TGM Osvoboditel (1990)

Dnes je 24.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
TGM Osvoboditel zdarma

Hodnocení filmu:

6.6 / 10

Film režíroval:

Věra Chytilová  (†85 let)

Kamera a efekty:

Jaromír Šofr  (79 let)

Film uveden také pod názvy:

  • T.G.M. - osvoboditel

Shlédnout TGM Osvoboditel film z roku 1990 online

Život a osudy filozofa, politika a prvního prezidenta Československé republiky v dokumentárním filmu režisérky Věry Chytilové.

Zdroj: doporučený popis od distributora


TGM Osvoboditel

Shlédnout film TGM Osvoboditel

Videosoubor: 118478090_TO_DVDRip_TreZzoR.mpg

Stopáž: 01:01:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Miroslav MacháčekTomáš Garrigue Masaryk


Film TGM Osvoboditel přidal do databáze uživatel lery91, za jeho úsilí mu děkujeme. Lery91 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Brancaleonova armáda

Brancaleonova armáda

Italský barevný online film režiséra Maria Monicelliho Brancaleonova armáda, je úsměvným pokusem o parodii dobrodružných rytířských online filmů. Již sám název je ironický, protože armáda potulného rytíře Brancaleona se skládá z pětice ubohých venkovánků majících ke všemu, co se vztahuje k vojsku, pěkně daleko. Příběh se odehrává kolem roku 1000 n. l., kdy se tato armáda dala na pochod patrně od Faleri u Viterba a měla dorazit do jakéhosi města Aurokastra, ležícího patrně poblíž Crotone. Cestou prožívá tisíc a jedno dobrodružství... shlédnout film »

Hamsa, já jsem

Hamsa, já jsem

Být nevidomým je handicap. Být talentovaným hudebníkem je dar. Člověk s takto komplikovanou životní "výbavou" je srážen neměnností svého postižení i povznášen bohatstvím nadání. Režisér mezinárodně úspěšného dokumentu "Nespatřené" Miroslav Janek bude v tomto filmu opět bez sentimentu a lacině vyvolaných senzací ukazovat význam hudby pro nevidomou mládež z konzervatoře a přidružené ladičské školy Jana Deyla Online online film je intimním dialogem s několika výraznými nevidomými osobnostmi, studenty... shlédnout film »