Rodney Saulsberry | Herec

Dnes je 22.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Rodney Saulsberry
Herec

  • Rodné jméno:Rodney Jerome Saulsberry
  • Datum narození:11. 7. 1956
  • Ve znamení:Rak
  • Věk: 63 let
  • Výška:183 cm

Další osobnosti narozené 11. 7. 1956

Robin RenucciYukari Uehara

Rodney Saulsberry jako herec

2003Animatrix: Přijímací zkouškahrál jako Chyron7.2 / 10
2003Animatrixhrál jako Chyron8.3 / 10

Osobnost Rodney Saulsberry přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Rvačka mezi muži

Rvačka mezi muži

Dnes již klasické dílo Rvačka mezi muži patří mezi nejlepší tzv Online online film noir nebo-li žánru černého filmu a stal se vzorem pro mnohé filmy zdarma natočené v tomto duchu během dalších desetiletí, a to nejen ve Francii. Režisér Jules Dassin nepotřebuje k vyjádření napětí mnoho slov, černobílý obraz dodává dílu nevšední poezii a syrovost zároveň. Dassin vychází z autentického popisu prostředí pařížského podsvětí. O filmu lze směle říci, že je to vloupání zapsané do filmových dějin. Tony se po pěti letech vrací z vězení a pečlivě naplánuje poslední velkou loupež svého života... shlédnout film »

Korene budúcnosti

Korene budúcnosti

Strihový dokumentárny online film o živote významného slovenského politika Alexandra Dubčeka Online film zachytáva v dvoch rovinách politický vývoj v Európe na zač. 20. storočia až po 60 roky a na jeho pozadí aj životnú púť jedného z novodobých európskych politikov - Alexandra Dubčeka. Film online zdarma obsahuje bohaté archívne dokumentárne materiály z MOSFILMU / príchod nadšených budovateľov komunizmu z európskych štátov, tzv. Interhelpo... shlédnout film »