Faisal, Legacy of a King (2011)

Dnes je 11.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Faisal, Legacy of a King zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Shems Friedlander

Producent filmu:

Shems Friedlander

Hudbu k filmu vytvořil:

Ammar Shuraiee

Kamera a efekty:

Farouk AksoySerkan Sedele

Film uveden také pod názvy:

  • Faisal, Legacy of a King (2011) (V)

Oficiální distributor:

Majlis Productions

Shlédnout Faisal, Legacy of a King film z roku 2011 online

Faisal, Legacy of a King

Shlédnout film Faisal, Legacy of a King

Videosoubor: FaisalLegacyOfAKing-DVD-PLAYNOW.mpeg

Stopáž: 01:31:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Alexander Siddig


Film Faisal, Legacy of a King přidal do databáze uživatel anakalis, za jeho úsilí mu děkujeme. Anakalis také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sentiment

Sentiment

Adept se vydal za filmovým režisérem na penzi, jehož dílo jsme měli v úctě, aby se svým filmem přiblížil k myšlení, cítění a tvorbě; tedy udělal film. Okolnosti tomu chtěly, že zůstával se starým mužem, a na online film na čas pozapomněl. Když starý režisér umřel, adept si připadal opuštěný. Doba, po kterou se setkávali, ho naplnila, ale nevěděl, jak naplnit předsevzetí, přestože jsme věděli, jak se dělá film Online film inspirovaný setkáním s režisérem Vláčilem a jeho filmy zdarma Na podzim roku 1999 začali vznikat obrazy filmu inspirované místy realizace Vláčilových online filmů... shlédnout film »

Sextánka

Sextánka

Německá verze melodramatu "Sextánka". Obě verze režíroval Svatopluk Innemann a v obou hlavní role hrál Rolf Wanka. Námět k oběma verzím byl již v českém filmu zpracován v roce 1927 režisérem Josefem Medeotti - Boháčem. NFA online film nearchivuje, ale Bundesarchiv - Filmarchiv v Berlíně negativ o délce 2309 metrů a ruský Gosfilmofond Rossi, Belyje Stolby negativ o délce 2270 metrů Online film byl ještě uváděn pod názvy "Erste Liebe" a "Die Sextanerin" - německý distribuční název v ČSR. shlédnout film »