Bookshop, The (2015)

Dnes je 7.6. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Bookshop, The zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Isabel Coixet  (60 let)

Producent filmu:

Albert Sagalés

Film uveden také pod názvy:

  • The Bookshop (????)

Oficiální distributor:

Diagonal TV

Shlédnout Bookshop, The film z roku 2015 online

Bookshop, The

Shlédnout film Bookshop, The

Videosoubor: BookshopThe.webm

Stopáž: -1:00:-37 Přehrát film ZDARMA


Film Bookshop, The přidal do databáze uživatel bambix, za jeho úsilí mu děkujeme. Bambix také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Rvačka mezi muži

Rvačka mezi muži

Dnes již klasické dílo Rvačka mezi muži patří mezi nejlepší tzv Online online film noir nebo-li žánru černého filmu a stal se vzorem pro mnohé filmy zdarma natočené v tomto duchu během dalších desetiletí, a to nejen ve Francii. Režisér Jules Dassin nepotřebuje k vyjádření napětí mnoho slov, černobílý obraz dodává dílu nevšední poezii a syrovost zároveň. Dassin vychází z autentického popisu prostředí pařížského podsvětí. O filmu lze směle říci, že je to vloupání zapsané do filmových dějin. Tony se po pěti letech vrací z vězení a pečlivě naplánuje poslední velkou loupež svého života... shlédnout film »

Porkyho odveta

Porkyho odveta

Kamarádi zjišťují, že nenáviděný Porky si místo zničeného podniku pořídil zábavní loď. A že se jim hodlá pomstít. To by ovšem nebyli naši vynalézaví studenti, aby mu zase neprovedli něco nekalého… Kamarádi letos končí, ale momentálně věnují pozornost novému pornofilmu. Přistihne je slečna Balbrickerová – a je zle. Přestože si chce ředitel Carter ještě online film prohlédnout – chlapci tvrdí, že jde o umělecké dílo –, protivná učitelka trvá na vyloučení nemravů, kteří ho přinesli do školy... shlédnout film »