Cowspiracy - Klíč k udržitelnosti (2014)

Dnes je 7.6. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Cowspiracy - Klíč k udržitelnosti zdarma

Hodnocení filmu:

8.4 / 10

Film režírovali:

Kip AndersenKeegan Kuhn

Producenti filmu:

Kip AndersenKeegan Kuhn

Kamera a efekty:

Keegan Kuhn

Film uveden také pod názvy:

  • Cowspiracy: Klíc k udrzitelnosti
  • Cowspiracy: The Sustainability Secret

Shlédnout Cowspiracy - Klíč k udržitelnosti film z roku 2014 online

Cowspiracy - Klíč k udržitelnosti

Shlédnout film Cowspiracy - Klíč k udržitelnosti

Videosoubor: 2522226831_CKKUI_DVDRip_TreZzoR.mp4

Stopáž: 01:26:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Will PotterKip AndersenHoward LymanMichael PollanMichael KlaperLauren Ornelas

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Česko 30. 11. 2014
  • USA 26. 6. 2014
  • Slovensko 1. 11. 2014

Tématicky podobné tituly:

Na samotě u lesa  (1976)Lví král  (1994)Ropáci  (1988)Anima Mundi  (1992)Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou  (1999)Americká divočina  (1997)Dětská ZOO s Whoopi Goldberg  (2000)Báječná show  (2002)Bílí lvi  (1981)Spoilt Earth, The  (2006)


Film Cowspiracy - Klíč k udržitelnosti přidal do databáze uživatel akludna, za jeho úsilí mu děkujeme. Akludna také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Rvačka mezi muži

Rvačka mezi muži

Dnes již klasické dílo Rvačka mezi muži patří mezi nejlepší tzv Online online film noir nebo-li žánru černého filmu a stal se vzorem pro mnohé filmy zdarma natočené v tomto duchu během dalších desetiletí, a to nejen ve Francii. Režisér Jules Dassin nepotřebuje k vyjádření napětí mnoho slov, černobílý obraz dodává dílu nevšední poezii a syrovost zároveň. Dassin vychází z autentického popisu prostředí pařížského podsvětí. O filmu lze směle říci, že je to vloupání zapsané do filmových dějin. Tony se po pěti letech vrací z vězení a pečlivě naplánuje poslední velkou loupež svého života... shlédnout film »

Porkyho odveta

Porkyho odveta

Kamarádi zjišťují, že nenáviděný Porky si místo zničeného podniku pořídil zábavní loď. A že se jim hodlá pomstít. To by ovšem nebyli naši vynalézaví studenti, aby mu zase neprovedli něco nekalého… Kamarádi letos končí, ale momentálně věnují pozornost novému pornofilmu. Přistihne je slečna Balbrickerová – a je zle. Přestože si chce ředitel Carter ještě online film prohlédnout – chlapci tvrdí, že jde o umělecké dílo –, protivná učitelka trvá na vyloučení nemravů, kteří ho přinesli do školy... shlédnout film »