Tam na horách (1920)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Tam na horách zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Sidney M. Goldin  (†60 let)

Kamera a efekty:

Alfons WeberKarel Kopřiva  (†75 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Ceská láska
  • Dort in den Bergen
  • Tschechische Liebe
  • Tam na horách

Oficiální distributor:

AB

Shlédnout Tam na horách film z roku 1920 online

Tam na horách

Shlédnout film Tam na horách

Videosoubor: 38450378.ogv

Stopáž: -1:00:-5 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Milada Smolíková  (Rustic)Karel Lamač  (Jaromr Hanus)Josef Rovenský  (Physician)Anny Ondráková  (Jarmila)Antonín Vaverka  (Karel Suda)František Kudláček  (Rustic)Karel Schleichert  (Vclav)Vladimír Šrámek  (Hora)Rudolf Stahl  (Gatekeeper)Antonín Meisner  (Countryman)Julietta RomonaAlexander ZarubinMiloušek GröschelJulie SchlaghammerováBěla Horská  (Hana)Marie JelínkováIza Grégrová  (Zofie)Marcela Jelínková  (Terka Horov)Julietta Romona  (Maruska)Alexander Zarubin  (Tonk)Milousek Gröschel  (Maruska's Son)Julie Schlaghammerová  (Chambermaid)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Československo 31. 12. 1920

Film Tam na horách přidal do databáze uživatel katka75651, za jeho úsilí mu děkujeme. Katka75651 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Tibet - k posvátné hoře Kailás

Tibet - k posvátné hoře Kailás

Dokument o hoře Kailás tvoří tři filmy zdarma pojednávajících o třech možných k posvátné hoře. Sin-ťiang-Guge popisuje přístup ze severu od pákistánských hranic, respektive z čínského Urumči, přes Kašgar na Hedvábné stezce po vysoké Sin-ťiang-Hoghway do západotibetského Ali a do bájného království Guge. Lhasa-Darchen zachycuje putování expedice na Kailás od nepálských hranic v sedle Kodari, respektive ze Lhasy přes Sagu na západ. Konečně třetí online film Kora líčí samotnou pouť kolem bájné hory a kolem jezera Manasaróvar s návštěvou mnoha klášterů a posvátných pohřebišť... shlédnout film »

Hokejový zázrak

Hokejový zázrak

HOKEJOVÝ ZÁZRAK je online film nabitý napětím a optimismem. Jedná se o inspirativní příběh podle skutečnostých událostí, jenž se odehrává na pozadí jedné z největších událostí historie sportu - kdy v roce 1980 hokejový tým Spojených států amerických triumfálně porazil na Olympijských hrách Sovětský svaz. Roli dynamického a pevně odhodlaného trenéra Herba Brookse si zde zahrál Kurt Russel, který byl nominován na Zlatý Globus a podává online ve filmu vynikající výkon. Herb Brooks měl téměř nesplnitelný sen - chtěl porazit tehdy neporazitelné Rusy... shlédnout film »