Holly Hunter | Herec

Dnes je 22.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Holly Hunter
Herec

  • Rodné jméno:Holly P. Hunter
  • Datum narození:20. 3. 1958
  • Místo narození:Conyers, Georgie, USA
  • Ve znamení:Ryby
  • Věk: 61 let
  • Výška:157 cm

Další osobnost narozená 20. 3. 1958

István Hirtling

Holly Hunter jako herec

2017Úžasňákovi 20 / 10
2016Batman vs Superman: Úsvit spravedlnostihrál jako US Senator6.2 / 10
2004Úžasňákovihrál jako Helen Parr8.3 / 10
2004Malá černá skříňkahrál jako Barb5.2 / 10
2000Bratříčku, kde jsi?hrál jako Penny7.4 / 10
1995Way West, The0 / 10

Osobnost Holly Hunter přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Rvačka mezi muži

Rvačka mezi muži

Dnes již klasické dílo Rvačka mezi muži patří mezi nejlepší tzv Online online film noir nebo-li žánru černého filmu a stal se vzorem pro mnohé filmy zdarma natočené v tomto duchu během dalších desetiletí, a to nejen ve Francii. Režisér Jules Dassin nepotřebuje k vyjádření napětí mnoho slov, černobílý obraz dodává dílu nevšední poezii a syrovost zároveň. Dassin vychází z autentického popisu prostředí pařížského podsvětí. O filmu lze směle říci, že je to vloupání zapsané do filmových dějin. Tony se po pěti letech vrací z vězení a pečlivě naplánuje poslední velkou loupež svého života... shlédnout film »

Korene budúcnosti

Korene budúcnosti

Strihový dokumentárny online film o živote významného slovenského politika Alexandra Dubčeka Online film zachytáva v dvoch rovinách politický vývoj v Európe na zač. 20. storočia až po 60 roky a na jeho pozadí aj životnú púť jedného z novodobých európskych politikov - Alexandra Dubčeka. Film online zdarma obsahuje bohaté archívne dokumentárne materiály z MOSFILMU / príchod nadšených budovateľov komunizmu z európskych štátov, tzv. Interhelpo... shlédnout film »