Tam na horách (1920)

Dnes je 20.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Tam na horách zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Sidney M. Goldin  (†60 let)

Kamera a efekty:

Alfons WeberKarel Kopřiva  (†75 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Ceská láska
  • Dort in den Bergen
  • Tschechische Liebe
  • Tam na horách

Oficiální distributor:

AB

Shlédnout Tam na horách film z roku 1920 online

Tam na horách

Shlédnout film Tam na horách

Videosoubor: 38450378.ogv

Stopáž: -1:00:-5 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Milada Smolíková  (Rustic)Karel Lamač  (Jaromr Hanus)Josef Rovenský  (Physician)Anny Ondráková  (Jarmila)Antonín Vaverka  (Karel Suda)František Kudláček  (Rustic)Karel Schleichert  (Vclav)Vladimír Šrámek  (Hora)Rudolf Stahl  (Gatekeeper)Antonín Meisner  (Countryman)Julietta RomonaAlexander ZarubinMiloušek GröschelJulie SchlaghammerováBěla Horská  (Hana)Marie JelínkováIza Grégrová  (Zofie)Marcela Jelínková  (Terka Horov)Julietta Romona  (Maruska)Alexander Zarubin  (Tonk)Milousek Gröschel  (Maruska's Son)Julie Schlaghammerová  (Chambermaid)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Československo 31. 12. 1920

Film Tam na horách přidal do databáze uživatel katka75651, za jeho úsilí mu děkujeme. Katka75651 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


F jako falzifikát

F jako falzifikát

Méně proslulý online film světoznámého Orsona Wellesa je poněkud klidnějším příspěvkem k tématu dekadence v současném umění. Podvody a švindl, manipulace a triky a vůbec mystifikace dovedená in extremis jsou hlavní témata filmu. Režisér si pohrává především s formou, kdy pomocí postupů užívaných v dokumentárních i hraných filmech si pohrává s diváky. V tom tkví subverzita filmu, který zůstal stále aktuální, i když vznikl na počátku sedmdesátých let... shlédnout film »

Člověk z mramoru

Člověk z mramoru

Legendární online film (myšlenkově souznějící s generací "filmu morálního neklidu") nemohl být u nás dlouho uvedený pro svůj "protisocialistický" charakter: k deformacím 50. let hledá paralelu v 70. letech. Aktuální byl tedy právě v době svého vzniku. Studentka filmové školy se při sběru materiálu k diplomce - dokumentu o úderníkovi 50. let - seznamuje s jeho pohnutým osudem, zrcadlícím šílenství doby. Zpočátku se jí jeví jako mramorová socha, pro kterou stál v době své slávy jako model... shlédnout film »