Jeanne Colletin | Herec

Dnes je 26.1. 2021, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Jeanne Colletin
Herec

  • Datum narození:16. 7. 1938
  • Ve znamení:Rak
  • Věk: 83 let

Další osobnosti narozené 16. 7. 1938

Frank HoffmannVladimir Nakhabtsev

Jeanne Colletin jako herec

1995Empire of the Censorshrál jako Sama sebe0 / 10
1974Emmanuellehrál jako Ariane4.6 / 10
1966Trois enfants... dans le désordrehrál jako lisabeth0 / 10

Osobnost Jeanne Colletin přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Pomsta bratra

Pomsta bratra

Režisér filmu Mike Hodges natočil online film o pomstě a konfliktech, které se objeví, když zkoušíte utéct minulosti. Will Graham (Clive Owen), bývalý zločinec se vrací zpět do podsvětí, poté co jeho bratr Davey (Jonathan Rhys Meyers) spáchá sebevraždu. Will věří, že Davey byl k sebevraždě donucen a začíná pátrat. Podaří se mu pomstít bratrovu smrt? shlédnout film »

Učiteľka

Učiteľka

Slovenský krátký dokumentární online film s velkou působivostí vypráví o životě a práci učitelky ze Stupavy, Vilmy Potmanové, které byl za celoživotní zásluhy udělen Řád republiky.(FILMOVÝ PŘEHLED 6 / 1956) ►Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary - 1956 - Čestné uznání Veľmi rozšíreným typom dokumentárneho filmu päťdesiatych rokov boli snímky o vzorných pracovníkoch a úderníkoch, ktoré mali črty publicistického portrétu s množstvom aranžovaných scén... shlédnout film »