The Monkey's Paw (1923)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
The Monkey's Paw zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

H. Manning Haynes

Shlédnout The Monkey's Paw film z roku 1923 online

The Monkey's Paw

Shlédnout film The Monkey's Paw

Videosoubor: 2176170104_TMSP_DVDRip_TreZzoR.mpg

Stopáž: 00:01:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Marie AultMoore Marriott


Film The Monkey's Paw přidal do databáze uživatel petenka, za jeho úsilí mu děkujeme. Petenka také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »