Men Named Milo, Women Named Greta (2000)

Dnes je 11.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Men Named Milo, Women Named Greta zdarma

  • Rok uvedení: 2000
  • Délka filmu: 16 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Drama, Komedie, Krátkometrážní
  • Formát obrazu: 1.85:1  (Akademie standard)
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Stereo

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Lawrence Greenberg

Producenti filmu:

Richard Gabai  (56 let)Ari Bass  (53 let)

Kamera a efekty:

Antonio Calvache

Film uveden také pod názvy:

  • Men Named Milo, Women Named Greta

Shlédnout Men Named Milo, Women Named Greta film z roku 2000 online

Men Named Milo, Women Named Greta

Shlédnout film Men Named Milo, Women Named Greta

Videosoubor: 2671709311.webm

Stopáž: 00:15:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Richard Gabai  (Sám sebe)Allen Garfield  (Jackie Noodleman)Alexander Keith  (Buffy David)Jonathan Silverman  (The Voice of Reason)Sally Kirkland  (Sama sebe)Michael Des Barres  (Christian Bell)Jeremy Sisto  (Deke Masters)Devon Gummersall  (Richmond)Poppy Montgomery  (Barri Noodleman)Meadow Sisto  (Astrid)Devon Odessa  (Emily)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 21. 1. 2000

Film Men Named Milo, Women Named Greta přidal do databáze uživatel tinatintinova, za jeho úsilí mu děkujeme. Tinatintinova také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sentiment

Sentiment

Adept se vydal za filmovým režisérem na penzi, jehož dílo jsme měli v úctě, aby se svým filmem přiblížil k myšlení, cítění a tvorbě; tedy udělal film. Okolnosti tomu chtěly, že zůstával se starým mužem, a na online film na čas pozapomněl. Když starý režisér umřel, adept si připadal opuštěný. Doba, po kterou se setkávali, ho naplnila, ale nevěděl, jak naplnit předsevzetí, přestože jsme věděli, jak se dělá film Online film inspirovaný setkáním s režisérem Vláčilem a jeho filmy zdarma Na podzim roku 1999 začali vznikat obrazy filmu inspirované místy realizace Vláčilových online filmů... shlédnout film »

Sextánka

Sextánka

Německá verze melodramatu "Sextánka". Obě verze režíroval Svatopluk Innemann a v obou hlavní role hrál Rolf Wanka. Námět k oběma verzím byl již v českém filmu zpracován v roce 1927 režisérem Josefem Medeotti - Boháčem. NFA online film nearchivuje, ale Bundesarchiv - Filmarchiv v Berlíně negativ o délce 2309 metrů a ruský Gosfilmofond Rossi, Belyje Stolby negativ o délce 2270 metrů Online film byl ještě uváděn pod názvy "Erste Liebe" a "Die Sextanerin" - německý distribuční název v ČSR. shlédnout film »