Xiao xia Chu Liu Xiang (1993)

Dnes je 23.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Xiao xia Chu Liu Xiang zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Jing Wong

Producenti filmu:

Jing WongWai

Hudbu k filmu vytvořili:

Kamera a efekty:

Chiu-Lam Ko

Film uveden také pod názvy:

  • Legend of the Liquid Sword
  • Xiao xia Chu Liu Xiang
  • The Liquid Sword
  • Siu hap Cho Lau Heung

Oficiální distributor:

Win's Film Productions

Shlédnout Xiao xia Chu Liu Xiang film z roku 1993 online

Xiao xia Chu Liu Xiang

Shlédnout film Xiao xia Chu Liu Xiang

Videosoubor: 1273234388-XVid.avi

Stopáž: 01:21:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Norman Chu  (Lonely)Fui-On ShingAaron Kwok  (Fragrant Chu)Chingmy YauChia Hui Liu  (The Monk)Anita Yuen  (Red)Sharla Cheung  (Jellyfish)Gloria Yip  (Ron)Julian Cheung  (Prince)Wan  (Sea Weed)Ka Ting Lee  (Batman's Godfather)Kwok  (Gwok)Fennie Yuen  (Chung Yuan)Siu  (Bad Guy in Brothel)Kei Mai  (Emperor)Chingmy Yau  (Flowerless)Loletta Lee  (Batman's Lover)Deric Wan  (Metal Flower Hu)Winnie Lau  (Sweetie)Ji  (Batman)

Tématicky podobné tituly:

Kill Bill  (2003)Kung Fu Master  (2005)Xiao xia Chu Liu Xiang  (1993)Instinct to Kill  (2001)Kung prásk: Smrtonosná smrt  (2002)Poslední kondor  (1987)Ztracený syn  (1994)Ztracený syn 3  (1994)Ocelový mumraj  (2000)Huang Fei-Hong zhi gui jiao qi  (1993)


Film Xiao xia Chu Liu Xiang přidal do databáze uživatel grossik, za jeho úsilí mu děkujeme. Grossik také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Suché léto

Suché léto

Nezapomenutelný film, který se pravidelně objevuje v anketách o nejlepších deset tureckých online filmů, vznikl jako adaptace povídky Necati Cumalıho. Mistrovské dílo režiséra Metina Erksana získalo jako vůbec první turecký online film významné mezinárodní ocenění: v roce 1964 vyhrálo Zlatého medvěda na Berlinale. Suché léto, příběh z venkova, který čerpá svoji dramatičnost z boje o vodu a zemi, reprezentuje v turecké kinematografii jeden z nejpůsobivějších zápasů mezi dobrem a zlem. Jeho protagonisty jsou bratři Osman a Hasan... shlédnout film »

Hallelujah

Hallelujah

Příběh vypráví o tragédii v životě zemědělského pachtýře plantáže bavlny Zaka Johnsona a jeho vztahu k svůdné a neřestné Chick Online online film byl natočen v Tennessee a byl jedním z prvních, kde hráli pouze černošští herci. Byl určen pro širokou veřejnost, ale výroba byla považována za tak riskantní, že vedení studia po režisérovi požadovalo, aby investoval do filmu vlastní peníze... shlédnout film »