Tadeusz Bradecki | Herec

Dnes je 19.8. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Tadeusz Bradecki
Herec

  • Datum narození:2. 1. 1955
  • Místo narození:Zabrze, Slezské vojvodství, Polsko
  • Ve znamení:Kozoroh
  • Věk: 65 let

Další osobnost narozená 2. 1. 1955

John Escobar

Tadeusz Bradecki jako herec

2002Dodatekhrál jako Priest Marek7.4 / 10
1993Schindlerův seznamhrál jako DEF Foreman9.2 / 10
1988Wherever You Are...hrál jako Dr. Marcin0 / 10
1982Dolina Issyhrál jako Priest Peikswa0 / 10
1981Velký běhhrál jako Stefan Budny8.7 / 10
1979Amatérhrál jako Witek Jachowicz8.5 / 10

Osobnost Tadeusz Bradecki přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Břímě snů

Břímě snů

Jeden z nejzajímavějších dokumentů, jaké kdy byly natočeny o tvůrčí posedlosti a oddanosti tvorbě Online online film je záznamem Herzogova natáčení filmu Fitzcarraldo, předvádí jeho nezlomné odhodlání natočit scénu se stovkami indiánů táhnoucích obrovský parník přes vysokou horu. Odhodlání, které znásobilo riskantnost celého projektu. shlédnout film »

Paparazzi

Paparazzi

Mladý filmový herec Cole Hauser se díky poslednímu filmu stává nejen slavným, ale i štvanou zvěří bulvárních médií. Až do chvíle, kdy se rozhodne proti bezohledným fotografům bojovat a používat k tomu i stejné metody jako oni... Bo Laramie je nová hvězda hollywoodských akčních online filmů. Je atraktivní, má spořádanou rodinu, které se snaží zachovat soukromí, jak jen to jde a každý jeho online film se stává hitem. Ale za úspěch se platí. V tomto případě ve formě neodbytného fotografa celebrit, Rexe Harpera, který odstartuje hon po skan-dálních fotografiích slavné rodiny... shlédnout film »