Dětská ZOO s Whoopi Goldberg (2000)

Dnes je 19.9. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Dětská ZOO s Whoopi Goldberg zdarma

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

TV Film uveden také pod názvy:

  • In the Wild" Zoo Babies with Whoopi Goldberg

Shlédnout Dětská ZOO s Whoopi Goldberg tv film z roku 2000 online

Kombinácia príťažlivosti filmových hviezd a zvierat vytvára výborné predpoklady pre dobrú zábavu. Každý z oslovených hercov si vybral zviera, ktoré mu je sympatické a nakrútil s ním unikátny príbeh.: John Cleese s lemúrmi, Timothy Dalton s vlkmi, Whoopi Goldbergová s mláďatami v ZOO, Goldie Hawnová s ázijskými slonmi, Anthony Hopkins s levmi, Julia Robertsová s orangutánmi... Dokument Operation Lemur s Johnom Cleesom vyhral 1.cenu na festivale prírodospisných filmov v Missoule a bol nominovaný na ocenenie BAFTA.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Dětská ZOO s Whoopi Goldberg

Shlédnout tv film Dětská ZOO s Whoopi Goldberg

Videosoubor: DetskaZooSWhoopiGoldberg.mov

Stopáž: 00:52:23 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Whoopi Goldberg  (Sama sebe)

Certifikace:více informací o MPAA

UK (E)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Velká Británie 26. 12. 1999

Tématicky podobné tituly:

Na samotě u lesa  (1976)Lví král  (1994)Ropáci  (1988)Anima Mundi  (1992)Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou  (1999)Americká divočina  (1997)Dětská ZOO s Whoopi Goldberg  (2000)Báječná show  (2002)Bílí lvi  (1981)Spoilt Earth, The  (2006)


Film Dětská ZOO s Whoopi Goldberg přidal do databáze uživatel cjorsi, za jeho úsilí mu děkujeme. Cjorsi také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Mise na Mir

Mise na Mir

Mise na Mir spojuje dvě původně nesmiřitelné koncepce dobývání vesmíru a je současně unikátní prohlídkou ruské kosmické lodi Mir Online online film byl natočen ve vesmíru americkými účastníky společného projektu a dokumentuje nově vzniklá přáteství astronautů z USA s ruskými kosmonauty na Miru, jak společně žijí, pracují a baví se v prostředí s nulovou gravitací. Připojte se k vesmírné průkopnici Shannon W. Lucid, která vše nahrává a filmuje a k jejím kolegům v jejich beztížném domově na pozadí panoramatu velkolepé kosmické scenérie. shlédnout film »

Amarcord

Amarcord

Felliniho autobiografický online film AMARCORD se odehrává v Rimini, režisérově rodišti, ve 30. letech. Fellini online ve filmu vzpomíná na své dospívání, k němuž nutně náleží třeba i první erotické zážitky, tajné návštěvy kina či platonická láska Online film získal roku 1975 Oscara za nejlepší zahraniční film (v témž roce byl ve stejné kategorii nominován i na Zlatý glóbus), o rok později byl nominován na Oscara za režii a původní scénář. Fellini byl navíc oceněn dalšími cenami - mj... shlédnout film »