Tam na horách (1920)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Tam na horách zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Sidney M. Goldin  (†60 let)

Kamera a efekty:

Alfons WeberKarel Kopřiva  (†75 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Ceská láska
  • Dort in den Bergen
  • Tschechische Liebe
  • Tam na horách

Oficiální distributor:

AB

Shlédnout Tam na horách film z roku 1920 online

Tam na horách

Shlédnout film Tam na horách

Videosoubor: 38450378.ogv

Stopáž: -1:00:-5 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Milada Smolíková  (Rustic)Karel Lamač  (Jaromr Hanus)Josef Rovenský  (Physician)Anny Ondráková  (Jarmila)Antonín Vaverka  (Karel Suda)František Kudláček  (Rustic)Karel Schleichert  (Vclav)Vladimír Šrámek  (Hora)Rudolf Stahl  (Gatekeeper)Antonín Meisner  (Countryman)Julietta RomonaAlexander ZarubinMiloušek GröschelJulie SchlaghammerováBěla Horská  (Hana)Marie JelínkováIza Grégrová  (Zofie)Marcela Jelínková  (Terka Horov)Julietta Romona  (Maruska)Alexander Zarubin  (Tonk)Milousek Gröschel  (Maruska's Son)Julie Schlaghammerová  (Chambermaid)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Československo 31. 12. 1920

Film Tam na horách přidal do databáze uživatel katka75651, za jeho úsilí mu děkujeme. Katka75651 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »