Solo: Star Wars Story (2018)

Dnes je 19.8. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Solo: Star Wars Story zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Ron Howard  (65 let)Josh Trank  (34 let)

Producent filmu:

Kathleen Kennedy  (65 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

John Powell  (55 let)

Kamera a efekty:

Film uveden také pod názvy:

  • Untitled Star Wars Project Number 2
  • Untitled Star Wars Stand-Alone Project

Oficiální distributor:

Lucasfilm

Shlédnout Solo: Star Wars Story film z roku 2018 online

Solo: Star Wars Story

Shlédnout film Solo: Star Wars Story

Videosoubor: rip_sostwast_2018.mov

Stopáž: 02:15:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Woody HarrelsonThandie NewtonPaul BettanyFrank OzMichael Kenneth WilliamsDonald GloverEmilia ClarkeAlden EhrenreichRichard Dixon

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 1. 5. 2018

Tématicky podobné tituly:

Vetřelci  (1986)Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje  (1977)Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho  (1983)Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder  (1980)Vetřelec  (1979)Gattaca  (1997)Osud v kosmu  (1994)Solaris  (1972)UFOs: The Best Evidence Ever Caught on Tape  (1997)Conquest of Space  (1955)


Film Solo: Star Wars Story přidal do databáze uživatel spongebob33, za jeho úsilí mu děkujeme. Spongebob33 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Neuvěřitelné vlastnosti včel

Neuvěřitelné vlastnosti včel

Možná, že v blízké budoucnosti budou včely vyhledávat v letištních a nádražních halách zavazadla obsahující výbušninu. Zní to sice jako myšlenka z vědeckofantastického filmu, ale zdá se, že to brzy bude běžná realita. Mohly by rovněž pomoci se včasnou detekcí bakterií nebo virů zneužitých teroristy či s lokalizací min na válečných polích. Jejich přínos člověku a schopnosti jsou překvapivé. Tento online film je věnován právě včelám, které se v poslední době staly díky masovému a celosvětovému užívání insekticidů ohroženým druhem. shlédnout film »

Létající Clipper

Létající Clipper

Unikátní dokumentární online film o cestě jachty FLYING CLIPPER po světových mořích je unikátní možností navštívit nejkrásnější místa planety v době, kdy nebyla ještě přeplněná turisty a kdy cestování bylo pořád velkým i nohdy nebezpečným dobrodružstvím Online film nabízí nejenom skvělé záběry, ale i nádhernou hudbu (k filmu vyšel i Soundtrack) a velmi vtipný komentář. shlédnout film »