Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Tifosi zdarma

  • Rok uvedení: 1999
  • Délka filmu: 2 hod 00 min
  • Země původu:  Itálie
  • Originální jazyk: Italština
  • Žánr: Komedie
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Stereo

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Neri Parenti  (69 let)Fausto Brizzi  (50 let)

Producenti filmu:

Aurelio De LaurentiisMaurizio Amati  (74 let)

Hudbu k filmu vytvořili:

Bruno Zambrini

Kamera a efekty:

Gianlorenzo Battaglia

Film uveden také pod názvy:

  • Tifosi

Oficiální distributor:

Filmauro

Shlédnout Tifosi film z roku 1999 online

Tifosi

Shlédnout film Tifosi

Videosoubor: rip_ti_1999-XVid.avi

Stopáž: 02:00:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Diego Abatantuono  (Vito La Monica)Stefano Antonucci  (Giocatore falloso)Massimo Boldi  (Silvio Galliani)Diego Armando Maradona  (Diego Armando Maradona)Christian De Sica  (Cesare Proietti)Maurizio Mattioli  (Nando)Antonio Allocca  (Zio Gaetano)Peppe Lanzetta  (Barracuda)Marta Bifano  (Moglie di Gennaro)Victor Poletti  (Culatello)Enzo MarcelliPatrizia Loreti  (Topa Gigia)Angelo Bernabucci  (Fabio)Enzo Iacchetti  (Carlo Colombo)Giampiero Galeazzi  (Giampiero Galeazzi)Nino D'Angelo  (Gennaro)Ciro Capano  (Guardia)Giuliano GhiselliBruno Gambarotta  (Giudice)Maurizio Mosca  (Maurizio Mosca)Ela Weber  (Ela)Alessandra Bellini  (Marta)Sergio RispoliGiuseppe Quintale  (Ferdinando)Giulio BrunettiFranco Baresi  (Franco Baresi)Erika Bernardi  (Hostess)Alessandro Bettocchi  (Culatello)Pasquale Bruno  (Pasquale Bruno)Giacomo Bulgarelli  (Giacomo Bulgarelli)Massimo Caputi  (Massimo Caputi)Paolo Fabricatore  (Paolo Fabricatore)Massimo Ferrante  (Zebrino)Cesare Melchiori  (Questore)Andrea Moretti  (Zebrino)Franco Neri  (Proprietario del bar)Carlo Nesti  (Carlo Nest)Paolo Ricci  (Ragazzo Biglietteria)Giorgio Roma  (Culatello)Idris Sanneh  (Idris)Renzo Sinacori  (Siculo)

Tématicky podobné tituly:

Klapzubova XI.  (1938)Pohár  (1999)Druhá tvář  (2000)Kožené slunce  (2002)Fotbalový poker  (1989)Berušky  (1992)Gólová výměna  (1999)Tifosi  (1999)Fanoušci  (2000)Soccer Dog: The Movie  (1999)


Film Tifosi přidal do databáze uživatel jakub320, za jeho úsilí mu děkujeme. Jakub320 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »