Galina Běljajeva | Herec

Dnes je 12.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Galina Běljajeva
Herec

  • Rodné jméno:Galina Viktorovna Belyaeva
  • Datum narození:26. 4. 1961
  • Místo narození:Irkutsk, Rusko
  • Ve znamení:Býk
  • Věk: 59 let
  • Výška:165 cm

Další osobnosti narozené 26. 4. 1961

Joan ChenAnnick Christiaens

Galina Běljajeva jako herec

1987Zítra byla válka8.3 / 10
1986Bambiho dospíváníhrál jako Falina7.4 / 10
1985Bambihrál jako Falina7.5 / 10
1983Anna Pavlovovahrál jako Anna Pavlova7.9 / 10
1981Lenin v Pařížihrál jako Girl in jeans0 / 10
1978Drama na lovuhrál jako Olga8.3 / 10

Osobnost Galina Běljajeva přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Koráby útočí

Koráby útočí

Sovětský barevný umělecký online film o bojích viceadmirála Ušakova na Středozemním moři; druhá epocha velkolepého historického životopisného filmu o admirálu Ušakovovi. Když Napoleon na konci 18. století ohrozil celou Evropu, byla carská vláda nucena povolat Ušakova, aby společné s tureckým a anglickým loďstvem bojoval proti Francouzům. Díky geniální taktice a hrdinství ruských námořníků a přes všechny intriky Angličanů, dobude Ušakov nejsilnější pevnost Francouzů na Středozemním moři Ionské ostrovy... shlédnout film »

Valdéz, ráj velryb

Valdéz, ráj velryb

Dokument o tom, jak vidí ohrožený svět velryb filmaři ze země, která sama nemá oceán ani moře. Cílem bylo zachytit velryby jižní z jiného úhlu, než je běžné u ostatních přírodovědeckých online filmů. Pro natáčení byla vybrána lokalita poloostrova Valdéz v argentinské provincii Chubut. Výsledkem dvou cest s několikatýdenním pobytem v jihoamerické přirodní rezervaci je téměř hodinový dokumentární online film zobrazující nejen život a rozmnožování ohrožených kytovců, ale ukazuje i ostatní obyvatele Valdézu a jeho dvou zálivů. shlédnout film »