození:19. 11. 1970
  • Místo narození:Praha, Československo
  • Ve znamení:Štír
  • Věk: 49 let

Další osobnosti narozené 19. 11. 1970

Ayse PolatAyse PolatMarc Cote

Rudolf Hrušínský nejml. jako herec

2015Decibely láskyhrál jako Jirka Horcek1.4 / 10
1988Zlatá flétna3.7 / 10
1987Jak se dělal 'Discopříběh'4 / 10
1985Vesničko má střediskováhrál jako Honza Kalina8.8 / 10
1984Čarovná rybí kostička4.2 / 10
1984Tajemství staré půdyhrál jako Miro5.3 / 10

Osobnost Rudolf Hrušínský nejml. přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Animatrix

Animatrix

Vítejte do světa Animatrixu, vizionářské fúze počítačové animace a japonské školy animace, od světově nejuznávanějších tvůrců animovanch online filmů. Vychutnejte si snímek, který vznikl před filmem Matrix a dozvíte se o posledních městech lidské rasy, válce mezi stroji a lidmi a o závěrečném úpadku lidstva. Staňte se svědky posledního letu Osirise, který připravil půdu pro online film Matrix Reloaded a videohru Enter The Matrix. Doplňte si své povědomí o Matrixu a získejte informace, které jinde nenajdete. Je čas zapojit se... shlédnout film »

Glaneurs et la glaneuse... deux ans après, Les

Glaneurs et la glaneuse... deux ans après, Les

Mnoho dokumentů o filmech nabízí pro naši radost nebo informaci záběry z doby před vznikem filmu, přípravu, herecké zkoušky, hledání lokací, záběry z natáčení nebo anekdoty z výroby filmu, čemuž se v poangličtělé francouzské hantýrce říká „making of“. My jsme se naopak rozhodli „vyprávět online film poté“, tedy to, co se stalo po premiéře filmu Všichni možní sběrači a já. shlédnout film »