Tam na horách (1920)

Dnes je 17.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Tam na horách zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Sidney M. Goldin  (†60 let)

Kamera a efekty:

Alfons WeberKarel Kopřiva  (†75 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Ceská láska
  • Dort in den Bergen
  • Tschechische Liebe
  • Tam na horách

Oficiální distributor:

AB

Shlédnout Tam na horách film z roku 1920 online

Tam na horách

Shlédnout film Tam na horách

Videosoubor: 38450378.ogv

Stopáž: -1:00:-5 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Milada Smolíková  (Rustic)Karel Lamač  (Jaromr Hanus)Josef Rovenský  (Physician)Anny Ondráková  (Jarmila)Antonín Vaverka  (Karel Suda)František Kudláček  (Rustic)Karel Schleichert  (Vclav)Vladimír Šrámek  (Hora)Rudolf Stahl  (Gatekeeper)Antonín Meisner  (Countryman)Julietta RomonaAlexander ZarubinMiloušek GröschelJulie SchlaghammerováBěla Horská  (Hana)Marie JelínkováIza Grégrová  (Zofie)Marcela Jelínková  (Terka Horov)Julietta Romona  (Maruska)Alexander Zarubin  (Tonk)Milousek Gröschel  (Maruska's Son)Julie Schlaghammerová  (Chambermaid)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Československo 31. 12. 1920

Film Tam na horách přidal do databáze uživatel katka75651, za jeho úsilí mu děkujeme. Katka75651 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sabata

Sabata

Fanoušci spaghetti westernu zvyklí na filmy zdarma jako Django nebo Hodný, Zlý a Ošklivý budou při sledování Sabaty pravděpodobně překvapeni. Ve snímku sice hraje stejnojmennou hlavní roli nepříliš výřečného hrdiny hvězda spaghetti westernu Lee Van Cleef, ale tento online film má v porovnání s tradičním žánrovým zpracováním vycházejícím ze stylu Sergia Leoneho výrazně odlišný ráz. Režisér a spoluautor Gianfranco Parolini (alias Frank Kramer) vytvořil dílo, které by se dalo zařadit spíše někam mezi televizní seriál Wild Wild West a typickou bondovku... shlédnout film »

Reminiscences of a Journey to Lithuania

Reminiscences of a Journey to Lithuania

Pokus o zmapování bolestné zkušenosti exulanta vracejícího se po dlouhé době do vlasti v deníkovém experimentálním filmu natáčeném na 8mm kameru... shlédnout film »