Navzdory pravidlům (1992)

Dnes je 12.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Navzdory pravidlům zdarma

 • Rok uvedení: 1992
 • Délka filmu: 1 hod 40 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Drama, Komedie
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Dolby

Hodnocení filmu:

5.6 / 10

Film režíroval:

Neal Israel  (74 let)

Producenti filmu:

Jonathan D. KraneLarry A. ThompsonKent Bateman

Hudbu k filmu vytvořili:

David KitayDavid Kitay  (58 let)

Kamera a efekty:

James Hayman

Film uveden také pod názvy:

 • California Dream
 • Sketches
 • Breaking the Rules

Oficiální distributor:

Management Company Entertainment Group (MCEG)

Shlédnout Navzdory pravidlům film z roku 1992 online

Tři kamarádi se rozhodnou opustit školu i práci a vyrazit napříč Amerikou s cílem nalézt smysl života... A najdou Mary. Phil (vynikající Jason Bateman) umírá na vzácnou a extrémně agresivní formu leukémie. Zbývá mu už jen měsíc života, a tak se sejde se svými dvěma přáteli z dětství a společně s nimi pak autem odjíždí do Kalifornie, kde se chce účastnit konkurzu do televizní soutěže. Oba kamarády (C. Thomas Howell a Jonathan Silverman) dlouhé roky neviděl a tito dva mladíci spolu navíc nemluví kvůli dávnému konfliktu, Philovi se však podaří dosáhnout příměří. Na své cestě se všichni tři přátelé dostávají do různých situací a mimo jiné potkávají také volnomyšlenkářskou ženu středního věku jménem Mary (Annie Pott), která se rozhodne k nim připojit. Atraktivní servírka Mary je sice poněkud divoká, ale ukáže se, že má srdce ze zlata.

Zdroj: doporučený popis od distributora

Tři kamarádi se rozhodnou opustit školu i práci a vyrazit napříč Amerikou s cílem nalézt smysl života... A najdou Mary.Phil (vynikající Jason Bateman) umírá na vzácnou a extrémně agresivní formu leukémie. Zbývá mu už jen měsíc života, a tak se sejde se svými dvěma přáteli z dětství a společně s nimi pak autem odjíždí do Kalifornie, kde se chce účastnit konkurzu do televizní soutěže. Oba kamarády (C. Thomas Howell a Jonathan Silverman) dlouhé roky neviděl a tito dva mladíci spolu navíc nemluví kvůli dávnému konfliktu, Philovi se však podaří dosáhnout příměří. Na své cestě se všichni tři přátelé dostávají do různých situací a mimo jiné potkávají také volnomyšlenkářskou ženu středního věku jménem Mary (Annie Pott), která se rozhodne k nim připojit. Atraktivní servírka Mary je sice poněkud divoká, ale ukáže se, že má srdce ze zlata.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Navzdory pravidlům

Shlédnout film Navzdory pravidlům

Videosoubor: 281665087-XVid.avi

Stopáž: 01:39:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Jason Bateman  (Phil Stepler)Jonathan Silverman  (Rob Konigsberg)C. Thomas Howell  (Gene Michaels)Annie Potts  (Mary Klinglitch)Frank Welker  (Special Vocal Effects)Steven Chambers  (Redneck #2)Marty Belafsky  (Young Rob)Jeffrey J. Dashnaw  (Redneck #1)Eurlyne Epper  (Redneck Woman)Shawn Phelan  (Young Phil)Jackey Vinson  (Young Gene)Kent Bateman  (Mr. Stepler)Frank Wagner  (Justice of the Peace)Krista Tesreau  (Rob's Date)Mark Rosenblatt  (Bartender)Manuel Pickett  (Minister in Arizona)Angelbertha Cobb  (Widow in Arizona)Beverly Guard  (Minister at Funeral)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (R)USA (PG-13)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 9. 10. 1992

Tématicky podobné tituly:

Navzdory pravidlům  (1992)


Film Navzdory pravidlům přidal do databáze uživatel radicalist, za jeho úsilí mu děkujeme. Radicalist také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Koráby útočí

Koráby útočí

Sovětský barevný umělecký online film o bojích viceadmirála Ušakova na Středozemním moři; druhá epocha velkolepého historického životopisného filmu o admirálu Ušakovovi. Když Napoleon na konci 18. století ohrozil celou Evropu, byla carská vláda nucena povolat Ušakova, aby společné s tureckým a anglickým loďstvem bojoval proti Francouzům. Díky geniální taktice a hrdinství ruských námořníků a přes všechny intriky Angličanů, dobude Ušakov nejsilnější pevnost Francouzů na Středozemním moři Ionské ostrovy... shlédnout film »

Valdéz, ráj velryb

Valdéz, ráj velryb

Dokument o tom, jak vidí ohrožený svět velryb filmaři ze země, která sama nemá oceán ani moře. Cílem bylo zachytit velryby jižní z jiného úhlu, než je běžné u ostatních přírodovědeckých online filmů. Pro natáčení byla vybrána lokalita poloostrova Valdéz v argentinské provincii Chubut. Výsledkem dvou cest s několikatýdenním pobytem v jihoamerické přirodní rezervaci je téměř hodinový dokumentární online film zobrazující nejen život a rozmnožování ohrožených kytovců, ale ukazuje i ostatní obyvatele Valdézu a jeho dvou zálivů. shlédnout film »