Kanibal vegetarián (2012)

Dnes je 22.10. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Kanibal vegetarián zdarma

 • Rok uvedení: 2012
 • Délka filmu: 1 hod 25 min
 • Země původu:  Chorvatsko
 • Originální jazyk: Chorvatština
 • Žánr: Drama
 • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

7.3 / 10

Film režíroval:

Branko Schmidt  (62 let)

Producenti filmu:

Stanislav BabicJosip Popovac

Kamera a efekty:

Dragan Ruljancic

Film uveden také pod názvy:

 • Vegetarian Cannibal
 • Ljudožder vegetarijanac
 • Каннибал-вегетарианец
 • Ljudozder vegetarijanac

Oficiální distributor:

Telefilm

Shlédnout Kanibal vegetarián film z roku 2012 online

Kanibal vegetarián

Shlédnout film Kanibal vegetarián

Videosoubor: 2012_2241532242_high.webm

Stopáž: 01:23:33 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Drazen Kuhn  (Gospodin Maric)Emir Hadzihafisbegovic  (Jedinko)Leon Lučev  (Ilija)Kristijan Milić  (Inspektor Zidic)Robert Ugrina  (Doktor Soldo)Natasa Janjic  (Sestra Lana)Zrinka Cvitesic  (Doktorica Lovric)René Bitorajac  (Danko Babic)Krešimir Mikić  (Doktor Bantic)Franjo Dijak  (Inspektor Mandic)Rakan Rushaidat  (Hassan Al Sadat)Daria Lorenci  (Doktorica Miller)Ksenija Marinkovic  (Pacijentica Svarc)Nika Miskovic  (Olja Jemljanjenko)Ljubomir Kerekeš  (Profesor Matic)Nela Kocis  (Snjezana Zebec)Slaven Knezovic  (Smoljo)Mustafa Nadarevic  (Patolog Marelja)Bozidar Smiljanic  (Profesor Borovina)Boris Svrtan  (Doktor Zoric)Zdenko Jelcic  (Pukovnik)Jadranka Matkovic  (Pacijentica Rasic)Drazen Sivak  (Patolog Duvnjak)Ksenija Pajic  (Doktorica Domljan)Krunoslav Saric  (Kirurg Stanic)Grgo Prskalo  (Pajo)Mirjana Rogina  (Pacijentica Latinka)Mirjana Sinozic  (Pacijentica Erdeljac)Lana Vatsel  (Stazistica)Ivan Djuricic  (Specijalizant Tomic)Robert Roklicer  (Patolog #1)Jelena Lopatic  (Pacijentica)Darijo Velican  (Muskarac s tackama)Ozren Grabaric  (Mario Filipovic)Ivo Balenovic  (Patolog #2)Goran Nikic  (Zdena)Iva Babic  (Pacijentica Japetic)Melita Matijevic  (Babica Snjezana)Ksenija Buhin  (Pacijentica Maric)Ivan Magud  (Specijalizant)Eva Schmidt  (Sestra Marija)Lovro Sosic  (Pukovnikov tjelohranitelj)Ana Stefulj  (Trudnica)Srecko Vucic  (Cuvar hangara)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Německo 29. 9. 2012
 • Velká Británie 6. 10. 2012
 • USA 21. 9. 2012

Film Kanibal vegetarián přidal do databáze uživatel puhmi, za jeho úsilí mu děkujeme. Puhmi také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sám ve stěně

Sám ve stěně

Hlavním hrdinou filmu je třiadvacetiletý Alex Honnold, který zdolává ty největší stěny bez jištění. Za každou sebemenší chybu ho může potkat trest nejvyšší - smrt. Ve snímku se pokusí o rekordní sólo výstup na 600 metrů vysokou stěnu na Half Dome. Teprve tam Alex poprvé pozná, co je to strach Online online film získal ocenění na všech festivalech, kterých se účastnil. shlédnout film »

Katina

Katina

Katina je krásavica, ktorá bola vždy stredom pozornosti. Sama žartom hovorí, že žije z náhodných stretnutí a z rýchlych rozchodov. Bezstarostne míňa dedičstvo po tete. Ani vedúci brigády nie je nadšený príchodom takéhoto ľahtikárskeho dievčaťa na stavbu. Aby sa zabezpečil pred nepríjemnosťami, zverí "patronát" nad Katinou svojmu obľúbencovi. Medzi mladými ľuďmi sa však zrodí ozajstná láska .... (popis k filmu z časopisu Film online zdarma a divadlo 1977) shlédnout film »