Dnes je 29.5. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Ape zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Paul Leder  (†70 let)

Kamera a efekty:

Shlédnout Ape film z roku 1976 online

Ape

Shlédnout film Ape

Videosoubor: ape_eureka-cz-XVid.avi

Stopáž: 01:25:09 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Joanna KernsPaul Leder


Film Ape přidal do databáze uživatel dancehrochsabri, za jeho úsilí mu děkujeme. Dancehrochsabri také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Letec

Letec

Život Howarda Hughese patří k nejvíce fascinujícím příběhům, jaké Amerika předchozího století zrodila. Tento letecký průkopník, řežisér i producent, ropný magnát a muž nejedné další činnosti a tváře totiž vynikal nejen svým všestranným talentem, ale i svou výstřední povahou. A online film THE AVIATOR v režii legendárního Martina Scorseseho (Zuřící býk, Mafiáni) se bude soustředit právě na nejzajímavější úsek Hughesovy (Leonardo DiCaprio) životní dráhy... shlédnout film »

André Techiné

André Techiné

Od Valencie po Paříž, od chození do kina až po praktické detaily filmové režie, André Téchiné představuje svou kariéru filmového režiséra období „po Nové vlně“: své okouzlení filmy zdarma Jacquese Demyho, lásku k americké kinematografii šedesátých let, první online film Vzpomínky na Francii (1975), natočený v jeho rodném městě, film Místo zločinu (1986), své setkání s Jeanne Moreau, Catherine Deneuve atd. V kontrastu k tomuto rozhovoru film představí divákům také Jacquese Nolota, dlouholetého Téchiného přítele, herce a scenáristu filmů La Matiouette (1983) a Nelíbám (1991)... shlédnout film »