TGM Osvoboditel (1990)

Dnes je 22.8. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
TGM Osvoboditel zdarma

Hodnocení filmu:

6.6 / 10

Film režíroval:

Věra Chytilová  (†85 let)

Kamera a efekty:

Jaromír Šofr  (79 let)

Film uveden také pod názvy:

  • T.G.M. - osvoboditel

Shlédnout TGM Osvoboditel film z roku 1990 online

Život a osudy filozofa, politika a prvního prezidenta Československé republiky v dokumentárním filmu režisérky Věry Chytilové.

Zdroj: doporučený popis od distributora


TGM Osvoboditel

Shlédnout film TGM Osvoboditel

Videosoubor: 118478090_TO_DVDRip_TreZzoR.mpg

Stopáž: 01:01:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Miroslav MacháčekTomáš Garrigue Masaryk


Film TGM Osvoboditel přidal do databáze uživatel lery91, za jeho úsilí mu děkujeme. Lery91 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Křižník Potěmkin

Křižník Potěmkin

25. prosince 1925 měl premiéru online film (Броненосец Потёмкин), který o rok později získal cenu Americké filmové akademie, v dalším roce nejvyšší cenu Světové výstavy v Paříži a v letech 1952 a 1958 jej hlasování Mezinárodního výboru pro dějiny filmu určilo za nejlepší film všech dob Toto vrcholné Ejzenštejnovo dílo má pět kapitol: začátek vzpoury, povstání, pohřeb Vakulinčuka, masakr na schodišti Oděsy a vítězná plavba... shlédnout film »

Balada o Narajamě

Balada o Narajamě

Zlatou palmou oceněný online film od japonského režiséra Šoheje Imamury Balada o Narajamě. Díky tomuto rozhodnutí se totiž západní, zejména francouzská veřejnost seznámí s dílem, jež by mělo jinak pramalou naději na uvedení v širší distribuční síti. Šohej Imamura je autorem dobrých dvou desítek filmů (z nich Eidžanaika získala v roce 1982 diplom festivalového výboru XXIII. MFF v Karlových Varech), ale i na Západě je dosud prakticky neznám, zastíněn popularitou svého vrstevníka Nagisy Ošimy... shlédnout film »