Paris Playboys (1954)

Dnes je 25.4. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Paris Playboys zdarma

  • Rok uvedení: 1954
  • Délka filmu: 1 hod 02 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Komedie
  • Barevné podání: Černobílý
  • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

William Beaudine  (†78 let)

Producent filmu:

Ben Schwalb  (118 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Marlin Skiles  (†74 let)

Kamera a efekty:

Harry Neumann  (†80 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Farristas de Paris
  • Paris Playboys

Oficiální distributor:

Allied Artists Pictures

Shlédnout Paris Playboys film z roku 1954 online

Paris Playboys

Shlédnout film Paris Playboys

Videosoubor: rip_papl_1954.ogv

Stopáž: 01:02:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Leo Gorcey  (Terence Aloysius 'Slip' Mahoney)Huntz Hall  (Horace Debussy 'Sach' Jones)Bess Flowers  (Diner at Sidewalk Cafe)Fritz Feld  (Marcel)Jack Chefe  (Servant at Dinner)Steven Geray  (Dr. Gaspard)James Conaty  (Diner at Sidewalk Cafe)Cosmo Sardo  (Waiter at Sidewalk Cafe)Charles La Torre  (Monsieur LaCosta)Alphonse Martell  (Pierre)Gordon B. Clarke  (Jacques Gambon)Roy Gordon  (United Nations Intelligence Man)Bernard Gorcey  (Louie Dumbrowsky)David Gorcey  (Chuck)John Wengraf  (Vidal)Robin Hughes  (Lestrade)Benny Bartlett  (Butch)Veola Vonn  (Mimi Du Bois)Mari Lynn  (Celeste Gambon)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Approved)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 7. 3. 1954

Film Paris Playboys přidal do databáze uživatel Katy016, za jeho úsilí mu děkujeme. Katy016 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Někdo to rád jinak

Někdo to rád jinak

Prenikavo ľudská ľahká komédia o strete protichodných charakterov, sociálnych prostredí a ich vzájomnej príťažlivosti Online online film vyniká podrobnou charakterovou kresbou, citom pre dialóg s príchuťou každodennej trápnosti, rozpačitosti, ale aj ľudskej nehy. Autentické režijné prevedenie a herecké výkony robia z filmu reprezentatívny príklad súčasnej európskej kinematografie sústredenej na štúdium medziľudských vzťahov. Príbeh sa sústredí na snahy úspešného podnikateľa a novozbohatlíka získať si priazeň chudobnej starnúcej herečky... shlédnout film »

Nevěsta

Nevěsta

Snímek Nevěsta vypráví příběh rodiny z Yozgatu, jež se přestěhuje do Istanbulu, vyvine značné úsilí, aby se přizpůsobila novým životním podmínkám a nakonec musí bojovat o samotnou existenci Online online film je jedním z nejlepších děl pojednávajících o přesídlení z venkova do metropole, jaká v turecké kinematografii najdeme. Nevěsta představuje první část mezinárodně uznávané trilogie režiséra Lütfiho Akada a je jednoznačně považována za nejúspěšnější. Další dva díly trilogie přišly s filmy zdarma Svatba a Prokleté peníze... shlédnout film »