Paris Playboys (1954)

Dnes je 23.1. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Paris Playboys zdarma

  • Rok uvedení: 1954
  • Délka filmu: 1 hod 02 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Komedie
  • Barevné podání: Černobílý
  • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

William Beaudine  (†78 let)

Producent filmu:

Ben Schwalb  (118 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Marlin Skiles  (†74 let)

Kamera a efekty:

Harry Neumann  (†80 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Farristas de Paris
  • Paris Playboys

Oficiální distributor:

Allied Artists Pictures

Shlédnout Paris Playboys film z roku 1954 online

Paris Playboys

Shlédnout film Paris Playboys

Videosoubor: rip_papl_1954.ogv

Stopáž: 01:02:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Leo Gorcey  (Terence Aloysius 'Slip' Mahoney)Huntz Hall  (Horace Debussy 'Sach' Jones)Bess Flowers  (Diner at Sidewalk Cafe)Fritz Feld  (Marcel)Jack Chefe  (Servant at Dinner)Steven Geray  (Dr. Gaspard)James Conaty  (Diner at Sidewalk Cafe)Cosmo Sardo  (Waiter at Sidewalk Cafe)Charles La Torre  (Monsieur LaCosta)Alphonse Martell  (Pierre)Gordon B. Clarke  (Jacques Gambon)Roy Gordon  (United Nations Intelligence Man)Bernard Gorcey  (Louie Dumbrowsky)David Gorcey  (Chuck)John Wengraf  (Vidal)Robin Hughes  (Lestrade)Benny Bartlett  (Butch)Veola Vonn  (Mimi Du Bois)Mari Lynn  (Celeste Gambon)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Approved)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 7. 3. 1954

Film Paris Playboys přidal do databáze uživatel Katy016, za jeho úsilí mu děkujeme. Katy016 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Hayuta and Berl

Hayuta and Berl

Starnutie je každodenná tragédia, ktorú online film zviditeľňuje a transformuje na katarzný výjav. Až do príchodu filmu Láska od Michaela Hanekeho, tohtoročného víťaza Zlatej palmy, klasické snímky ako Umberto D od Vittoria Da Sicu, alebo Balada o Narajame od Keisuke Kinoshita, zvyčajne predstavovali starých ľudí presne v čase, kedy si uvedomujú, že ich už nikto nepotrebuje. V tomto filme tvoria Hayuta a Berl postarší pár ľudí, ktorí sa nedokážu prispôsobiť súčasnému Izraelu a spoločenským zmenám, ktoré ich obklopujú... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »