This Is the Life (1944)

Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
This Is the Life zdarma

 • Rok uvedení: 1944
 • Délka filmu: 1 hod 27 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Drama, Hudební, Komedie, Muzikál
 • Formát obrazu: 1.37:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Černobílý
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Felix E. Feist  (†60 let)

Producent filmu:

Bernard W. Burton  (120 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Frank Skinner  (†71 let)

Kamera a efekty:

Hal Mohr  (†80 let)Hal Mohr  (125 let)

Film uveden také pod názvy:

 • A Vida é Assim
 • A Vida Começa aos Dezoito
 • För full orkester
 • This Is the Life

Oficiální distributor:

Universal Pictures

Shlédnout This Is the Life film z roku 1944 online

This Is the Life

Shlédnout film This Is the Life

Videosoubor: rip_thisthli_1944H264.mkv

Stopáž: 01:27:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Patric Knowles  (Maj. Hilary Jarret)Donald O'Connor  (Jimmy Plum)Eddie Quillan  (Gus)Jonathan HaleMartha Vickers  (Girl)Virginia Brissac  (Mrs. Tiggett)Peggy Ryan  (Sally McGuire)Frank Jenks  (Eddie)Louise Allbritton  (Harriet West Jarrett)Mantan Moreland  (Porter)Sarah Padden  (Sarah)Walter Sande  (Joe)Jack Chefe  (Waiter)Joel Allen  (Army Sergeant)Frank Puglia  (Music Teacher)Jonathan Hale  (Dr. Plum)Brooks Benedict  (Headwaiter)Maurice Marsac  (Leon)Constance Purdy  (Mrs. Ferguson)Dorothy Peterson  (Aunt Betsy)Susanna Foster  (Angela Rutherford)Ralph Dunn  (Cop)Otto Hoffman  (Oscar)Libby Taylor  (Cook)Earle S. Dewey  (Conductor)Ben Carter  (Ben Carter)Johnny Arthur  (Mr. Ferguson)Sally Payne  (Dolly)Mary Thomas  (Bunny)Bobby Brooks  (Bobby Brooks)Anne Rooney  (Girl)Richard Nichols  (Tommy Tiggett)Ray Eberle  (Orchestra Leader)Pat Dillon  (Fat Boy)Bobby Brooks Quartet  (Quartet)Jean Davis  (Girl)Judy Clark  (Dancer)Linda Reed  (Madge)Ray Eberle's Orchestra  (Ray Eberle Orchestra)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 2. 6. 1944

Film This Is the Life přidal do databáze uživatel DilyVioletty, za jeho úsilí mu děkujeme. DilyVioletty také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »