Dětská ZOO s Whoopi Goldberg (2000)

Dnes je 11.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Dětská ZOO s Whoopi Goldberg zdarma

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

TV Film uveden také pod názvy:

  • In the Wild" Zoo Babies with Whoopi Goldberg

Shlédnout Dětská ZOO s Whoopi Goldberg tv film z roku 2000 online

Kombinácia príťažlivosti filmových hviezd a zvierat vytvára výborné predpoklady pre dobrú zábavu. Každý z oslovených hercov si vybral zviera, ktoré mu je sympatické a nakrútil s ním unikátny príbeh.: John Cleese s lemúrmi, Timothy Dalton s vlkmi, Whoopi Goldbergová s mláďatami v ZOO, Goldie Hawnová s ázijskými slonmi, Anthony Hopkins s levmi, Julia Robertsová s orangutánmi... Dokument Operation Lemur s Johnom Cleesom vyhral 1.cenu na festivale prírodospisných filmov v Missoule a bol nominovaný na ocenenie BAFTA.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Dětská ZOO s Whoopi Goldberg

Shlédnout tv film Dětská ZOO s Whoopi Goldberg

Videosoubor: DetskaZooSWhoopiGoldberg.mov

Stopáž: 00:52:23 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Whoopi Goldberg  (Sama sebe)

Certifikace:více informací o MPAA

UK (E)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Velká Británie 26. 12. 1999

Tématicky podobné tituly:

Na samotě u lesa  (1976)Lví král  (1994)Ropáci  (1988)Anima Mundi  (1992)Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou  (1999)Americká divočina  (1997)Dětská ZOO s Whoopi Goldberg  (2000)Báječná show  (2002)Bílí lvi  (1981)Spoilt Earth, The  (2006)


Film Dětská ZOO s Whoopi Goldberg přidal do databáze uživatel cjorsi, za jeho úsilí mu děkujeme. Cjorsi také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sentiment

Sentiment

Adept se vydal za filmovým režisérem na penzi, jehož dílo jsme měli v úctě, aby se svým filmem přiblížil k myšlení, cítění a tvorbě; tedy udělal film. Okolnosti tomu chtěly, že zůstával se starým mužem, a na online film na čas pozapomněl. Když starý režisér umřel, adept si připadal opuštěný. Doba, po kterou se setkávali, ho naplnila, ale nevěděl, jak naplnit předsevzetí, přestože jsme věděli, jak se dělá film Online film inspirovaný setkáním s režisérem Vláčilem a jeho filmy zdarma Na podzim roku 1999 začali vznikat obrazy filmu inspirované místy realizace Vláčilových online filmů... shlédnout film »

Sextánka

Sextánka

Německá verze melodramatu "Sextánka". Obě verze režíroval Svatopluk Innemann a v obou hlavní role hrál Rolf Wanka. Námět k oběma verzím byl již v českém filmu zpracován v roce 1927 režisérem Josefem Medeotti - Boháčem. NFA online film nearchivuje, ale Bundesarchiv - Filmarchiv v Berlíně negativ o délce 2309 metrů a ruský Gosfilmofond Rossi, Belyje Stolby negativ o délce 2270 metrů Online film byl ještě uváděn pod názvy "Erste Liebe" a "Die Sextanerin" - německý distribuční název v ČSR. shlédnout film »