Sergej Astachov | Herec

Dnes je 27.5. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Sergej Astachov
Herec

  • Rodné jméno:Sergei Valentinovich Astakhov
  • Datum narození:8. 11. 1953
  • Místo narození:Sovětský svaz
  • Ve znamení:Štír
  • Věk: 66 let

Další osobnosti narozené 8. 11. 1953

Sandro GhianiMark Suozzo

Sergej Astachov jako herec

1997Bratrhrál jako Truck Driver7.8 / 10

Osobnost Sergej Astachov přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Raz dva

Raz dva

"Šok, který online film Raz dva vyvolal na canneském festivalu (u diváků, tisku a poroty, která mu udělila svou Velkou cenu), nás potěšil. Se svými sedmi filmy zdarma za téměř dvacet let obsadil Edward Yang už dlouho místo ve stínu "čínomilné cinefílie" (la cinéphilie sinophile). Uznávaný, zčásti uctívaný, ale nevnímaný a nepochopený nikdy tak zřetelně jako Chou Siao-sien, vůdčí postava tchaj-wanské nové vlny, k jejímž hlavním hybatelům Yang patřil." "Ve filmu Raz dva není zkušenosti, která by nebyla kopií nebo replikou jiné zkušenosti, jejím sousedem v prostoru nebo v montáži... shlédnout film »

Pražské blues

Pražské blues

Módně stylizovaný "pocitový" online film o zahraničních studentech v Praze natočil jako svůj debut řecký absolvent FAMU, který od 70. Let působí ve své vlasti jako úspěšný filmový režisér a pedagog. Zajímavá je herecká účast předních českých jazzmanů. Plastiky online ve filmu vytvořil Jindřich Wielgus. shlédnout film »