Sherri Shepherd | Herec

Dnes je 30.5. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Sherri Shepherd
Herec

  • Rodné jméno:Sherri Evonne Shepherd
  • Datum narození:22. 4. 1967
  • Místo narození:Chicago, Illinois, USA
  • Ve znamení:Býk
  • Věk: 53 let
  • Výška:155 cm

Další osobnosti narozené 22. 4. 1967

Sheryl LeeBrenda CampbellErik Thomson

Sherri Shepherd jako herec

2016Poldův švagr5.7 / 10
2004Cellularhrál jako Jaded Cashier6.7 / 10
1994 - 2004Přátelé8.9 / 10

Osobnost Sherri Shepherd přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Vzpoura bezejmenných

Vzpoura bezejmenných

Polsky celovečerní umělecký online film s historickou thematikou. Děj se odehrává v polovině 17. stol., kdy pod vlivem povstání Chmelnického na Ukrajině povstali proti svým pánům i sedláci na velkých územích Polska. Hrdinou filmu je svobodomyslný šlechtic Kostka Napierski, který vyburcuje sedláky v Podhalí ke vzpouře a v součinnosti s Chmelnickým se chce postavit proti královým a panským vojskům. Přípravy k povstání jsou však vyzrazeny a Kostka s ostatními osnovateli vzpoury je zradou zajat a odsouzen k smrti. (FILMOVÝ PŘEHLED 26 / 1956) shlédnout film »

Letec

Letec

Život Howarda Hughese patří k nejvíce fascinujícím příběhům, jaké Amerika předchozího století zrodila. Tento letecký průkopník, řežisér i producent, ropný magnát a muž nejedné další činnosti a tváře totiž vynikal nejen svým všestranným talentem, ale i svou výstřední povahou. A online film THE AVIATOR v režii legendárního Martina Scorseseho (Zuřící býk, Mafiáni) se bude soustředit právě na nejzajímavější úsek Hughesovy (Leonardo DiCaprio) životní dráhy... shlédnout film »