Tadeusz Bradecki | Herec

Dnes je 14.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Tadeusz Bradecki
Herec

  • Datum narození:2. 1. 1955
  • Místo narození:Zabrze, Slezské vojvodství, Polsko
  • Ve znamení:Kozoroh
  • Věk: 65 let

Další osobnost narozená 2. 1. 1955

John Escobar

Tadeusz Bradecki jako herec

2002Dodatekhrál jako Priest Marek7.4 / 10
1993Schindlerův seznamhrál jako DEF Foreman9.2 / 10
1988Wherever You Are...hrál jako Dr. Marcin0 / 10
1982Dolina Issyhrál jako Priest Peikswa0 / 10
1981Velký běhhrál jako Stefan Budny8.7 / 10
1979Amatérhrál jako Witek Jachowicz8.5 / 10

Osobnost Tadeusz Bradecki přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona

Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona

Cuba Gooding Jr. ztvárnil v tomto biografickém dramatu neurochirurga Bena Carsona Online online film vypráví inspirativní příběh chudého chlapce, který překonal množství nelehkých překážek, aby se stal jedním z nejlepších světových chirurgů. Cuba Gooding Jr. si zahrál v biografickém filmu, který vypráví strhující životní příběh Bena Carsona, muže který toužil stát se lékařem. Pocházel z nuzného prostředí, ve škole měl slabý prospěch a navíc vznětlivou povahu, což jsou velké překážky k dosažení tak vysokého cíle... shlédnout film »

Děti z Nagasaki

Děti z Nagasaki

Film online zdarma o jaderném útoku na přístavní město Nagasaki, který se uskutečnil dne 9. srpna 1945, vychází ze vzpomínek lékaře, který sice přímou katastrofu přežil, ale zhoubnému působení radiace neunikl Online online film se svým sugestivním obrazovým líčením dostává až na úroveň strohého, o to však působivějšího dokumentu, v němž hraný příběh jen zintenzivňuje účinnost výpovědi filmu. shlédnout film »