Solo: Star Wars Story (2018)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Solo: Star Wars Story zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Ron Howard  (65 let)Josh Trank  (34 let)

Producent filmu:

Kathleen Kennedy  (66 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

John Powell  (56 let)

Kamera a efekty:

Film uveden také pod názvy:

  • Untitled Star Wars Project Number 2
  • Untitled Star Wars Stand-Alone Project

Oficiální distributor:

Lucasfilm

Shlédnout Solo: Star Wars Story film z roku 2018 online

Solo: Star Wars Story

Shlédnout film Solo: Star Wars Story

Videosoubor: rip_sostwast_2018.mov

Stopáž: 02:15:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Woody HarrelsonThandie NewtonPaul BettanyFrank OzMichael Kenneth WilliamsDonald GloverEmilia ClarkeAlden EhrenreichRichard Dixon

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 1. 5. 2018

Tématicky podobné tituly:

Vetřelci  (1986)Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje  (1977)Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho  (1983)Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder  (1980)Vetřelec  (1979)Gattaca  (1997)Osud v kosmu  (1994)Solaris  (1972)UFOs: The Best Evidence Ever Caught on Tape  (1997)Conquest of Space  (1955)


Film Solo: Star Wars Story přidal do databáze uživatel spongebob33, za jeho úsilí mu děkujeme. Spongebob33 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Ratatouille

Ratatouille

Oscarem oceněný režisér Brad Bird a vypravěčští mistři z Pixar Animation Studios uvádějí online film Ratatouille, nejoriginálnější komedii letošního léta o tak bizarním přátelství, jaké si jen lze představit. Hlavním hrdinou filmu je krysák Remy, který odvážně sní o tom, že se stane vyhlášeným kuchařem v pařížské pětihvězdičkové restauraci. Společně se zkrachovalým vynašečem kuchyňských odpadků Linguinim se vydají za svým cílem stát se nejvyhlášenějším kuchařem v Paříži.Remy měl celý život dokonalý čich a na krysu také velice neobvyklý sen: vařit v luxusní restauraci... shlédnout film »

Murs, murs

Murs, murs

Mur Murs je dokumentární online film o „nástěnných malbách“ v Los Angeles, tedy o malbách na zdích tohoto města. Kdo je maluje. Kdo je platí. Kdo se na ně dívá. Jak se toto město, které je hlavním městem filmu, ukazuje bez triků, se svými obyvateli a svými šeptajícími zdmi. Kalifornské zdi promlouvají k Francouzce, která je objevuje. shlédnout film »