Sunday Father (1969)

Dnes je 30.5. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Sunday Father zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Shlédnout Sunday Father film z roku 1969 online

Sunday Father

Shlédnout film Sunday Father

Videosoubor: 2474787072_SF_DVDRip_TreZzoR.flv

Stopáž: 00:14:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Dustin Hoffman


Film Sunday Father přidal do databáze uživatel nyc, za jeho úsilí mu děkujeme. Nyc také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Vzpoura bezejmenných

Vzpoura bezejmenných

Polsky celovečerní umělecký online film s historickou thematikou. Děj se odehrává v polovině 17. stol., kdy pod vlivem povstání Chmelnického na Ukrajině povstali proti svým pánům i sedláci na velkých územích Polska. Hrdinou filmu je svobodomyslný šlechtic Kostka Napierski, který vyburcuje sedláky v Podhalí ke vzpouře a v součinnosti s Chmelnickým se chce postavit proti královým a panským vojskům. Přípravy k povstání jsou však vyzrazeny a Kostka s ostatními osnovateli vzpoury je zradou zajat a odsouzen k smrti. (FILMOVÝ PŘEHLED 26 / 1956) shlédnout film »

Letec

Letec

Život Howarda Hughese patří k nejvíce fascinujícím příběhům, jaké Amerika předchozího století zrodila. Tento letecký průkopník, řežisér i producent, ropný magnát a muž nejedné další činnosti a tváře totiž vynikal nejen svým všestranným talentem, ale i svou výstřední povahou. A online film THE AVIATOR v režii legendárního Martina Scorseseho (Zuřící býk, Mafiáni) se bude soustředit právě na nejzajímavější úsek Hughesovy (Leonardo DiCaprio) životní dráhy... shlédnout film »