Talk About a Stranger (1952)

Dnes je 21.11. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Talk About a Stranger zdarma

 • Rok uvedení: 1952
 • Délka filmu: 1 hod 05 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Drama, Film-Noir, Mysteriózní
 • Formát obrazu: 1.37:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Černobílý
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

David Bradley  (†78 let)

Producenti filmu:

Richard GoldstoneSol Baer Fielding  (110 let)

Hudbu k filmu vytvořili:

David Buttolph  (116 let)

Kamera a efekty:

John Alton  (†95 let)

Film uveden také pod názvy:

 • The Stranger in the House
 • The Enemy
 • Talk About a Stranger

Oficiální distributor:

Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)

Shlédnout Talk About a Stranger film z roku 1952 online

Talk About a Stranger

Shlédnout film Talk About a Stranger

Videosoubor: 42977604_TAAS_DVDRip_TreZzoR.webm

Stopáž: 01:06:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Lewis Stone  (Mr. Wardlaw)Kathleen Freeman  (Rosa)George Murphy  (Robert Fontaine Sr.)Nancy Davis  (Marge Fontaine)Kurt Kasznar  (Matlock)Mitchell Lewis  (Orchard Owner)Harry Lauter  (Clarence the Bookkeeper)Burt Mustin  (Mr. Nicely the Jewler)Cosmo Sardo  (Barber)William Tannen  (Driggs)Alvy Moore  (Sailor on Motorcycle)Charles La Torre  (Batastini)Ralph Moody  (Shaw)Teddy Infuhr  (Gregory)Katherine Warren  (Mrs. Dorothy Mahler)Margaret Bert  (Woman)Jon Gardner  (Boy)Harry Hines  (Talmadge)Tudor Owen  (Sergeant Magnusson)Jack Williams  (Truck Driver)Billy Gray  (Robert Fontaine Jr.)Ed Cassidy  (Soloway)Stanley Andrews  (Mr. Wetzell)Dan Riss  (Mr. Taylor the Butcher)Warren Farlow  (Twin Boy)Wayne A. Farlow  (Twin Boy)Leslie K. O'Pace  (MacLarnin)Virginia Farmer  (Mrs. Campbell)Donald Gordon  (Boy)Gary Stewart  (Boy)Maude Wallace  (Mrs. Wetzell)Anna Glomb  (Camille Wardlaw)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Approved)USA (Passed)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 18. 4. 1952

Film Talk About a Stranger přidal do databáze uživatel david422, za jeho úsilí mu děkujeme. David422 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Takovej barevnej vocas letící komety

Takovej barevnej vocas letící komety

Vloni v červnu zemřel Filip Topol. O půl roku později začal vznikat celovečerní dokumentární online film Takovej barevnej vocas letící komety, který vypráví o jeho životě a o historii jeho kapely Psí vojáci.Dokument by měl zachytit téměř celý život Filipa Topola, podstatu jeho osobnosti, jeho zájmy a propojení s kapelou. Tvůrci budou klást důraz na osobní, tedy ne vždy vyloženě faktografické momenty, které ukážou drsné i humorné okamžiky Topolova života. Premiéra filmu by měla být zhruba za rok. shlédnout film »

Milovat v Íránu

Milovat v Íránu

Jak mluvit o lásce a přitom zvedat oči k výšinám mešity, jak mluvit o architektuře, která vám několikrát denně v uvozovkách křičí do ucha. Krátkometrážní online film zachycuje dojmy ze setkání s Pomme a Ali Dariusovými a z návštěvy v Íránu, kam Vardová odjela natáčet několik scén filmu Jedna zpívá druhá ne. Snímek o milencích před Šáhovou mešitou v Isfahánu by se však mohl stejně tak odehrávat na jakémkoliv jiném posvátném místě, kde architektura snoubí umění a víru. shlédnout film »