Jeanne Colletin | Herec

Dnes je 7.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Jeanne Colletin
Herec

  • Datum narození:16. 7. 1938
  • Ve znamení:Rak
  • Věk: 82 let

Další osobnosti narozené 16. 7. 1938

Frank HoffmannVladimir Nakhabtsev

Jeanne Colletin jako herec

1995Empire of the Censorshrál jako Sama sebe0 / 10
1974Emmanuellehrál jako Ariane4.6 / 10
1966Trois enfants... dans le désordrehrál jako lisabeth0 / 10

Osobnost Jeanne Colletin přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Pražské blues

Pražské blues

Módně stylizovaný "pocitový" online film o zahraničních studentech v Praze natočil jako svůj debut řecký absolvent FAMU, který od 70. Let působí ve své vlasti jako úspěšný filmový režisér a pedagog. Zajímavá je herecká účast předních českých jazzmanů. Plastiky online ve filmu vytvořil Jindřich Wielgus. shlédnout film »

Družina černého pera

Družina černého pera

Správný třídní pohled pronikal i do příběhů o dětech. Družina černého pera se odehrává v plzeňské dělnické čtvrti a vypráví o nebývale uvědomělé dětské partě, která hledá způsob, jak účinně protestovat proti běsnění první světové války a utlačovatelské státní moci... Dnes má tento ploch a schematický online film význam jen jako dobový doklad politických tlaků, které neušetřily ani dětské filmy zdarma Po těžkém úrazu režiséra Kovala při dopravní nehodě dotočil film Jaromír Dvořáček, dokončovací práce provedl Zdeněk Sirový. shlédnout film »