Tom Hiddleston | Herec

Dnes je 21.8. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Tom Hiddleston
Herec

  • Rodné jméno:Thomas William Hiddleston
  • Datum narození:9. 2. 1981
  • Místo narození:Westminster, Londýn, Anglie, Velká Británie
  • Ve znamení:Vodnář
  • Věk: 38 let
  • Výška:188 cm

Tom Hiddleston jako herec

2018Avengers: Infinity War0 / 10
2017Kong: Ostrov lebek6.7 / 10
2017Thor: Ragnarokhrál jako Loki8.4 / 10
2015Avengers: Age of Ultronhrál jako Loki7.3 / 10
2015Purpurový vrchhrál jako Sir ThomSharpe6.5 / 10
2012Avengershrál jako Loki8.3 / 10
2002Stahující se mračnahrál jako Randolph Churchill7.4 / 10
2001Konference ve Wannseehrál jako Phone Operator8.3 / 10

Osobnost Tom Hiddleston přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Raz dva

Raz dva

"Šok, který online film Raz dva vyvolal na canneském festivalu (u diváků, tisku a poroty, která mu udělila svou Velkou cenu), nás potěšil. Se svými sedmi filmy zdarma za téměř dvacet let obsadil Edward Yang už dlouho místo ve stínu "čínomilné cinefílie" (la cinéphilie sinophile). Uznávaný, zčásti uctívaný, ale nevnímaný a nepochopený nikdy tak zřetelně jako Chou Siao-sien, vůdčí postava tchaj-wanské nové vlny, k jejímž hlavním hybatelům Yang patřil." "Ve filmu Raz dva není zkušenosti, která by nebyla kopií nebo replikou jiné zkušenosti, jejím sousedem v prostoru nebo v montáži... shlédnout film »

Sentiment

Sentiment

Adept se vydal za filmovým režisérem na penzi, jehož dílo jsme měli v úctě, aby se svým filmem přiblížil k myšlení, cítění a tvorbě; tedy udělal film. Okolnosti tomu chtěly, že zůstával se starým mužem, a na online film na čas pozapomněl. Když starý režisér umřel, adept si připadal opuštěný. Doba, po kterou se setkávali, ho naplnila, ale nevěděl, jak naplnit předsevzetí, přestože jsme věděli, jak se dělá film Online film inspirovaný setkáním s režisérem Vláčilem a jeho filmy zdarma Na podzim roku 1999 začali vznikat obrazy filmu inspirované místy realizace Vláčilových online filmů... shlédnout film »