Keto a Kote (1948)

Dnes je 24.1. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Keto a Kote zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Šalva Gedevanišvili  (†93 let)Vachtang Tabliašvili

Producenti filmu:

Michail Čiaureli  (†81 let)Shalva Kurdiani

Hudbu k filmu vytvořil:

Archil Kereselidze  (107 let)

Kamera a efekty:

Aleksandre Digmelovi  (135 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Rakkaus ei lue lakia
  • Keto and Kote
  • Кето и Котэ
  • Podstep swatki
  • Keto i Kote
  • Qeto da Kote

Oficiální distributor:

Tbilisis Kinostudia

Shlédnout Keto a Kote film z roku 1948 online

Keto a Kote

Shlédnout film Keto a Kote

Videosoubor: keto_a_kote_1948.mpg

Stopáž: 01:28:16 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Leila Abašidze  (The girl with flowers)Cecilia Cucunava  (Princess I)Alexandre Žoržoliani  (Beshqeni)Giorgi Šavgulidze  (Niko)Otar KoberidzeSergo ZakariadzeAkaki Kvantaliani  (Bondo)Irakli Kokrashvili  (Karachogeli)Medea Japaridze  (Keto)Tsatsa AmirejibiSesilia Takaishvili  (Princess III)Veriko Anjaparidze  (Princess II)Tamari Tsitsishvili  (Nino)Yakov TripolskyEdisher MagalashviliAndro KobaladzeBatu Kraveishvili  (Kote)Tamari Chavchavadze  (Khanuma)Meri Davitashvili  (Qabato)Shalva Gambashidze  (Makari)Petre Amiranashvili  (Levan)Vaso Godziashvili  (Siko)Elisabed Cherqezishvili  (Granmother of Qeto)Giorgi Gelovani  (Tornike)Zura Lejava  (Luarsabi)D. ChkheidzeM. DedanishviliValerian DolidzeM. GegechkoriL. KazaishviliD. KutateladzeKirile Macharadze  (K. Macharadze)M. Mgeladze  (Karachogeli)Piotr MorskoyV. PirtskhalavaG. QoridzeNino RamishviliIliko SukhishviliGiorgi Tatishvili  (Karachogeli)Aleksandra Toidze  (Leading danser woman)G. TolordavaNato Vachnadze  (Dancing in the last scene)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 3. 4. 1954

Film Keto a Kote přidal do databáze uživatel betyy, za jeho úsilí mu děkujeme. Betyy také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Krysař

Krysař

Moderní zpracování středověké německé legendy o krysaři, který ztrestá hříšné a zpupné město Hammeln. Je to jeden z nejnáročnějších online filmů, které kdy byly ve světě animovaného filmu natočeny. Expresivně, dramaticky stylizované loutky a scény se stávají krutým obrazem života, z něhož vymizel cit a láska Online online film Krysař patří plným právem mezi základní díla české i světové animované tvorby. shlédnout film »

Děti z Nagasaki

Děti z Nagasaki

Film online zdarma o jaderném útoku na přístavní město Nagasaki, který se uskutečnil dne 9. srpna 1945, vychází ze vzpomínek lékaře, který sice přímou katastrofu přežil, ale zhoubnému působení radiace neunikl Online online film se svým sugestivním obrazovým líčením dostává až na úroveň strohého, o to však působivějšího dokumentu, v němž hraný příběh jen zintenzivňuje účinnost výpovědi filmu. shlédnout film »