Naked Eye, The (1995)

Dnes je 14.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Naked Eye, The zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Shlédnout Naked Eye, The film z roku 1995 online

Naked Eye, The

Shlédnout film Naked Eye, The

Videosoubor: NakedEyeThe.flv

Stopáž: -1:00:-37 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Stephen BlackehartPaul Massie


Film Naked Eye, The přidal do databáze uživatel kakyskaky, za jeho úsilí mu děkujeme. Kakyskaky také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona

Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona

Cuba Gooding Jr. ztvárnil v tomto biografickém dramatu neurochirurga Bena Carsona Online online film vypráví inspirativní příběh chudého chlapce, který překonal množství nelehkých překážek, aby se stal jedním z nejlepších světových chirurgů. Cuba Gooding Jr. si zahrál v biografickém filmu, který vypráví strhující životní příběh Bena Carsona, muže který toužil stát se lékařem. Pocházel z nuzného prostředí, ve škole měl slabý prospěch a navíc vznětlivou povahu, což jsou velké překážky k dosažení tak vysokého cíle... shlédnout film »

Děti z Nagasaki

Děti z Nagasaki

Film online zdarma o jaderném útoku na přístavní město Nagasaki, který se uskutečnil dne 9. srpna 1945, vychází ze vzpomínek lékaře, který sice přímou katastrofu přežil, ale zhoubnému působení radiace neunikl Online online film se svým sugestivním obrazovým líčením dostává až na úroveň strohého, o to však působivějšího dokumentu, v němž hraný příběh jen zintenzivňuje účinnost výpovědi filmu. shlédnout film »