The Monkey's Paw (1923)

Dnes je 20.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
The Monkey's Paw zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

H. Manning Haynes

Shlédnout The Monkey's Paw film z roku 1923 online

The Monkey's Paw

Shlédnout film The Monkey's Paw

Videosoubor: 2176170104_TMSP_DVDRip_TreZzoR.mpg

Stopáž: 00:01:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Marie AultMoore Marriott


Film The Monkey's Paw přidal do databáze uživatel petenka, za jeho úsilí mu děkujeme. Petenka také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


F jako falzifikát

F jako falzifikát

Méně proslulý online film světoznámého Orsona Wellesa je poněkud klidnějším příspěvkem k tématu dekadence v současném umění. Podvody a švindl, manipulace a triky a vůbec mystifikace dovedená in extremis jsou hlavní témata filmu. Režisér si pohrává především s formou, kdy pomocí postupů užívaných v dokumentárních i hraných filmech si pohrává s diváky. V tom tkví subverzita filmu, který zůstal stále aktuální, i když vznikl na počátku sedmdesátých let... shlédnout film »

Člověk z mramoru

Člověk z mramoru

Legendární online film (myšlenkově souznějící s generací "filmu morálního neklidu") nemohl být u nás dlouho uvedený pro svůj "protisocialistický" charakter: k deformacím 50. let hledá paralelu v 70. letech. Aktuální byl tedy právě v době svého vzniku. Studentka filmové školy se při sběru materiálu k diplomce - dokumentu o úderníkovi 50. let - seznamuje s jeho pohnutým osudem, zrcadlícím šílenství doby. Zpočátku se jí jeví jako mramorová socha, pro kterou stál v době své slávy jako model... shlédnout film »