Benjamín holubice (1995)

Dnes je 14.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Benjamín holubice zdarma

Hodnocení filmu:

8 / 10

Film režíroval:

Gísli Snær Erlingsson  (55 let)

Producent filmu:

Baldur Hrafnkell Jónsson

Hudbu k filmu vytvořili:

Ólafur GaukurÓlafur Gaukur Þórhallsson

Kamera a efekty:

Sigurður Sverrir Pálsson  (75 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Ritari Benjamin kyyhkynen
  • Benjamin, the Pigeon
  • I quattro cavalieri del drago rosso
  • Benjamín dúfa
  • Benjamin, die Taube
  • Benjamin, the Dove

Oficiální distributor:

Icelandic Film

Shlédnout Benjamín holubice film z roku 1995 online

Benjamín holubice

Shlédnout film Benjamín holubice

Videosoubor: BenjaminHolubice-DVD-DesTroY.webm

Stopáž: 01:31:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Pálmi Gestsson  (Andrs' Father)Halldóra BjörnsdóttirElva Ósk Ólafsdóttir  (Benjamn's Mother)Magnús ÓlafssonGuðbjörg Thoroddsen  (Baldur's Mother)Sturla Sighvatsson  (Benjamn)Gunnar Atli Cauthery  (Roland)Sigfús Sturluson  (Baldur)Hjörleifur Björnsson  (Andrs)Guðrún Þ. Stephensen  (Gulaug)Arnar Einarsson  (Beggi Kkur)Sigrún Gylfadóttir  (Nurse)Guðmundur Haraldsson  (Benjamn's Father)Sigríður Rut Marrow  (Girl crying in door)Konrad Thorleifsson  (Host)Ingi Eggert Ásbjarnarson  (Bi eftir mr)Hilmar Birgir Ólafsson  (Baldur litli)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Česko 27. 1. 2002

Film Benjamín holubice přidal do databáze uživatel JIRICEK3333, za jeho úsilí mu děkujeme. JIRICEK3333 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona

Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona

Cuba Gooding Jr. ztvárnil v tomto biografickém dramatu neurochirurga Bena Carsona Online online film vypráví inspirativní příběh chudého chlapce, který překonal množství nelehkých překážek, aby se stal jedním z nejlepších světových chirurgů. Cuba Gooding Jr. si zahrál v biografickém filmu, který vypráví strhující životní příběh Bena Carsona, muže který toužil stát se lékařem. Pocházel z nuzného prostředí, ve škole měl slabý prospěch a navíc vznětlivou povahu, což jsou velké překážky k dosažení tak vysokého cíle... shlédnout film »

Děti z Nagasaki

Děti z Nagasaki

Film online zdarma o jaderném útoku na přístavní město Nagasaki, který se uskutečnil dne 9. srpna 1945, vychází ze vzpomínek lékaře, který sice přímou katastrofu přežil, ale zhoubnému působení radiace neunikl Online online film se svým sugestivním obrazovým líčením dostává až na úroveň strohého, o to však působivějšího dokumentu, v němž hraný příběh jen zintenzivňuje účinnost výpovědi filmu. shlédnout film »