The Knockout (1923)

Dnes je 4.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
The Knockout zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Shlédnout The Knockout film z roku 1923 online

The Knockout

Shlédnout film The Knockout

Videosoubor: 960626798.flv

Stopáž: -1:00:-5 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Lillian Hall-Davis


Film The Knockout přidal do databáze uživatel marie121, za jeho úsilí mu děkujeme. Marie121 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Sedm samurajů

Sedm samurajů

Slavná legenda o hrstce odvážných, kteří se postavili na stranu bezbranných. Nejslavnější japonský online film všech dob, předchůdce filmu Sedm statečných. Těžko by se asi hledal někdo, kdo by neznal legendární americký western o hrstce statečných, kteří se v počtu chabých sedmi postaví přesile banditů, aby ochránili bezbrannou vesnici na odlehlém venkově proti rabování. Western Johna Sturgese patří již téměř půl století k nesmrtelným filmovým evergreenům... shlédnout film »

Ucho

Ucho

Film online zdarma Jana Procházky a Karla Kachyni z roku 1970 patřil k těm zapovězeným titulům, které ležely na dně pomyslného trezoru vůbec nejhlouběji. Jednak proto, že jméno spisovatele Jana Procházky se nesmělo veřejně vyslovit, jednak proto, že online film s přibývajícím časem kupodivu stále nabíral na aktuálnosti. Do distribuce se dostal až po listopadu 1989, premiéru v kinech měl v červnu 1990. Jde o komorní psychologické drama, v němž se objevují prvky satiry, frašky, grotesky, kriminálního filmu a dokonce i momenty hitchcockovského ladění... shlédnout film »