Men Named Milo, Women Named Greta (2000)

Dnes je 12.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Men Named Milo, Women Named Greta zdarma

  • Rok uvedení: 2000
  • Délka filmu: 16 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Drama, Komedie, Krátkometrážní
  • Formát obrazu: 1.85:1  (Akademie standard)
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Stereo

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Lawrence Greenberg

Producenti filmu:

Richard Gabai  (56 let)Ari Bass  (52 let)

Kamera a efekty:

Antonio Calvache

Film uveden také pod názvy:

  • Men Named Milo, Women Named Greta

Shlédnout Men Named Milo, Women Named Greta film z roku 2000 online

Men Named Milo, Women Named Greta

Shlédnout film Men Named Milo, Women Named Greta

Videosoubor: 2671709311.webm

Stopáž: 00:15:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Richard Gabai  (Sám sebe)Allen Garfield  (Jackie Noodleman)Alexander Keith  (Buffy David)Jonathan Silverman  (The Voice of Reason)Sally Kirkland  (Sama sebe)Michael Des Barres  (Christian Bell)Jeremy Sisto  (Deke Masters)Devon Gummersall  (Richmond)Poppy Montgomery  (Barri Noodleman)Meadow Sisto  (Astrid)Devon Odessa  (Emily)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 21. 1. 2000

Film Men Named Milo, Women Named Greta přidal do databáze uživatel tinatintinova, za jeho úsilí mu děkujeme. Tinatintinova také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Neuvěřitelné vlastnosti včel

Neuvěřitelné vlastnosti včel

Možná, že v blízké budoucnosti budou včely vyhledávat v letištních a nádražních halách zavazadla obsahující výbušninu. Zní to sice jako myšlenka z vědeckofantastického filmu, ale zdá se, že to brzy bude běžná realita. Mohly by rovněž pomoci se včasnou detekcí bakterií nebo virů zneužitých teroristy či s lokalizací min na válečných polích. Jejich přínos člověku a schopnosti jsou překvapivé. Tento online film je věnován právě včelám, které se v poslední době staly díky masovému a celosvětovému užívání insekticidů ohroženým druhem. shlédnout film »

Válka živě

Válka živě

Co se asi musí stát, aby filmové ateliéry zůstaly prázdné... Bělehrad se připravuje na bombardování vojsky NATO, ale filmový štáb v čele s producentem se snaží dokončit online film za každou cenu. Hlavní roli vytváří jeho americký přítel Harvey, docházejí peníze a ve studiu se objevuje příslušník státní policie Mileta. Nezůstalo utajeno, že někteří členové štábu nesdílejí nadšení pro režim Slobodana Miloševiče. Mileta má dozírat na průběh a správné vlastenecké vyznění natáčeného filmu... shlédnout film »