Solo: Star Wars Story (2018)

Dnes je 20.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Solo: Star Wars Story zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Ron Howard  (65 let)Josh Trank  (34 let)

Producent filmu:

Kathleen Kennedy  (66 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

John Powell  (55 let)

Kamera a efekty:

Film uveden také pod názvy:

  • Untitled Star Wars Project Number 2
  • Untitled Star Wars Stand-Alone Project

Oficiální distributor:

Lucasfilm

Shlédnout Solo: Star Wars Story film z roku 2018 online

Solo: Star Wars Story

Shlédnout film Solo: Star Wars Story

Videosoubor: rip_sostwast_2018.mov

Stopáž: 02:15:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Woody HarrelsonThandie NewtonPaul BettanyFrank OzMichael Kenneth WilliamsDonald GloverEmilia ClarkeAlden EhrenreichRichard Dixon

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 1. 5. 2018

Tématicky podobné tituly:

Vetřelci  (1986)Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje  (1977)Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho  (1983)Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder  (1980)Vetřelec  (1979)Gattaca  (1997)Osud v kosmu  (1994)Solaris  (1972)UFOs: The Best Evidence Ever Caught on Tape  (1997)Conquest of Space  (1955)


Film Solo: Star Wars Story přidal do databáze uživatel spongebob33, za jeho úsilí mu děkujeme. Spongebob33 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


F jako falzifikát

F jako falzifikát

Méně proslulý online film světoznámého Orsona Wellesa je poněkud klidnějším příspěvkem k tématu dekadence v současném umění. Podvody a švindl, manipulace a triky a vůbec mystifikace dovedená in extremis jsou hlavní témata filmu. Režisér si pohrává především s formou, kdy pomocí postupů užívaných v dokumentárních i hraných filmech si pohrává s diváky. V tom tkví subverzita filmu, který zůstal stále aktuální, i když vznikl na počátku sedmdesátých let... shlédnout film »

Člověk z mramoru

Člověk z mramoru

Legendární online film (myšlenkově souznějící s generací "filmu morálního neklidu") nemohl být u nás dlouho uvedený pro svůj "protisocialistický" charakter: k deformacím 50. let hledá paralelu v 70. letech. Aktuální byl tedy právě v době svého vzniku. Studentka filmové školy se při sběru materiálu k diplomce - dokumentu o úderníkovi 50. let - seznamuje s jeho pohnutým osudem, zrcadlícím šílenství doby. Zpočátku se jí jeví jako mramorová socha, pro kterou stál v době své slávy jako model... shlédnout film »