Nada Šargin | Herec

Dnes je 23.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Nada Šargin
Herec

  • Přezdívka:Nadica
  • Datum narození:19. 1. 1977
  • Místo narození:Zrenjanin, Srbsko
  • Ve znamení:Kozoroh
  • Věk: 42 let

Další osobnosti narozené 19. 1. 1977

Candicé HillebrandTaliesin Jaffe

Nada Šargin jako herec

2008Turnejahrál jako Sankerka Mira7.8 / 10
2008Turnéhrál jako Sankerka Mira7.8 / 10

Osobnost Nada Šargin přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Suché léto

Suché léto

Nezapomenutelný film, který se pravidelně objevuje v anketách o nejlepších deset tureckých online filmů, vznikl jako adaptace povídky Necati Cumalıho. Mistrovské dílo režiséra Metina Erksana získalo jako vůbec první turecký online film významné mezinárodní ocenění: v roce 1964 vyhrálo Zlatého medvěda na Berlinale. Suché léto, příběh z venkova, který čerpá svoji dramatičnost z boje o vodu a zemi, reprezentuje v turecké kinematografii jeden z nejpůsobivějších zápasů mezi dobrem a zlem. Jeho protagonisty jsou bratři Osman a Hasan... shlédnout film »

Hallelujah

Hallelujah

Příběh vypráví o tragédii v životě zemědělského pachtýře plantáže bavlny Zaka Johnsona a jeho vztahu k svůdné a neřestné Chick Online online film byl natočen v Tennessee a byl jedním z prvních, kde hráli pouze černošští herci. Byl určen pro širokou veřejnost, ale výroba byla považována za tak riskantní, že vedení studia po režisérovi požadovalo, aby investoval do filmu vlastní peníze... shlédnout film »