Kanibal vegetarián (2012)

Dnes je 12.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Kanibal vegetarián zdarma

 • Rok uvedení: 2012
 • Délka filmu: 1 hod 25 min
 • Země původu:  Chorvatsko
 • Originální jazyk: Chorvatština
 • Žánr: Drama
 • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

7.3 / 10

Film režíroval:

Branko Schmidt  (63 let)

Producenti filmu:

Stanislav BabicJosip Popovac

Kamera a efekty:

Dragan Ruljancic

Film uveden také pod názvy:

 • Vegetarian Cannibal
 • Ljudožder vegetarijanac
 • Каннибал-вегетарианец
 • Ljudozder vegetarijanac

Oficiální distributor:

Telefilm

Shlédnout Kanibal vegetarián film z roku 2012 online

Kanibal vegetarián

Shlédnout film Kanibal vegetarián

Videosoubor: 2012_2241532242_high.webm

Stopáž: 01:23:33 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Drazen Kuhn  (Gospodin Maric)Emir Hadzihafisbegovic  (Jedinko)Leon Lučev  (Ilija)Kristijan Milić  (Inspektor Zidic)Robert Ugrina  (Doktor Soldo)Natasa Janjic  (Sestra Lana)Zrinka Cvitesic  (Doktorica Lovric)René Bitorajac  (Danko Babic)Krešimir Mikić  (Doktor Bantic)Franjo Dijak  (Inspektor Mandic)Rakan Rushaidat  (Hassan Al Sadat)Daria Lorenci  (Doktorica Miller)Ksenija Marinkovic  (Pacijentica Svarc)Nika Miskovic  (Olja Jemljanjenko)Ljubomir Kerekeš  (Profesor Matic)Nela Kocis  (Snjezana Zebec)Slaven Knezovic  (Smoljo)Mustafa Nadarevic  (Patolog Marelja)Bozidar Smiljanic  (Profesor Borovina)Boris Svrtan  (Doktor Zoric)Zdenko Jelcic  (Pukovnik)Jadranka Matkovic  (Pacijentica Rasic)Drazen Sivak  (Patolog Duvnjak)Ksenija Pajic  (Doktorica Domljan)Krunoslav Saric  (Kirurg Stanic)Grgo Prskalo  (Pajo)Mirjana Rogina  (Pacijentica Latinka)Mirjana Sinozic  (Pacijentica Erdeljac)Lana Vatsel  (Stazistica)Ivan Djuricic  (Specijalizant Tomic)Robert Roklicer  (Patolog #1)Jelena Lopatic  (Pacijentica)Darijo Velican  (Muskarac s tackama)Ozren Grabaric  (Mario Filipovic)Ivo Balenovic  (Patolog #2)Goran Nikic  (Zdena)Iva Babic  (Pacijentica Japetic)Melita Matijevic  (Babica Snjezana)Ksenija Buhin  (Pacijentica Maric)Ivan Magud  (Specijalizant)Eva Schmidt  (Sestra Marija)Lovro Sosic  (Pukovnikov tjelohranitelj)Ana Stefulj  (Trudnica)Srecko Vucic  (Cuvar hangara)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Německo 29. 9. 2012
 • Velká Británie 6. 10. 2012
 • USA 21. 9. 2012

Film Kanibal vegetarián přidal do databáze uživatel puhmi, za jeho úsilí mu děkujeme. Puhmi také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Fitzcarraldo

Fitzcarraldo

Umanutý dobrodruh Fitzcarraldo si usmyslí, že do peruánských pralesů dopraví zázrak evropské kultury - operu. Jeho cesta do nitra neprobádaných končin naráží na bezpočet potíží, k nejpověstnějším patří přesouvání parníku přes horský hřeben. Ve filmu zaznějí slavní operní melodie, z gramofonových desek uslyšíme i hlas Enrika Carusa, jenž téměř zázračně uklidní nepřátelsky naladěné Indiány Online online film se natáčel za mimořádně obtížných podmínek tři roky, během nichž musel režisér měnit i herecké obsazení - mimo jiné odstoupili např. Jack Nicholson a Mick Jagger. shlédnout film »

Životopisy: Whoopi Goldbergová

Životopisy: Whoopi Goldbergová

Americkou herečku Whoopi Goldbergovou zná většina diváků z filmu Duch, v němž hrála s Patrickem Swayzem. Jedna z nejvýraznějších komiček současnosti má ovšem na kontě mnohem víc známých snímků, v nichž dokázala, že umí zahrát i charakterní role. Narodila se roku 1955 a online ve filmu debutovala až ve svých třiceti letech - a to hned u slavného Stevena Spielberga v jeho Barvě nachu. V roce 1992 natočila svůj nejúspěšnější online film Sestra v akci, který se dočkal několika pokračování... shlédnout film »