Báječná show (2002)

Dnes je 24.1. 2021, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Báječná show zdarma

  • Rok uvedení: 2002
  • Délka filmu: 1 hod 12 min
  • Země původu:  Česko
  • Originální jazyk: čeština
  • Žánr: Animovaný, Muzikál, Rodinný
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

4.4 / 10

Film režíroval:

Vladimír Mráz  (60 let)

Kamera a efekty:

Film uveden také pod názvy:

  • Bájecná show

Shlédnout Báječná show film z roku 2002 online

Na kouzelném koberci se slétají významní herci ze zvířecí říše, aby si jako každý rok nadělili filmové ceny. Pořádek zajišťuje přítomnost krále lva a o zábavu se stará bavič ptakopysk Bobo. Mezi jeho estrádními čísly se promítají filmy, zvané bajky La Fontaina (Vůl a žába, Liška a čáp, Kojot a mula, Netopýr a lasičky, Liška a vrána, Myšák a hraboš, Vlk v převleku, Želva a zajíc). Organizace klape, i když každý bavičův výstup má své kouzlo trapasu. Nakonec se přece jen obecenstvo neudrží a nastane správná mela

Zdroj: doporučený popis od distributora


Báječná show

Shlédnout film Báječná show

Videosoubor: rip_jesh_2002H264.mkv

Stopáž: 01:12:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Václav Neckář  (Kojot Fredy)Lucie Vondráčková  (Liska Fna)Dan Bárta  (voice)Jiří Korn  (Cp Oskar)Norbert Lichý  (Jezevec Rezisr)Petr Janda  (Vul)Vilém Čok  (Netopr Simon)Kateřina Krejčí  (Bobr zvukar)Heidi Janků  (Kocka Mca)Věra Špinarová  (Zelva Rza)Jiří Sedláček  (Mula Leonora)Pavlína KafkováDavid Viktora  (Vrna Nna)Oto Klempíř  (Mravenec X)Jan Spálený  (Vlk Herkules)Zofie Kabelková  (Cikda Aranka)Boris Urbánek  (Zajcek)Pavlína Kafková  (Lasicka Leontnka)Alena Sasínová  (Mys maminka)Alexandra Sasinová  (Mal myska)Daniela Rainischová  (Ptcek)Katerina Uherková  (Ptcek)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Česko 1. 9. 2002

Tématicky podobné tituly:

Na samotě u lesa  (1976)Lví král  (1994)Ropáci  (1988)Anima Mundi  (1992)Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou  (1999)Americká divočina  (1997)Dětská ZOO s Whoopi Goldberg  (2000)Báječná show  (2002)Bílí lvi  (1981)Spoilt Earth, The  (2006)


Film Báječná show přidal do databáze uživatel siiimis, za jeho úsilí mu děkujeme. Siiimis také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Chantal Akerman

Chantal Akerman

Když belgickou režisérku, spisovatelku, herečku, producentku, scenáristku a skladatelku Chantal Akermann oslovili, aby participovala na seriálu Cinéma de notre temps, za předmět dokumentu si vybrala samu sebe. Představuje tak online film složený výhradně z klipů z jejích předcházejících online filmů, které, hledíce přímo do kamery a vysvětlujíc její starosti a postřehy, uvádí sama režisérka. Výsledkem je vtipná, často osobní, avšak vždy promyšlená zpověď mimořádně inteligentní filmařky. shlédnout film »

Akce Mojžíš

Akce Mojžíš

Krásný online film pro děti i dospělé pojednává o rodince žijící na venkově u moře. Je součástí cyklu čtyř filmů Svědectví barevného ostrova (Akce Mojžíš, Svatba s překážkami, Piráti na Albertině, Ztroskotání na ostrově). Jistě si leckdo vzpomene na malou holčičku Skrolan, jejího bernardýna a veselé příhody, které u moře společně prožívali... shlédnout film »