Solo: Star Wars Story (2018)

Dnes je 18.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Solo: Star Wars Story zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Ron Howard  (65 let)Josh Trank  (34 let)

Producent filmu:

Kathleen Kennedy  (65 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

John Powell  (55 let)

Kamera a efekty:

Film uveden také pod názvy:

  • Untitled Star Wars Project Number 2
  • Untitled Star Wars Stand-Alone Project

Oficiální distributor:

Lucasfilm

Shlédnout Solo: Star Wars Story film z roku 2018 online

Solo: Star Wars Story

Shlédnout film Solo: Star Wars Story

Videosoubor: rip_sostwast_2018.mov

Stopáž: 02:15:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Woody HarrelsonThandie NewtonPaul BettanyFrank OzMichael Kenneth WilliamsDonald GloverEmilia ClarkeAlden EhrenreichRichard Dixon

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 1. 5. 2018

Tématicky podobné tituly:

Vetřelci  (1986)Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje  (1977)Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho  (1983)Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder  (1980)Vetřelec  (1979)Gattaca  (1997)Osud v kosmu  (1994)Solaris  (1972)UFOs: The Best Evidence Ever Caught on Tape  (1997)Conquest of Space  (1955)


Film Solo: Star Wars Story přidal do databáze uživatel spongebob33, za jeho úsilí mu děkujeme. Spongebob33 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Company

Company

Při práci na filmu Company se režisér Robert Altman spojil se členy chicagského Joffrey Ballet a s herci Neve Campbellovou a Malcolmem McDowellem, aby natočil fascinující vhled do zákulisí špičkového baletního tělesa. Je to online film o tvůrčím procesu, o sváru mezi profesními a osobními požadavky, o vzletech a pádech uměleckého řemesla. Altman líčí osudy mladých tanečníků a tanečnic s ironickým nadhledem a s vědomím rozporuplnosti a nevděčnosti jejich profese... shlédnout film »

Alda

Alda

Scénář k filmu vznikl na základe zápisků osoby postižené demencí Alzheimerova typu Online online film dokumentární formou vypráví příběh paní O., doplněný jejími vlastními záznamy natočenými na malou digitální kameru, kam si nahrává mini instruktáže k různým každodenním činnostem, vzpomínky, myšlenky a komentáře minulých a současných událostí, které nechce zapomenout. shlédnout film »