Petr Malásek | Hudebník

Dnes je 15.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Petr Malásek
Hudebník

  • Datum narození:10. 6. 1964
  • Místo narození:Praha, Československo
  • Ve znamení:Blíženci
  • Věk: 55 let

Další osobnosti narozené 10. 6. 1964

Vincent PerezBen DanielsAndrew NiccolTony Martin

Hudebník Petr Malásek napsal hudbu

2015Andílek na nervy3.8 / 10
2009Miloš Forman: Co tě nezabije…8.2 / 10
2003Na psí knížku6 / 10
2003Maryška4.7 / 10

Osobnost Petr Malásek přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Milovat v Íránu

Milovat v Íránu

Jak mluvit o lásce a přitom zvedat oči k výšinám mešity, jak mluvit o architektuře, která vám několikrát denně v uvozovkách křičí do ucha. Krátkometrážní online film zachycuje dojmy ze setkání s Pomme a Ali Dariusovými a z návštěvy v Íránu, kam Vardová odjela natáčet několik scén filmu Jedna zpívá druhá ne. Snímek o milencích před Šáhovou mešitou v Isfahánu by se však mohl stejně tak odehrávat na jakémkoliv jiném posvátném místě, kde architektura snoubí umění a víru. shlédnout film »

Horské gorily: Ztracený film Dian Fosseyové

Horské gorily: Ztracený film Dian Fosseyové

Dian Fosseyová se stala novodobou legendou. Vášnivě, nebojácně a oddaně zasvětila osmnáct let studiu goril v horském deštném pralese národního parku Volcanoes. Méně známým je Bob Campbell, fotograf a tvůrce filmů z divoké přírody, jehož záběry vynesly Dian a horské gorily do popředí zájmu po celém světě. National Geographic najala Campbella, aby natočil online film o práci Fosseyové a v letech 1968 až 1972 bylo natočeno přes 70 000 stop filmového materiálu. Bohužel většina nebyla nikdy odvysílána... shlédnout film »