Keto a Kote (1948)

Dnes je 3.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Keto a Kote zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Šalva Gedevanišvili  (†93 let)Vachtang Tabliašvili

Producenti filmu:

Michail Čiaureli  (†81 let)Shalva Kurdiani

Hudbu k filmu vytvořil:

Archil Kereselidze  (108 let)

Kamera a efekty:

Aleksandre Digmelovi  (136 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Rakkaus ei lue lakia
  • Keto and Kote
  • Кето и Котэ
  • Podstep swatki
  • Keto i Kote
  • Qeto da Kote

Oficiální distributor:

Tbilisis Kinostudia

Shlédnout Keto a Kote film z roku 1948 online

Keto a Kote

Shlédnout film Keto a Kote

Videosoubor: keto_a_kote_1948.mpg

Stopáž: 01:28:16 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Leila Abašidze  (The girl with flowers)Cecilia Cucunava  (Princess I)Alexandre Žoržoliani  (Beshqeni)Giorgi Šavgulidze  (Niko)Otar KoberidzeSergo ZakariadzeAkaki Kvantaliani  (Bondo)Irakli Kokrashvili  (Karachogeli)Medea Japaridze  (Keto)Tsatsa AmirejibiSesilia Takaishvili  (Princess III)Veriko Anjaparidze  (Princess II)Tamari Tsitsishvili  (Nino)Yakov TripolskyEdisher MagalashviliAndro KobaladzeBatu Kraveishvili  (Kote)Tamari Chavchavadze  (Khanuma)Meri Davitashvili  (Qabato)Shalva Gambashidze  (Makari)Petre Amiranashvili  (Levan)Vaso Godziashvili  (Siko)Elisabed Cherqezishvili  (Granmother of Qeto)Giorgi Gelovani  (Tornike)Zura Lejava  (Luarsabi)D. ChkheidzeM. DedanishviliValerian DolidzeM. GegechkoriL. KazaishviliD. KutateladzeKirile Macharadze  (K. Macharadze)M. Mgeladze  (Karachogeli)Piotr MorskoyV. PirtskhalavaG. QoridzeNino RamishviliIliko SukhishviliGiorgi Tatishvili  (Karachogeli)Aleksandra Toidze  (Leading danser woman)G. TolordavaNato Vachnadze  (Dancing in the last scene)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 3. 4. 1954

Film Keto a Kote přidal do databáze uživatel betyy, za jeho úsilí mu děkujeme. Betyy také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Pět překážek

Pět překážek

V prvním dokumentu z dílny tvůrců manifestu Dogma 95 vyzval Lars Von Trier svého učitele, klasika dánského dokumentu Jorgena Letha, aby pěti různými způsoby natočil remake svého slavného filmu The Perfect Human (1967). Ve filmu, který je spíše soubojem plným zákeřných pastí, musí Leth využít všechny své filmařské zkušenosti a dostat se tak na samou hranici svých dovedností Online online film se pohybuje od Kuby přes vykřičenou Bombajskou čtvrť, dobrodružnou animaci a digitální záznam á la Dogma 95 až k Lethovu současnému domovu na Haiti... shlédnout film »

Letec

Letec

Život Howarda Hughese patří k nejvíce fascinujícím příběhům, jaké Amerika předchozího století zrodila. Tento letecký průkopník, řežisér i producent, ropný magnát a muž nejedné další činnosti a tváře totiž vynikal nejen svým všestranným talentem, ale i svou výstřední povahou. A online film THE AVIATOR v režii legendárního Martina Scorseseho (Zuřící býk, Mafiáni) se bude soustředit právě na nejzajímavější úsek Hughesovy (Leonardo DiCaprio) životní dráhy... shlédnout film »