TGM Osvoboditel (1990)

Dnes je 15.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
TGM Osvoboditel zdarma

Hodnocení filmu:

6.6 / 10

Film režíroval:

Věra Chytilová  (†85 let)

Kamera a efekty:

Jaromír Šofr  (79 let)

Film uveden také pod názvy:

  • T.G.M. - osvoboditel

Shlédnout TGM Osvoboditel film z roku 1990 online

Život a osudy filozofa, politika a prvního prezidenta Československé republiky v dokumentárním filmu režisérky Věry Chytilové.

Zdroj: doporučený popis od distributora


TGM Osvoboditel

Shlédnout film TGM Osvoboditel

Videosoubor: 118478090_TO_DVDRip_TreZzoR.mpg

Stopáž: 01:01:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Miroslav MacháčekTomáš Garrigue Masaryk


Film TGM Osvoboditel přidal do databáze uživatel lery91, za jeho úsilí mu děkujeme. Lery91 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Milovat v Íránu

Milovat v Íránu

Jak mluvit o lásce a přitom zvedat oči k výšinám mešity, jak mluvit o architektuře, která vám několikrát denně v uvozovkách křičí do ucha. Krátkometrážní online film zachycuje dojmy ze setkání s Pomme a Ali Dariusovými a z návštěvy v Íránu, kam Vardová odjela natáčet několik scén filmu Jedna zpívá druhá ne. Snímek o milencích před Šáhovou mešitou v Isfahánu by se však mohl stejně tak odehrávat na jakémkoliv jiném posvátném místě, kde architektura snoubí umění a víru. shlédnout film »

Horské gorily: Ztracený film Dian Fosseyové

Horské gorily: Ztracený film Dian Fosseyové

Dian Fosseyová se stala novodobou legendou. Vášnivě, nebojácně a oddaně zasvětila osmnáct let studiu goril v horském deštném pralese národního parku Volcanoes. Méně známým je Bob Campbell, fotograf a tvůrce filmů z divoké přírody, jehož záběry vynesly Dian a horské gorily do popředí zájmu po celém světě. National Geographic najala Campbella, aby natočil online film o práci Fosseyové a v letech 1968 až 1972 bylo natočeno přes 70 000 stop filmového materiálu. Bohužel většina nebyla nikdy odvysílána... shlédnout film »