TGM Osvoboditel (1990)

Dnes je 20.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
TGM Osvoboditel zdarma

Hodnocení filmu:

6.6 / 10

Film režíroval:

Věra Chytilová  (†85 let)

Kamera a efekty:

Jaromír Šofr  (80 let)

Film uveden také pod názvy:

  • T.G.M. - osvoboditel

Shlédnout TGM Osvoboditel film z roku 1990 online

Život a osudy filozofa, politika a prvního prezidenta Československé republiky v dokumentárním filmu režisérky Věry Chytilové.

Zdroj: doporučený popis od distributora


TGM Osvoboditel

Shlédnout film TGM Osvoboditel

Videosoubor: 118478090_TO_DVDRip_TreZzoR.mpg

Stopáž: 01:01:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Miroslav MacháčekTomáš Garrigue Masaryk


Film TGM Osvoboditel přidal do databáze uživatel lery91, za jeho úsilí mu děkujeme. Lery91 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sedam i po

Sedam i po

Srbská černá komedie se skládá ze sedmi povídek na téma sedmi smrtelných hříchů. Vypráví o každodenním životě lidí v současném Novém Bělehradu. Antihrdinové filmu jakoby ztratili vlivem války a společenského rozkladu sebekontrolu a smysl pro společenský řád. Potácejí se ve svých vášních, slabostech a pokřivené morálce, které online film ukazuje jako podmíněné, ale dává jim i univerzální přesah. Snímek se sarkastickým pohledem buduje obraz stavu srbské společnosti v postmiloševičovské éře. Pojmenovává přetrvávající vlivy nacionalismu a mýty o srbské výlučnosti. shlédnout film »

Úplně osobní

Úplně osobní

Ve filmu Úplně osobní (2005) vzpomíná režisér Nedžad Begovič na léta strávená v Bosně a Hercegovině. Se svérázným humorem vypráví ve svém dokumentárně-hraném snímku historky z dětství v titovské Jugoslávii i zážitky z války, která provázela její rozpad. Begovič vyvolává zvonařskou scénu z Tarkovského Andreje Rubleva a prohlašuje, že chce také udělat mistrovské dílo čili odlít svůj zvon. Možná i proto online film vznikl bez štábu a technického zázemí: je zde pouze filmař se svojí kamerou... shlédnout film »