Bookshop, The (2015)

Dnes je 15.10. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Bookshop, The zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Isabel Coixet  (60 let)

Producent filmu:

Albert Sagalés

Film uveden také pod názvy:

  • The Bookshop (????)

Oficiální distributor:

Diagonal TV

Shlédnout Bookshop, The film z roku 2015 online

Bookshop, The

Shlédnout film Bookshop, The

Videosoubor: BookshopThe.webm

Stopáž: -1:00:-37 Přehrát film ZDARMA


Film Bookshop, The přidal do databáze uživatel bambix, za jeho úsilí mu děkujeme. Bambix také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


100 očí Larse von Triera

100 očí Larse von Triera

100 očí Larse von Triera je dokumentem o tom, jak se natáčel online film Tanec v temnotách, muzikál, který režíroval Lars von Trier a hlavní roli v něm ztvárnila islandská zpěvačka Björk. Sto očí se ovšem spíše než na dokumentaci čtyřměsíčního natáčení soustředí na dvě ústřední postavy celého filmu, Larse von Triera a Björk. Dokument představuje tyto dva velké umělce při jejich spolupráci. shlédnout film »

Nákupčí peří

Nákupčí peří

Jugoslávský barevný online film Nákupčí peří režiséra Aleksandra Petroviče je nesporně nejvýznamnějším činem a mezinárodně nejúspěšnějším dílem jugoslávské kinematografie posledních let. Vypráví baladický milostný příběh z jugoslávské Vojvodiny, z kraje, v němž žije pohromadě zcela nezvyklá směsice národností. Vedle Srbů, Slovinců, Rumunů a Maďarů je zde i velké množství Cikánů. A právě ti jsou hrdiny Petrovičova filmu... shlédnout film »