This Is the Life (1944)

Dnes je 20.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
This Is the Life zdarma

 • Rok uvedení: 1944
 • Délka filmu: 1 hod 27 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Drama, Hudební, Komedie, Muzikál
 • Formát obrazu: 1.37:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Černobílý
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Felix E. Feist  (†60 let)

Producent filmu:

Bernard W. Burton  (120 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Frank Skinner  (†71 let)

Kamera a efekty:

Hal Mohr  (†80 let)Hal Mohr  (124 let)

Film uveden také pod názvy:

 • A Vida é Assim
 • A Vida Começa aos Dezoito
 • För full orkester
 • This Is the Life

Oficiální distributor:

Universal Pictures

Shlédnout This Is the Life film z roku 1944 online

This Is the Life

Shlédnout film This Is the Life

Videosoubor: rip_thisthli_1944H264.mkv

Stopáž: 01:27:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Patric Knowles  (Maj. Hilary Jarret)Donald O'Connor  (Jimmy Plum)Eddie Quillan  (Gus)Jonathan HaleMartha Vickers  (Girl)Virginia Brissac  (Mrs. Tiggett)Peggy Ryan  (Sally McGuire)Frank Jenks  (Eddie)Louise Allbritton  (Harriet West Jarrett)Mantan Moreland  (Porter)Sarah Padden  (Sarah)Walter Sande  (Joe)Jack Chefe  (Waiter)Joel Allen  (Army Sergeant)Frank Puglia  (Music Teacher)Jonathan Hale  (Dr. Plum)Brooks Benedict  (Headwaiter)Maurice Marsac  (Leon)Constance Purdy  (Mrs. Ferguson)Dorothy Peterson  (Aunt Betsy)Susanna Foster  (Angela Rutherford)Ralph Dunn  (Cop)Otto Hoffman  (Oscar)Libby Taylor  (Cook)Earle S. Dewey  (Conductor)Ben Carter  (Ben Carter)Johnny Arthur  (Mr. Ferguson)Sally Payne  (Dolly)Mary Thomas  (Bunny)Bobby Brooks  (Bobby Brooks)Anne Rooney  (Girl)Richard Nichols  (Tommy Tiggett)Ray Eberle  (Orchestra Leader)Pat Dillon  (Fat Boy)Bobby Brooks Quartet  (Quartet)Jean Davis  (Girl)Judy Clark  (Dancer)Linda Reed  (Madge)Ray Eberle's Orchestra  (Ray Eberle Orchestra)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 2. 6. 1944

Film This Is the Life přidal do databáze uživatel DilyVioletty, za jeho úsilí mu děkujeme. DilyVioletty také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Pomocník

Pomocník

Film online zdarma na motivy autobiografického románu švýcarského spisovatele Roberta Walsera, od jehož úmrtí uplyne v prosinci 50 let Online online film je součástí "Walserovského roku", který v České republice probíhá pod záštitou Švýcarského velvyslanectví a je vyvrcholením celoročních kulturních akcí, věnovaných tomuto pozoruhodnému spisovateli. Děj filmu zachycuje pozvolný rozpad typické měšťanské rodiny na přelomu 19. a 20. století ve Wädenswillu na břehu Curyšského jezera. Pomocník je do značné míry románem autobiografickým... shlédnout film »