Solo: Star Wars Story (2018)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Solo: Star Wars Story zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Ron Howard  (65 let)Josh Trank  (34 let)

Producent filmu:

Kathleen Kennedy  (66 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

John Powell  (55 let)

Kamera a efekty:

Film uveden také pod názvy:

  • Untitled Star Wars Project Number 2
  • Untitled Star Wars Stand-Alone Project

Oficiální distributor:

Lucasfilm

Shlédnout Solo: Star Wars Story film z roku 2018 online

Solo: Star Wars Story

Shlédnout film Solo: Star Wars Story

Videosoubor: rip_sostwast_2018.mov

Stopáž: 02:15:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Woody HarrelsonThandie NewtonPaul BettanyFrank OzMichael Kenneth WilliamsDonald GloverEmilia ClarkeAlden EhrenreichRichard Dixon

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 1. 5. 2018

Tématicky podobné tituly:

Vetřelci  (1986)Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje  (1977)Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho  (1983)Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder  (1980)Vetřelec  (1979)Gattaca  (1997)Osud v kosmu  (1994)Solaris  (1972)UFOs: The Best Evidence Ever Caught on Tape  (1997)Conquest of Space  (1955)


Film Solo: Star Wars Story přidal do databáze uživatel spongebob33, za jeho úsilí mu děkujeme. Spongebob33 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Valdéz, ráj velryb

Valdéz, ráj velryb

Dokument o tom, jak vidí ohrožený svět velryb filmaři ze země, která sama nemá oceán ani moře. Cílem bylo zachytit velryby jižní z jiného úhlu, než je běžné u ostatních přírodovědeckých online filmů. Pro natáčení byla vybrána lokalita poloostrova Valdéz v argentinské provincii Chubut. Výsledkem dvou cest s několikatýdenním pobytem v jihoamerické přirodní rezervaci je téměř hodinový dokumentární online film zobrazující nejen život a rozmnožování ohrožených kytovců, ale ukazuje i ostatní obyvatele Valdézu a jeho dvou zálivů. shlédnout film »

Mistrovské dílo

Mistrovské dílo

Pro svůj online film potřebují herečku, která je však odmítne vášnivé milovníky filmu vyslechnout a tak se rozhodnou pro krajní řešení pro únos. Doufají, že se její nepřátelský postoj změní, až jí představí své mistrovské dílo Carolo a Benito jsou dva ztracenci, kteří to nemají v hlavě úplně v pořádku. Oba vášnivě milují film a napsali scénář, který by měl Benito režírovat a Carlo si v něm zahrát hlavní roli. Potřebují však také herečku a jako svou múzu si vyberou Amandu Castrovou... shlédnout film »