Xiao xia Chu Liu Xiang (1993)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Xiao xia Chu Liu Xiang zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Jing Wong

Producenti filmu:

Jing WongWai

Hudbu k filmu vytvořili:

Kamera a efekty:

Chiu-Lam Ko

Film uveden také pod názvy:

  • Legend of the Liquid Sword
  • Xiao xia Chu Liu Xiang
  • The Liquid Sword
  • Siu hap Cho Lau Heung

Oficiální distributor:

Win's Film Productions

Shlédnout Xiao xia Chu Liu Xiang film z roku 1993 online

Xiao xia Chu Liu Xiang

Shlédnout film Xiao xia Chu Liu Xiang

Videosoubor: 1273234388-XVid.avi

Stopáž: 01:21:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Norman Chu  (Lonely)Fui-On ShingAaron Kwok  (Fragrant Chu)Chingmy YauChia Hui Liu  (The Monk)Anita Yuen  (Red)Sharla Cheung  (Jellyfish)Gloria Yip  (Ron)Julian Cheung  (Prince)Wan  (Sea Weed)Ka Ting Lee  (Batman's Godfather)Kwok  (Gwok)Fennie Yuen  (Chung Yuan)Siu  (Bad Guy in Brothel)Kei Mai  (Emperor)Chingmy Yau  (Flowerless)Loletta Lee  (Batman's Lover)Deric Wan  (Metal Flower Hu)Winnie Lau  (Sweetie)Ji  (Batman)

Tématicky podobné tituly:

Kill Bill  (2003)Kung Fu Master  (2005)Xiao xia Chu Liu Xiang  (1993)Instinct to Kill  (2001)Kung prásk: Smrtonosná smrt  (2002)Poslední kondor  (1987)Ztracený syn  (1994)Ztracený syn 3  (1994)Ocelový mumraj  (2000)Huang Fei-Hong zhi gui jiao qi  (1993)


Film Xiao xia Chu Liu Xiang přidal do databáze uživatel grossik, za jeho úsilí mu děkujeme. Grossik také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Amatér

Amatér

Jeden z vrcholů vlny filmu morálního neklidu, dílo mluvčího mladé polské generace 70. let, ve kterém dokonale využil vlastní dlouholeté zkušenosti z natáčení dokumentárních snímků. Formálně strohé dílo s mnohými významovými podtexty vypovídá o probuzení člověka z dřímoty šedivého nenáročného života a zároveň o ztrátách, které toto rozběhnutí se k novým, dosud netušeným hodnotám přináší Online online film vypráví o nijak výjimečném třicátníkovi, pro kterého je osudové setkání s kamerou výzvou k zamyšlení nad svým životem... shlédnout film »

Jahody a čokoláda

Jahody a čokoláda

Medzinárodne úspešný online film kubánskeho režiséra Tomase Gutiérreza Aley sa venuje téme, ktorá bola v tejto kinematografii absolútne tabu - homosexualite. Hrdinami sú študent politických vied a zväzácky funkcionár David (Vladimir Cruz), ktorý sa v havanskej kaviarne zoznámi s homosexuálnym dizidentom Diegom (Jorge Perugorria). Náhodné stretnutie zásadne ovplyvní ich životné osudy... Ceny na Festivale nového latinskoamerického filmu 1993 (najlepší film, réžia, herec), MFF v Berlíne 1994 (zvláštna cena poroty) a nominácia na Oscara. shlédnout film »