Talk About a Stranger (1952)

Dnes je 23.1. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Talk About a Stranger zdarma

 • Rok uvedení: 1952
 • Délka filmu: 1 hod 05 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Drama, Film-Noir, Mysteriózní
 • Formát obrazu: 1.37:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Černobílý
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

David Bradley  (†78 let)

Producenti filmu:

Richard GoldstoneSol Baer Fielding  (110 let)

Hudbu k filmu vytvořili:

David Buttolph  (117 let)

Kamera a efekty:

John Alton  (†95 let)

Film uveden také pod názvy:

 • The Stranger in the House
 • The Enemy
 • Talk About a Stranger

Oficiální distributor:

Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)

Shlédnout Talk About a Stranger film z roku 1952 online

Talk About a Stranger

Shlédnout film Talk About a Stranger

Videosoubor: 42977604_TAAS_DVDRip_TreZzoR.webm

Stopáž: 01:06:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Lewis Stone  (Mr. Wardlaw)Kathleen Freeman  (Rosa)George Murphy  (Robert Fontaine Sr.)Nancy Davis  (Marge Fontaine)Kurt Kasznar  (Matlock)Mitchell Lewis  (Orchard Owner)Harry Lauter  (Clarence the Bookkeeper)Burt Mustin  (Mr. Nicely the Jewler)Cosmo Sardo  (Barber)William Tannen  (Driggs)Alvy Moore  (Sailor on Motorcycle)Charles La Torre  (Batastini)Ralph Moody  (Shaw)Teddy Infuhr  (Gregory)Katherine Warren  (Mrs. Dorothy Mahler)Margaret Bert  (Woman)Jon Gardner  (Boy)Harry Hines  (Talmadge)Tudor Owen  (Sergeant Magnusson)Jack Williams  (Truck Driver)Billy Gray  (Robert Fontaine Jr.)Ed Cassidy  (Soloway)Stanley Andrews  (Mr. Wetzell)Dan Riss  (Mr. Taylor the Butcher)Warren Farlow  (Twin Boy)Wayne A. Farlow  (Twin Boy)Leslie K. O'Pace  (MacLarnin)Virginia Farmer  (Mrs. Campbell)Donald Gordon  (Boy)Gary Stewart  (Boy)Maude Wallace  (Mrs. Wetzell)Anna Glomb  (Camille Wardlaw)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Approved)USA (Passed)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 18. 4. 1952

Film Talk About a Stranger přidal do databáze uživatel david422, za jeho úsilí mu děkujeme. David422 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Hayuta and Berl

Hayuta and Berl

Starnutie je každodenná tragédia, ktorú online film zviditeľňuje a transformuje na katarzný výjav. Až do príchodu filmu Láska od Michaela Hanekeho, tohtoročného víťaza Zlatej palmy, klasické snímky ako Umberto D od Vittoria Da Sicu, alebo Balada o Narajame od Keisuke Kinoshita, zvyčajne predstavovali starých ľudí presne v čase, kedy si uvedomujú, že ich už nikto nepotrebuje. V tomto filme tvoria Hayuta a Berl postarší pár ľudí, ktorí sa nedokážu prispôsobiť súčasnému Izraelu a spoločenským zmenám, ktoré ich obklopujú... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »