Xiao xia Chu Liu Xiang (1993)

Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Xiao xia Chu Liu Xiang zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Jing Wong

Producenti filmu:

Jing WongWai

Hudbu k filmu vytvořili:

Kamera a efekty:

Chiu-Lam Ko

Film uveden také pod názvy:

  • Legend of the Liquid Sword
  • Xiao xia Chu Liu Xiang
  • The Liquid Sword
  • Siu hap Cho Lau Heung

Oficiální distributor:

Win's Film Productions

Shlédnout Xiao xia Chu Liu Xiang film z roku 1993 online

Xiao xia Chu Liu Xiang

Shlédnout film Xiao xia Chu Liu Xiang

Videosoubor: 1273234388-XVid.avi

Stopáž: 01:21:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Norman Chu  (Lonely)Fui-On ShingAaron Kwok  (Fragrant Chu)Chingmy YauChia Hui Liu  (The Monk)Anita Yuen  (Red)Sharla Cheung  (Jellyfish)Gloria Yip  (Ron)Julian Cheung  (Prince)Wan  (Sea Weed)Ka Ting Lee  (Batman's Godfather)Kwok  (Gwok)Fennie Yuen  (Chung Yuan)Siu  (Bad Guy in Brothel)Kei Mai  (Emperor)Chingmy Yau  (Flowerless)Loletta Lee  (Batman's Lover)Deric Wan  (Metal Flower Hu)Winnie Lau  (Sweetie)Ji  (Batman)

Tématicky podobné tituly:

Kill Bill  (2003)Kung Fu Master  (2005)Xiao xia Chu Liu Xiang  (1993)Instinct to Kill  (2001)Kung prásk: Smrtonosná smrt  (2002)Poslední kondor  (1987)Ztracený syn  (1994)Ztracený syn 3  (1994)Ocelový mumraj  (2000)Huang Fei-Hong zhi gui jiao qi  (1993)


Film Xiao xia Chu Liu Xiang přidal do databáze uživatel grossik, za jeho úsilí mu děkujeme. Grossik také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »