Talk About a Stranger (1952)

Dnes je 25.4. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Talk About a Stranger zdarma

 • Rok uvedení: 1952
 • Délka filmu: 1 hod 05 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Drama, Film-Noir, Mysteriózní
 • Formát obrazu: 1.37:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Černobílý
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

David Bradley  (†78 let)

Producenti filmu:

Richard GoldstoneSol Baer Fielding  (111 let)

Hudbu k filmu vytvořili:

David Buttolph  (117 let)

Kamera a efekty:

John Alton  (†95 let)

Film uveden také pod názvy:

 • The Stranger in the House
 • The Enemy
 • Talk About a Stranger

Oficiální distributor:

Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)

Shlédnout Talk About a Stranger film z roku 1952 online

Talk About a Stranger

Shlédnout film Talk About a Stranger

Videosoubor: 42977604_TAAS_DVDRip_TreZzoR.webm

Stopáž: 01:06:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Lewis Stone  (Mr. Wardlaw)Kathleen Freeman  (Rosa)George Murphy  (Robert Fontaine Sr.)Nancy Davis  (Marge Fontaine)Kurt Kasznar  (Matlock)Mitchell Lewis  (Orchard Owner)Harry Lauter  (Clarence the Bookkeeper)Burt Mustin  (Mr. Nicely the Jewler)Cosmo Sardo  (Barber)William Tannen  (Driggs)Alvy Moore  (Sailor on Motorcycle)Charles La Torre  (Batastini)Ralph Moody  (Shaw)Teddy Infuhr  (Gregory)Katherine Warren  (Mrs. Dorothy Mahler)Margaret Bert  (Woman)Jon Gardner  (Boy)Harry Hines  (Talmadge)Tudor Owen  (Sergeant Magnusson)Jack Williams  (Truck Driver)Billy Gray  (Robert Fontaine Jr.)Ed Cassidy  (Soloway)Stanley Andrews  (Mr. Wetzell)Dan Riss  (Mr. Taylor the Butcher)Warren Farlow  (Twin Boy)Wayne A. Farlow  (Twin Boy)Leslie K. O'Pace  (MacLarnin)Virginia Farmer  (Mrs. Campbell)Donald Gordon  (Boy)Gary Stewart  (Boy)Maude Wallace  (Mrs. Wetzell)Anna Glomb  (Camille Wardlaw)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Approved)USA (Passed)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 18. 4. 1952

Film Talk About a Stranger přidal do databáze uživatel david422, za jeho úsilí mu děkujeme. David422 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Někdo to rád jinak

Někdo to rád jinak

Prenikavo ľudská ľahká komédia o strete protichodných charakterov, sociálnych prostredí a ich vzájomnej príťažlivosti Online online film vyniká podrobnou charakterovou kresbou, citom pre dialóg s príchuťou každodennej trápnosti, rozpačitosti, ale aj ľudskej nehy. Autentické režijné prevedenie a herecké výkony robia z filmu reprezentatívny príklad súčasnej európskej kinematografie sústredenej na štúdium medziľudských vzťahov. Príbeh sa sústredí na snahy úspešného podnikateľa a novozbohatlíka získať si priazeň chudobnej starnúcej herečky... shlédnout film »

Nevěsta

Nevěsta

Snímek Nevěsta vypráví příběh rodiny z Yozgatu, jež se přestěhuje do Istanbulu, vyvine značné úsilí, aby se přizpůsobila novým životním podmínkám a nakonec musí bojovat o samotnou existenci Online online film je jedním z nejlepších děl pojednávajících o přesídlení z venkova do metropole, jaká v turecké kinematografii najdeme. Nevěsta představuje první část mezinárodně uznávané trilogie režiséra Lütfiho Akada a je jednoznačně považována za nejúspěšnější. Další dva díly trilogie přišly s filmy zdarma Svatba a Prokleté peníze... shlédnout film »