Kožené slunce (2002)

Dnes je 20.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Kožené slunce zdarma

  • Rok uvedení: 2002
  • Délka tv filmu: 1 hod 22 min
  • Země původu:  Česko
  • Originální jazyk: čeština
  • Žánr: Komedie, Sportovní
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení tv filmu:

6.8 / 10

TV Film režíroval:

Karel Kachyňa  (†80 let)

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Petr Hapka  (†71 let)

Kamera a efekty:

Jiří Macák  (80 let)

TV Film uveden také pod názvy:

  • Kozené slunce (2002) (TV)

Oficiální distributor:

Ceská Televize

Shlédnout Kožené slunce tv film z roku 2002 online

Jak už napovídá název, hraje se o fotbale, nikoli však o tom velkém ligovém fotbale, kde se točí obrovské peníze, hraje se o fotbale, který žije jen z nadšenectví vesnických fandů, fotrů a jejich synků i klubových funkcionářů. A přece na tomto bitevním poli, kde se střídá hřiště s hospodou i s tichou domácností, jde často také o všechno: o kamarády, o rodinu, o smysl života. I tady se hraje fair play, ale i pod pás, i tady se vyhrává, ale i padá do propasti ligy pralesa.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Kožené slunce

Shlédnout tv film Kožené slunce

Videosoubor: KozeneSlunce.mpg

Stopáž: 01:21:23 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Jan Skopeček  (Svec Sr.)Rudolf Hrušínský ml.  (Rysnek)Milan Šimáček  (Vlastimil Rokos)Roman Skamene  (Bivoj)Jiřina Jirásková  (Zobalka)Alena Mihulová  (Rokosov)Simona Stašová  (Vazacov)Lucie Vondráčková  (Alena Vazacov)Jaromír Dulava  (Farr)David Novotný  (Zdenek Zobal)Ondřej Vetchý  (Josef Bna)Mojmír Maděrič  (Liska)Adolf Filip  (Sobolk)Jan Hrušínský  (Jaroslav Vazac)Jan Hraběta  (Docent)Lubor Tokoš  (Stehlk)Barbora Hrzánová  (Slemendov)Kamil Halbich  (Jan Slemenda)Jiří Ployhar ml.Jan Teplý ml.  (Slvek Zemlicka)Pavlína Mourková  (Marie Bnov)Oldřich HajlichJan Bidlas  (Loukota)Zdeněk Palusga  (Miroslav Hrach)Roman Slovák  (Hospodsk)Pavel Nečas  (Tonda Hjek)Daniel Tůma  (Kapitn Semic)Daniel TůmaJirí Ployhar  (Lojza Svec)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Česko 8. 9. 2002

Tématicky podobné tituly:

Klapzubova XI.  (1938)Pohár  (1999)Druhá tvář  (2000)Kožené slunce  (2002)Fotbalový poker  (1989)Berušky  (1992)Gólová výměna  (1999)Tifosi  (1999)Fanoušci  (2000)Soccer Dog: The Movie  (1999)


Film Kožené slunce přidal do databáze uživatel lucykonarkova, za jeho úsilí mu děkujeme. Lucykonarkova také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »

Amatér

Amatér

Jeden z vrcholů vlny filmu morálního neklidu, dílo mluvčího mladé polské generace 70. let, ve kterém dokonale využil vlastní dlouholeté zkušenosti z natáčení dokumentárních snímků. Formálně strohé dílo s mnohými významovými podtexty vypovídá o probuzení člověka z dřímoty šedivého nenáročného života a zároveň o ztrátách, které toto rozběhnutí se k novým, dosud netušeným hodnotám přináší Online online film vypráví o nijak výjimečném třicátníkovi, pro kterého je osudové setkání s kamerou výzvou k zamyšlení nad svým životem... shlédnout film »