Paris Playboys (1954)

Dnes je 21.11. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Paris Playboys zdarma

  • Rok uvedení: 1954
  • Délka filmu: 1 hod 02 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Komedie
  • Barevné podání: Černobílý
  • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

William Beaudine  (†78 let)

Producent filmu:

Ben Schwalb  (118 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Marlin Skiles  (†74 let)

Kamera a efekty:

Harry Neumann  (†80 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Farristas de Paris
  • Paris Playboys

Oficiální distributor:

Allied Artists Pictures

Shlédnout Paris Playboys film z roku 1954 online

Paris Playboys

Shlédnout film Paris Playboys

Videosoubor: rip_papl_1954.ogv

Stopáž: 01:02:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Leo Gorcey  (Terence Aloysius 'Slip' Mahoney)Huntz Hall  (Horace Debussy 'Sach' Jones)Bess Flowers  (Diner at Sidewalk Cafe)Fritz Feld  (Marcel)Jack Chefe  (Servant at Dinner)Steven Geray  (Dr. Gaspard)James Conaty  (Diner at Sidewalk Cafe)Cosmo Sardo  (Waiter at Sidewalk Cafe)Charles La Torre  (Monsieur LaCosta)Alphonse Martell  (Pierre)Gordon B. Clarke  (Jacques Gambon)Roy Gordon  (United Nations Intelligence Man)Bernard Gorcey  (Louie Dumbrowsky)David Gorcey  (Chuck)John Wengraf  (Vidal)Robin Hughes  (Lestrade)Benny Bartlett  (Butch)Veola Vonn  (Mimi Du Bois)Mari Lynn  (Celeste Gambon)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Approved)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 7. 3. 1954

Film Paris Playboys přidal do databáze uživatel Katy016, za jeho úsilí mu děkujeme. Katy016 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Takovej barevnej vocas letící komety

Takovej barevnej vocas letící komety

Vloni v červnu zemřel Filip Topol. O půl roku později začal vznikat celovečerní dokumentární online film Takovej barevnej vocas letící komety, který vypráví o jeho životě a o historii jeho kapely Psí vojáci.Dokument by měl zachytit téměř celý život Filipa Topola, podstatu jeho osobnosti, jeho zájmy a propojení s kapelou. Tvůrci budou klást důraz na osobní, tedy ne vždy vyloženě faktografické momenty, které ukážou drsné i humorné okamžiky Topolova života. Premiéra filmu by měla být zhruba za rok. shlédnout film »

Milovat v Íránu

Milovat v Íránu

Jak mluvit o lásce a přitom zvedat oči k výšinám mešity, jak mluvit o architektuře, která vám několikrát denně v uvozovkách křičí do ucha. Krátkometrážní online film zachycuje dojmy ze setkání s Pomme a Ali Dariusovými a z návštěvy v Íránu, kam Vardová odjela natáčet několik scén filmu Jedna zpívá druhá ne. Snímek o milencích před Šáhovou mešitou v Isfahánu by se však mohl stejně tak odehrávat na jakémkoliv jiném posvátném místě, kde architektura snoubí umění a víru. shlédnout film »