Speckled Band, The (1931)

Dnes je 11.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Speckled Band, The zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Jack Raymond

Producent filmu:

Herbert Wilcox  (†85 let)

Kamera a efekty:

Freddie Young  (†96 let)

Film uveden také pod názvy:

  • A Tira Salpicada
  • The Speckled Band

Oficiální distributor:

Herbert Wilcox Productions

Shlédnout Speckled Band, The film z roku 1931 online

Speckled Band, The

Shlédnout film Speckled Band, The

Videosoubor: 3738356547_SBT_DVDRip_TreZzoR.webm

Stopáž: 00:49:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Raymond MasseyMarie AultCharles PatonRaymond Massey  (Sherlock Holmes)Angela Baddeley  (Helen Stonor)Lyn Harding  (Dr. Grimesby Rylott)Marie Ault  (Mrs. Hudson)Charles Paton  (Builder)Nancy Price  (Mrs. Staunton)Stanley Lathbury  (Rodgers)Athole Stewart  (Dr. John Watson)Ivan Brandt  (Curtis)Franklyn Bellamy  (Alaine)Joyce Moore  (Violet Stonor)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Unrated)UK (A)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Velká Británie 5. 3. 1931
  • USA 6. 11. 1931

Film Speckled Band, The přidal do databáze uživatel dlouhadira16, za jeho úsilí mu děkujeme. Dlouhadira16 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sentiment

Sentiment

Adept se vydal za filmovým režisérem na penzi, jehož dílo jsme měli v úctě, aby se svým filmem přiblížil k myšlení, cítění a tvorbě; tedy udělal film. Okolnosti tomu chtěly, že zůstával se starým mužem, a na online film na čas pozapomněl. Když starý režisér umřel, adept si připadal opuštěný. Doba, po kterou se setkávali, ho naplnila, ale nevěděl, jak naplnit předsevzetí, přestože jsme věděli, jak se dělá film Online film inspirovaný setkáním s režisérem Vláčilem a jeho filmy zdarma Na podzim roku 1999 začali vznikat obrazy filmu inspirované místy realizace Vláčilových online filmů... shlédnout film »

Sextánka

Sextánka

Německá verze melodramatu "Sextánka". Obě verze režíroval Svatopluk Innemann a v obou hlavní role hrál Rolf Wanka. Námět k oběma verzím byl již v českém filmu zpracován v roce 1927 režisérem Josefem Medeotti - Boháčem. NFA online film nearchivuje, ale Bundesarchiv - Filmarchiv v Berlíně negativ o délce 2309 metrů a ruský Gosfilmofond Rossi, Belyje Stolby negativ o délce 2270 metrů Online film byl ještě uváděn pod názvy "Erste Liebe" a "Die Sextanerin" - německý distribuční název v ČSR. shlédnout film »