Bookshop, The (2015)

Dnes je 19.8. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Bookshop, The zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Isabel Coixet  (59 let)

Producent filmu:

Albert Sagalés

Film uveden také pod názvy:

  • The Bookshop (????)

Oficiální distributor:

Diagonal TV

Shlédnout Bookshop, The film z roku 2015 online

Bookshop, The

Shlédnout film Bookshop, The

Videosoubor: BookshopThe.webm

Stopáž: -1:00:-37 Přehrát film ZDARMA


Film Bookshop, The přidal do databáze uživatel bambix, za jeho úsilí mu děkujeme. Bambix také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Břímě snů

Břímě snů

Jeden z nejzajímavějších dokumentů, jaké kdy byly natočeny o tvůrčí posedlosti a oddanosti tvorbě Online online film je záznamem Herzogova natáčení filmu Fitzcarraldo, předvádí jeho nezlomné odhodlání natočit scénu se stovkami indiánů táhnoucích obrovský parník přes vysokou horu. Odhodlání, které znásobilo riskantnost celého projektu. shlédnout film »

Paparazzi

Paparazzi

Mladý filmový herec Cole Hauser se díky poslednímu filmu stává nejen slavným, ale i štvanou zvěří bulvárních médií. Až do chvíle, kdy se rozhodne proti bezohledným fotografům bojovat a používat k tomu i stejné metody jako oni... Bo Laramie je nová hvězda hollywoodských akčních online filmů. Je atraktivní, má spořádanou rodinu, které se snaží zachovat soukromí, jak jen to jde a každý jeho online film se stává hitem. Ale za úspěch se platí. V tomto případě ve formě neodbytného fotografa celebrit, Rexe Harpera, který odstartuje hon po skan-dálních fotografiích slavné rodiny... shlédnout film »