Dnes je 31.5. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Katina zdarma

  • Rok uvedení: 1976
  • Délka filmu: 1 hod 36 min
  • Země původu:  Bulharsko
  • Originální jazyk: Bulharština
  • Žánr: Drama
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Januš Vazov  (†78 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Kiril Tsibulka  (93 let)

Kamera a efekty:

Tzvetan Chobanski  (82 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Катина
  • Katina

Oficiální distributor:

Boyana Film

Shlédnout Katina film z roku 1976 online

Katina je krásavica, ktorá bola vždy stredom pozornosti. Sama žartom hovorí, že žije z náhodných stretnutí a z rýchlych rozchodov. Bezstarostne míňa dedičstvo po tete. Ani vedúci brigády nie je nadšený príchodom takéhoto ľahtikárskeho dievčaťa na stavbu. Aby sa zabezpečil pred nepríjemnosťami, zverí "patronát" nad Katinou svojmu obľúbencovi. Medzi mladými ľuďmi sa však zrodí ozajstná láska .... (popis k filmu z časopisu Film a divadlo 1977)

Zdroj: doporučený popis od distributora


Katina

Shlédnout film Katina

Videosoubor: 312464754_K_DVDRip_TreZzoR.webm

Stopáž: 01:37:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Katya PaskalevaNevena Mandadzhieva  (Lyuta)Radka YalamovaMarin MladenovPepa Nikolova  (Veselata)Ivan NestorovLuchezar StoyanovIvan BalsamadzhievKatya Paskaleva  (Katina)Dimitar HadzhiyskiRadka Yalamova  (Vanya)Aneta Petrovska  (Malchalivata)Dimitar Ignatov  (Boris)Katya DinevaIvan Manov


Film Katina přidal do databáze uživatel babulia, za jeho úsilí mu děkujeme. Babulia také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Země sv. Patricka

Země sv. Patricka

Poetický cestopisný esej Jana Špáty byl v Irsku v roce 1968 vyhlášen nejlepším filmem o Irsku všech dob. Autor svůj dokument komentoval: „Respice finem jsem obhlížel třicet let, u Země sv. Patricka trvalo natáčení deset dnů i s cestou a oba jsou obsahově stejně hodnotné. Doba obhlídky není na kvalitě a hodnotě filmu odvislá, důležité je, jaký jsem člověk a jak hořím“ Online online film vyniká nadčasovou vyprávěcí polohou a mistrovským vykreslením zádumčivé atmosféry země. shlédnout film »

Sharasojyu

Sharasojyu

Shara je třetí celovečerní snímek japonské režisérky Naomi Kawaseové. Její online film se odvíjí od tajuplného zmizení malého chlapce, který se ztratí během hry se svým bratrem. Toto zmizení je klíčovou událostí filmu, neustále podprahově přítomnou i v dalších scénách snímku odehrávajícího se o několik let později... shlédnout film »