Dnes je 23.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Tifosi zdarma

  • Rok uvedení: 1999
  • Délka filmu: 2 hod 00 min
  • Země původu:  Itálie
  • Originální jazyk: Italština
  • Žánr: Komedie
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Stereo

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Neri Parenti  (68 let)Fausto Brizzi  (50 let)

Producenti filmu:

Aurelio De LaurentiisMaurizio Amati  (74 let)

Hudbu k filmu vytvořili:

Bruno Zambrini

Kamera a efekty:

Gianlorenzo Battaglia

Film uveden také pod názvy:

  • Tifosi

Oficiální distributor:

Filmauro

Shlédnout Tifosi film z roku 1999 online

Tifosi

Shlédnout film Tifosi

Videosoubor: rip_ti_1999-XVid.avi

Stopáž: 02:00:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Diego Abatantuono  (Vito La Monica)Stefano Antonucci  (Giocatore falloso)Massimo Boldi  (Silvio Galliani)Diego Armando Maradona  (Diego Armando Maradona)Christian De Sica  (Cesare Proietti)Maurizio Mattioli  (Nando)Antonio Allocca  (Zio Gaetano)Peppe Lanzetta  (Barracuda)Marta Bifano  (Moglie di Gennaro)Victor Poletti  (Culatello)Enzo MarcelliPatrizia Loreti  (Topa Gigia)Angelo Bernabucci  (Fabio)Enzo Iacchetti  (Carlo Colombo)Giampiero Galeazzi  (Giampiero Galeazzi)Nino D'Angelo  (Gennaro)Ciro Capano  (Guardia)Giuliano GhiselliBruno Gambarotta  (Giudice)Maurizio Mosca  (Maurizio Mosca)Ela Weber  (Ela)Alessandra Bellini  (Marta)Sergio RispoliGiuseppe Quintale  (Ferdinando)Giulio BrunettiFranco Baresi  (Franco Baresi)Erika Bernardi  (Hostess)Alessandro Bettocchi  (Culatello)Pasquale Bruno  (Pasquale Bruno)Giacomo Bulgarelli  (Giacomo Bulgarelli)Massimo Caputi  (Massimo Caputi)Paolo Fabricatore  (Paolo Fabricatore)Massimo Ferrante  (Zebrino)Cesare Melchiori  (Questore)Andrea Moretti  (Zebrino)Franco Neri  (Proprietario del bar)Carlo Nesti  (Carlo Nest)Paolo Ricci  (Ragazzo Biglietteria)Giorgio Roma  (Culatello)Idris Sanneh  (Idris)Renzo Sinacori  (Siculo)

Tématicky podobné tituly:

Klapzubova jedenáctka  (1938)Klapzubova XI.  (1938)Pohár  (1999)Druhá tvář  (2000)Kožené slunce  (2002)Fotbalový poker  (1989)Berušky  (1992)Gólová výměna  (1999)Tifosi  (1999)Fanoušci  (2000)


Film Tifosi přidal do databáze uživatel jakub320, za jeho úsilí mu děkujeme. Jakub320 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Suché léto

Suché léto

Nezapomenutelný film, který se pravidelně objevuje v anketách o nejlepších deset tureckých online filmů, vznikl jako adaptace povídky Necati Cumalıho. Mistrovské dílo režiséra Metina Erksana získalo jako vůbec první turecký online film významné mezinárodní ocenění: v roce 1964 vyhrálo Zlatého medvěda na Berlinale. Suché léto, příběh z venkova, který čerpá svoji dramatičnost z boje o vodu a zemi, reprezentuje v turecké kinematografii jeden z nejpůsobivějších zápasů mezi dobrem a zlem. Jeho protagonisty jsou bratři Osman a Hasan... shlédnout film »

Hallelujah

Hallelujah

Příběh vypráví o tragédii v životě zemědělského pachtýře plantáže bavlny Zaka Johnsona a jeho vztahu k svůdné a neřestné Chick Online online film byl natočen v Tennessee a byl jedním z prvních, kde hráli pouze černošští herci. Byl určen pro širokou veřejnost, ale výroba byla považována za tak riskantní, že vedení studia po režisérovi požadovalo, aby investoval do filmu vlastní peníze... shlédnout film »