Faisal, Legacy of a King (2011)

Dnes je 12.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Faisal, Legacy of a King zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Shems Friedlander

Producent filmu:

Shems Friedlander

Hudbu k filmu vytvořil:

Ammar Shuraiee

Kamera a efekty:

Farouk AksoySerkan Sedele

Film uveden také pod názvy:

  • Faisal, Legacy of a King (2011) (V)

Oficiální distributor:

Majlis Productions

Shlédnout Faisal, Legacy of a King film z roku 2011 online

Faisal, Legacy of a King

Shlédnout film Faisal, Legacy of a King

Videosoubor: FaisalLegacyOfAKing-DVD-PLAYNOW.mpeg

Stopáž: 01:31:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Alexander Siddig


Film Faisal, Legacy of a King přidal do databáze uživatel anakalis, za jeho úsilí mu děkujeme. Anakalis také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Neuvěřitelné vlastnosti včel

Neuvěřitelné vlastnosti včel

Možná, že v blízké budoucnosti budou včely vyhledávat v letištních a nádražních halách zavazadla obsahující výbušninu. Zní to sice jako myšlenka z vědeckofantastického filmu, ale zdá se, že to brzy bude běžná realita. Mohly by rovněž pomoci se včasnou detekcí bakterií nebo virů zneužitých teroristy či s lokalizací min na válečných polích. Jejich přínos člověku a schopnosti jsou překvapivé. Tento online film je věnován právě včelám, které se v poslední době staly díky masovému a celosvětovému užívání insekticidů ohroženým druhem. shlédnout film »

Válka živě

Válka živě

Co se asi musí stát, aby filmové ateliéry zůstaly prázdné... Bělehrad se připravuje na bombardování vojsky NATO, ale filmový štáb v čele s producentem se snaží dokončit online film za každou cenu. Hlavní roli vytváří jeho americký přítel Harvey, docházejí peníze a ve studiu se objevuje příslušník státní policie Mileta. Nezůstalo utajeno, že někteří členové štábu nesdílejí nadšení pro režim Slobodana Miloševiče. Mileta má dozírat na průběh a správné vlastenecké vyznění natáčeného filmu... shlédnout film »