Kožené slunce (2002)

Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Kožené slunce zdarma

  • Rok uvedení: 2002
  • Délka tv filmu: 1 hod 22 min
  • Země původu:  Česko
  • Originální jazyk: čeština
  • Žánr: Komedie, Sportovní
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení tv filmu:

6.8 / 10

TV Film režíroval:

Karel Kachyňa  (†80 let)

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Petr Hapka  (†71 let)

Kamera a efekty:

Jiří Macák  (79 let)

TV Film uveden také pod názvy:

  • Kozené slunce (2002) (TV)

Oficiální distributor:

Ceská Televize

Shlédnout Kožené slunce tv film z roku 2002 online

Jak už napovídá název, hraje se o fotbale, nikoli však o tom velkém ligovém fotbale, kde se točí obrovské peníze, hraje se o fotbale, který žije jen z nadšenectví vesnických fandů, fotrů a jejich synků i klubových funkcionářů. A přece na tomto bitevním poli, kde se střídá hřiště s hospodou i s tichou domácností, jde často také o všechno: o kamarády, o rodinu, o smysl života. I tady se hraje fair play, ale i pod pás, i tady se vyhrává, ale i padá do propasti ligy pralesa.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Kožené slunce

Shlédnout tv film Kožené slunce

Videosoubor: KozeneSlunce.mpg

Stopáž: 01:21:23 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Jan Skopeček  (Svec Sr.)Rudolf Hrušínský ml.  (Rysnek)Milan Šimáček  (Vlastimil Rokos)Roman Skamene  (Bivoj)Jiřina Jirásková  (Zobalka)Alena Mihulová  (Rokosov)Simona Stašová  (Vazacov)Lucie Vondráčková  (Alena Vazacov)Jaromír Dulava  (Farr)David Novotný  (Zdenek Zobal)Ondřej Vetchý  (Josef Bna)Mojmír Maděrič  (Liska)Adolf Filip  (Sobolk)Jan Hrušínský  (Jaroslav Vazac)Jan Hraběta  (Docent)Lubor Tokoš  (Stehlk)Barbora Hrzánová  (Slemendov)Kamil Halbich  (Jan Slemenda)Jiří Ployhar ml.Jan Teplý ml.  (Slvek Zemlicka)Pavlína Mourková  (Marie Bnov)Oldřich HajlichJan Bidlas  (Loukota)Zdeněk Palusga  (Miroslav Hrach)Roman Slovák  (Hospodsk)Pavel Nečas  (Tonda Hjek)Daniel Tůma  (Kapitn Semic)Daniel TůmaJirí Ployhar  (Lojza Svec)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Česko 8. 9. 2002

Tématicky podobné tituly:

Klapzubova XI.  (1938)Pohár  (1999)Druhá tvář  (2000)Kožené slunce  (2002)Fotbalový poker  (1989)Berušky  (1992)Gólová výměna  (1999)Tifosi  (1999)Fanoušci  (2000)Soccer Dog: The Movie  (1999)


Film Kožené slunce přidal do databáze uživatel lucykonarkova, za jeho úsilí mu děkujeme. Lucykonarkova také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »