Benjamín holubice (1995)

Dnes je 19.8. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Benjamín holubice zdarma

Hodnocení filmu:

8 / 10

Film režíroval:

Gísli Snær Erlingsson  (55 let)

Producent filmu:

Baldur Hrafnkell Jónsson

Hudbu k filmu vytvořili:

Ólafur GaukurÓlafur Gaukur Þórhallsson

Kamera a efekty:

Sigurður Sverrir Pálsson  (74 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Ritari Benjamin kyyhkynen
  • Benjamin, the Pigeon
  • I quattro cavalieri del drago rosso
  • Benjamín dúfa
  • Benjamin, die Taube
  • Benjamin, the Dove

Oficiální distributor:

Icelandic Film

Shlédnout Benjamín holubice film z roku 1995 online

Benjamín holubice

Shlédnout film Benjamín holubice

Videosoubor: BenjaminHolubice-DVD-DesTroY.webm

Stopáž: 01:31:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Pálmi Gestsson  (Andrs' Father)Halldóra BjörnsdóttirElva Ósk Ólafsdóttir  (Benjamn's Mother)Magnús ÓlafssonGuðbjörg Thoroddsen  (Baldur's Mother)Sturla Sighvatsson  (Benjamn)Gunnar Atli Cauthery  (Roland)Sigfús Sturluson  (Baldur)Hjörleifur Björnsson  (Andrs)Guðrún Þ. Stephensen  (Gulaug)Arnar Einarsson  (Beggi Kkur)Sigrún Gylfadóttir  (Nurse)Guðmundur Haraldsson  (Benjamn's Father)Sigríður Rut Marrow  (Girl crying in door)Konrad Thorleifsson  (Host)Ingi Eggert Ásbjarnarson  (Bi eftir mr)Hilmar Birgir Ólafsson  (Baldur litli)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Česko 27. 1. 2002

Film Benjamín holubice přidal do databáze uživatel JIRICEK3333, za jeho úsilí mu děkujeme. JIRICEK3333 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Břímě snů

Břímě snů

Jeden z nejzajímavějších dokumentů, jaké kdy byly natočeny o tvůrčí posedlosti a oddanosti tvorbě Online online film je záznamem Herzogova natáčení filmu Fitzcarraldo, předvádí jeho nezlomné odhodlání natočit scénu se stovkami indiánů táhnoucích obrovský parník přes vysokou horu. Odhodlání, které znásobilo riskantnost celého projektu. shlédnout film »

Paparazzi

Paparazzi

Mladý filmový herec Cole Hauser se díky poslednímu filmu stává nejen slavným, ale i štvanou zvěří bulvárních médií. Až do chvíle, kdy se rozhodne proti bezohledným fotografům bojovat a používat k tomu i stejné metody jako oni... Bo Laramie je nová hvězda hollywoodských akčních online filmů. Je atraktivní, má spořádanou rodinu, které se snaží zachovat soukromí, jak jen to jde a každý jeho online film se stává hitem. Ale za úspěch se platí. V tomto případě ve formě neodbytného fotografa celebrit, Rexe Harpera, který odstartuje hon po skan-dálních fotografiích slavné rodiny... shlédnout film »